Jump to content

Ekran Kartı Tavsiyesi?

kralturka

Recommended Posts

Anakartım: Asrock 775DUAL-VSTA

Şimdi kulandıgım ekran kartı: ATI RADEON X300/X550 series 256MB

Sistem Özelliklerim

Microsoft Windows XP SP3

İntel®Pentium® D CPU 2.80GHz 2.81 GHz

2.00 GB RAM

bunlara uyumlu bir ekran kartı lazım...

yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkürler...

fark etmez sadece dogru olan ve kaliteli olanı bulsam yeter.Ama aşırı pahalıda olmasın yani.

benim anakartıma ve işlemcime uyarmı?

calofdaty 5-2yi çaliştirimi?

veya ndf shfti?

ati reod 9700 512 mb ekran kartıı bu ekran kartını vatan da veya gold'da bulamadım?

Bütçeniz kısıtlı yada ekran kartına o kadar aşırı harcamam diyorsanız. Kısıtlı paraya performans isterseniz.

http://www.vatanbilgisayar.com/zotac-ztc_9500gt_1gb_ddr2-9500gt-gddr2-1gb-128bit-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=34915[/CODE]

dayımın bilgisayarına aldık geçende. Çocukları oyunları Zotac 9500 gt ile rahatlıkla oynayabiliyor bu kart ile . Orta derecede oyunları oynarsınız. Pes 2010 u medium da açtım 1024 x 768 monitör çözünürlüğü çok akıcı oynadı banamısın demedi. Tüm Call of duty serisinden tutun hepsini oynarsınız.

Bütün üzerindeki tavsiye edeceğim kartlar güç girişi olan yani power supply inize bağımlı olan kartlardır. Bu yüzden kullandığınız power supply in güç değerini ve markasını belirtmeniz gerekecek. Ek güç girişli kartlar için 9600 gt den başlamak üzere 8800 gt , 9800 gt gibi. Bu ayardaki kartlar ek güç girişine sahiptir. En kötü şartlarda kaliteli 350 - 400 w lık bir güç kaynağına bağımlıdırlar. Dediğim gibi dayımın cocukları 9500 gt ile tüm oyunları oynuyorlar. Oyuncu iseniz. Powerinizi de değiştirmeniz gerekecek masraf artacak. 9500 Gt yeterli gelecek diye düşünüyorum onun dısında pc nizi elden çıkarabilirseniz ne ala :) İyi Geceler diliyorum . Umarım yardımcı olabilmişimdir.

teşekkürler yorumlarınızı degerlenmdirecegim....

başka önerileriniz yokmu arkadaşlar?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...