Jump to content

Call Of Duty 4 Fps Sorunu

alixboy33

Recommended Posts

Call Of Duty 4 Multiplayer oynarken oyuna girince veya belli bir süre sonra FPS 200 felan iken birden 40-50 ye düşüyor. ve bu 1 dakka boyunca boyle oluyor sonra geri düzeliyor. Bunun sebebi ne olabilir bilen arkadas varsa yardımcı olabilir mi ?

Oyundaki İsmim : L.it - quNLess

CeLLo Confiq i denemek ister misin fps artısı olur. Cod 4 fps sabit olmaz zaten -_-

http://www.divshare.com/download/3220906-6ef[/CODE]

CeLLo Config

Paradox 'un cfgsini kullanıyorum ben :) Fps nin sabit olmayacagını biliyorum ama bende Fps düştüğü anda donma oluyor normal oynuorum birden lag var gbi donuyor. 2 yıldır oynuorum ama bu son 3 aydır bu sorunu yaşıyorum. Ekran kartını değiştirdim yine çözüm olmadı

Paradox u upload edip verebilir misin denemek istiyorum. Ben bir tane buldum ama birkaç dakika sonra oyundan atıyor pb yüzünden.

Dosyanın orjınalını sılmısım ama benım profıldekını vereyem sana aynısı zaten bir tek oyuna girince isimini değiştirmeyi unutma -_-

Buyur Upload Ettim ...

Please register to see this content.
Anti-Virüs Nedir Hacı ?

Bende Kaspersky var.Aynen Dediğin oluyor.

Çokta Problem Değil.Öyle Takılması Aslında :)

Eset Nod32 kullanıyorum ben. Aslında dediğin gibi fazla sorun deil ama böyle dondugu zaman özellikle SD oynarken adam beni vuruo kafayı yiyorum :D o yüzden buna bir çözüm bulmak istıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...