Jump to content

ÖzgÜrlÜk Programi V.1

hiko1980

Recommended Posts

ÖZGÜRLÜK PROGRAMI v.1

y2.jpg

http://www.kullansak.com/setuplar/nette_ozgurluk.exe[/CODE]

HEM YASAKLI SİTELERE HIZLI GİRİŞ HEM YOUTUBEDEN VİDEO İNDİR HEMDE SEYRET

3 ' Ü 1 ARADA KULLANSAK.COM DAN

Son zamanlada yaygınlaşan site kapanma olayları için kalıcı ve kesin yasaksız bir nete girme ihtiyacı doğmuştur.İnternette dolaşan her yasaklı site için ayrı ayrı program kurmaya gerek yok bu programla sitenin ismini ve ip adresini bir kere yazınca artık o siteyde sınırsızca sistemiz yavaşlamadan sörf edebilirsiniz.Bu program proxy ayarları kullanmadığı için internette asla bir yavaşlama araya reklam barneri girme olmaz.Programı kurunca kasım 2009 yılı itibariyle yasaklanan tüm sitelere girme ayarlarınız yapılmış olcaktır.Program aynı zamanda www.youtube.com sitesindeki videoları indirmenize ve seyretmenize imkan tanıyor.Programın içinde entegre olarak bulunan FLV playerle bilgisayarındaki FLV uzantılı videoları seyredebilirsiniz.

ÖZGÜRLÜK PROGRAMII V.1

Sürüm : 1

Boyut : 1 MB

Fiyatı : ÜCRETSİZ

Dil : TÜRKÇE

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

ÖZELLİKLER

# Kurulumdan itibaren erişimi engelli tüm sitelere proxy kullanmadan hızlı ve reklamsız giriş

# Erişimi engelen bir siteyi kolayca kaydederek siteye girme imkanı

# Video paylaşım sitesi youtube videoları indirme

# İnnDirilen videoları video oynatıcısıyla seyretme

# FLV uzantılı videolarınız izlemek için video playeri

# Proxy ve eklenti kurmadan sistemi hiç yormama özelliği

# iip numaranızı öğrenme

# Tam ekran video seyredebilme

# Yapılan bir hatada tüm değişiklikleri geri alma fonksiyonu ilke güvenli kullanım

# Kolay kurulum ve pratik çalışma

İ

yasaklı sitelere programsız girebiliriz

aşağıdaki gibi...

yasaksz.png

IP adresinizi ve bulunduğunuz yeri

Please register to see this content.
bu site aracılığıyla basit bir şekilde öğrenebilirsiniz..

facebook , youtube gibi video paylaşım sitelerinden dilediğiniz videoyu indirmek için İNTERNET DOWNLOAD MANAGER programını kullanabilirsiniz...

flv uzantılı videoları ,zlemek için gom playeri kullanabilirsiniz

saygılar....

aşağıdaki gibi...

yasaksz.png

saygılar...

Programı yapma amacım aslında bu proxy ve dns ayarları değiştirp internet hızını düşürmeden dns le yabancı site üzerinden girip güvenlik açığı olmadan siteye bağlanmak

aşağıdaki gibi...

yasaksz.png

IP adresinizi ve bulunduğunuz yeri

bu site aracılığıyla basit bir şekilde öğrenebilirsiniz..

facebook , youtube gibi video paylaşım sitelerinden dilediğiniz videoyu indirmek için İNTERNET DOWNLOAD MANAGER programını kullanabilirsiniz...

flv uzantılı videoları ,zlemek için gom playeri kullanabilirsiniz

saygılar....

virüs istemiyorsanız söylediklerim makul:D

:S virüslü heralde

Ben programı kötülemedim bu arkadaşın daha önceki bazı programlarını kullanıyorum ama sıkıntı çıkmamıştı ben sadece belirmek istedim saygılarımla hiko1980 arkadaşım en kısa zamanda bize bir açıklama yapacaktı eminim :)

bu tür programlar ve dns ayarları bazı siteleri acmıyor acsada video acılmıyor .empflix.com .bu siteye giripte video izleyen varmı bunun yolunu bilen varsa acıklarsa sevinirim ben sadece ip değiştiren programlarla bu siteye girip video izleyebiliyorum ama video lar bu şekildede cok yavaş takılıyor

Basit ama ise yarayan bir program. Yanilmiyorsam sadece host dosyasini degistiriyor ve YouTube'e boyle girmemizi sagliyor.

Saygilarimla,

CCoder.

Haklısnız program sadece host dosyasını değiştiriyor.Böylelikle eklneti DNS proksi gibi hızı yavaşlatan ayarlar kullanmıyor

adszwr.jpg

Böyle bir sorunla karşılaştım trojen diyor

Programı ben yaptım ben www.mfdyazilim.com program satıyorum asla virus le işim olmaz program host dosyasını değiştirdiği için belki virus programı hata verir dicem ama /tr/analisis/09df88ad82b625fe3ff144bfe5411bccbc94162e9141b5f1d12c1d315d01c9d9-1259498157'>/tr/analisis/09df88ad82b625fe3ff144bfe5411bccbc94162e9141b5f1d12c1d315d01c9d9-1259498157

görüldüğü gibi tertemiz isteyen programı gönderip denye bilirler sonucu

resimdeki sanırım antivir

Antivirüs Versiyon Son Güncelleştirme Sonuç

AntiVir 7.9.1.79 2009.11.27 -

antivirn 7.9.1.79 versiyonunda sonuç olumlu sizin versiyon güncelemiz 27 kasım 2009 yılına kadar yaptınızmı

:S virüslü heralde

Programı ben yaptım ben www.mfdyazilim.com program satıyorum asla virus le işim olmaz program host dosyasını değiştirdiği için belki virus programı hata verir dicem ama /tr/analisis/09df88ad82b625fe3ff144bfe5411bccbc94162e9141b5f1d12c1d315d01c9d9-1259498157'>/tr/analisis/09df88ad82b625fe3ff144bfe5411bccbc94162e9141b5f1d12c1d315d01c9d9-1259498157

görüldüğü gibi tertemiz isteyen programı

gönderip denye bilirler sonucu

yok abi ya ben bu dns ayarını yaptım... free rapidshareden 117 kb la indiriyorum istediğim tüm sitelerede giriyor bağlantı hızım da 1mbit

Dns değiştirmek mutlaka hızını düşürür ttnetin serverinden geçip yabancı bir ülkenin serverinden nete bağlantı yapılıyor benim yaptığım bu program bilgisayarınızdaki host dosyanızı düzenliyerek ttnetin üzerinden siteni yasaksız sitelere girermilş gibi ayn hızla girmeyi sağlamak .kasım 2009 yılına kadar tüm siteleri yaptım hazır.

Bulduğu trojen flv player onu trojen olarak görüyor evet son güncelleme sistemi daha yeni kurdum antivirüs programınıda yeni kurdum 29.11.2009 güncellemesi sorun sadece flv playerda

Sanırım FLV uzantılı dosyaları açmak için varsayılan preogram olmak için regedit dosyasının düzenlemkten kaynaklanıyordur

onlarca virus programından temiz çıktı.Virus programınız ayarlarında regedit güvenliği aktifte olabilir

Bulduğu trojen flv player onu trojen olarak görüyor evet son güncelleme sistemi daha yeni kurdum antivirüs programınıda yeni kurdum 29.11.2009 güncellemesi sorun sadece flv playerda

avira çok hassas bir program bazen abartıyor ve sıkıcı olmaya başlıyor ücretsiz en sorunsuz antivirüs hepsini denediğim için söylüyorum avast avirayla 2 hafta önce çok kötü bi maceram var user32.dll dosyamı silip bilgisayarın açılmamasına sebep olmuştu,bu dosyada kesinlikle virüs değildir bu programı kullandığım için biliyorum avira= yanlış alarm

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Paylaşım için tşkrler bende de avira antivir var indirmemi engelledi ama devre dışı bıraktım indirdim ve kurdum :) hiç bi işe yaramıyor hosts dosyasını kont ettim aynı duruyor dns ayarlarına baktım aynı lütfen ne yaptığını açıklarmısın :) youtube ye girmiyor halen daha

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...