Jump to content

Gta 4 Bozuk GÖrÜntÜ Donanimima Bİr Bakarmisiniz..

repla23

Recommended Posts

ARKADAŞLAR BAŞLIKTADA BELİRTTİĞİM GİBİ GTA 4 DONUYOR VE GÖRÜNTÜ PROBLEMİ VAR BİLGİSAYARIMIN ÖZELLİKLERİ:

İŞLEMCİ: Intel Dual Core 667 MHz. 2.16 GHz. 1 MB Cache Bellek T3400 İşlemci

RAM: 3 GB DDR2 667 Mhz. (Max. 4 GB) Ram

HDD: 250 GB SATA 5400 Rpm HDD

OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer

EKRAN KARTI: Yeni Nesil Intel 4500MHD Max. 1320 MB Ekran Kartı

Yeni Nesil Intel 4500MHD Max. 1320 MB Ekran Kartı

bozukbc4.png

SİZCE NE YAPMALIYIM ?? YADA NEDEN BÖYLE BU ARADA BİLGİSAYAR LAPTOP... ŞİMDİDEN TŞK

bence laptopta uğraşma derimne ekran kartın nede işlemcin o oyubu laptopta çalıştırmaz ben bile oynarken bilgisayar o kadar yükleniyoki pc min içi fırına dönüyor yok illaki oynayacam diyosan driverlarını güncelle oyunun patchlerini yükle orjinal değilse 1.0.5.0 ı yükleme şuan crack daha yok diye biliyorum internette gta 4 fps yaması diye arattır onuda yükle bayağı farkettiriyo . belki işe yarar

bence laptopta uğraşma derimne ekran kartın nede işlemcin o oyubu laptopta çalıştırmaz ben bile oynarken bilgisayar o kadar yükleniyoki pc min içi fırına dönüyor yok illaki oynayacam diyosan driverlarını güncelle oyunun patchlerini yükle orjinal değilse 1.0.5.0 ı yükleme şuan crack daha yok diye biliyorum internette gta 4 fps yaması diye arattır onuda yükle bayağı farkettiriyo . belki işe yarar

abi arattımda linkler kırık bi sen baksan sana zahmet ...

Yha boşversene gtanın pisliği bu işte adamlar öyle bir oyun yapmışlarki 5000 tllik pc toplatacaksınki sistem oynatsın oyunu oda kar etmeze gerçi ama neyse :)

Benim karl gibi 4 çekirdek 4gbramli 1gb hd4650 ekran kartı bile zar zor oynatıyo sistemi 600 tllik ekran kartları gerek heralde birda corei7 920 işlemci :jump:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...