Jump to content

Beyler Benim Net Sınırsız Bana 37tl Gelmiş:d

serkan_177
 Share

Recommended Posts

farkederlerse düzeltirler farkedilmezse düzeltilmez ne hikmetse banada 84 tl geldi. (2 mbit 63 tl olması gerekiyordu)

neyse dün akşam aradım ne iş dedim baktı baktı üst yetkiliyle konuştu döndü evet fazla olmuş bölge müdürlüğe gidin düzeltsinler dedi. bana iteledilr seninkini düşürmüşler şanslısın

walla tt net anamızı ağlattı zorunlu telefon kullanma zorunlu üyelik vs.birde adam gibi hız olsa bari nerde ben 8 mb te geçtim hızlansın diye hiçte hızlanmadı yalan yalan dolan.birde başımdan geçeni anlatayım tt nete abone olduğumda ay çıkmasına 3 gün vardı 3 güne bile tam fatura çıkartmışlar.tabiki hakkımı aramak için ptt ye gittim beni haksız çıkardılar bana dedikleri biz parayı peşin alıyoruz dediler böyle saçmalık olurmu dedim onlara diyorlarki adsl kapatırken son faturayı ödemıyeceksin diyorlar yani beni kandırıyorlar küllü yalan.şuanda sözleşmem çoktan bitti türksel onlayn nı beklıyorum yakında açılacak hemde adamlar diyorki tt net üyeliğin olsa bile biz senin borcunu öderiz diyorlar buda doğru bir arkadaşım geçti borcunu ödediler telekoma imkanınz varsa onlayn hemen alın adsl sözleşmesi olsa bile borcunuzu ödüyor türksel onlayn

Edited by Hacı ömer

Benimki her ay 45.32 geliyordu 8 mbit yaptım 49 geliyor.Ayrıca sınırsız ama 8 mbit olduğu için 15 gb gizli kotası var.Şu an yaptığım download miktarı 200 GB ı geçmiş ama halen hızım düşürülmedi <_< Geçen ayda böyle olmuştu.Hatta arayıp neden böyle olduğunu sordum.Dedilerki hızınız hemen düşürülmez ayın son 5 günü düşürülür.Bunun sebebi 8 mbit kullanıcısının az olmasıymış.

Forever SMİLE ADSL :)

vallaha arkadaşlar bende 3 seneye yakındır ttnet abonesiyim 8 mbit sınırsız bağlantım var aylık 49 tl gelmesi gerekirken 19 tl geldi 30 tl indirim yapmışlar bulunduğum yerdeki türk telekoma gittim onlarda neden böyle bir indirim yapmışlar bulamadılar anlamadım gitti <_<

• 1 yıl yıl...

Valla arkadaslar ben kredi kartına otomatik odeme talimatı verdim ayda 40-70 arası geliyor hiç umurumda degil muhatap olmuyorum onlarla :)
Hızım 8Mbps'a kadar 15Gb kotalıymıs. az once kontrol ettim ayda ortalama 200 gb download yapıyorum. hızda dusme olmuyor. upload'ım standart fakat download'da kıyak yapmıs bana telekom ilk uyelerinden sayılırım ttnet'in Alt tarafta imzamda gorebilirsiniz download hızımı :)