Jump to content

Askere Gidiyorum :)

by_cell-cuq

Recommended Posts

Şimdi banlayamam.Sen nasıl olurda Türk Silahlı Kuvvetlerinin personelini banlarsın deyip patlıcan gibi oyarlar.Hele Allah'ın izniyle sağ salim dönsün .İfadesini alırız.Saygılarımla

evet şimdi arkadaşımızın dokunun mazlıgı var artık ordu personeli yagmuradam kardeşim hiç niyetlenme banlamaya

• Replies 85
  • Created
  • Last Reply
Bana bişey yapamazsınız benim bir düğmem 6 aydan başlar :) tek yetkili İlker BAŞBUĞ :p

askerde düğmene dokunmazlarki veya düğmene zarar vermezler :) direk surata tekme vs şekilllerde dokunmalar olabilir..o yüzden ordada bana dokunmak altı aydan başlar dersin :p ..

neyse şaka bi yana tüm askere gideceklerin hayırlısıyla gidip gelmelerini dilerim...umarım biz gidene kadarda kısa dönem kalkmaz..

offf ne peygamber olcağı kardeş ya acemilikte afedersin allaha bile küfür edesin geliyor. öyle bıktırıyorlarki askerlikten insanın bütün kim varsa öldüresi geliyor. hele birde sıra halinde yürürken ön taraftakiler hep bağırır arka taraftakiler bağırmaz. kimse bağırmıyor derler yat sürün. yine bağırmassın kurbağı yürüyüşüüüüü

offf ne peygamber olcağı kardeş ya acemilikte afedersin allaha bile küfür edesin geliyor. öyle bıktırıyorlarki askerlikten insanın bütün kim varsa öldüresi geliyor. hele birde sıra halinde yürürken ön taraftakiler hep bağırır arka taraftakiler bağırmaz. kimse bağırmıyor derler yat sürün. yine bağırmassın kurbağı yürüyüşüüüüü

askerliği severek yapan görmedim zaten dindar da olsa ataistte olsa aynı kapı zorunlu olmasa zaten pek giden olcağınıda sanmam uz. çavuşluğa onbaşılığa bile bu ülkenin işsizleri garibanları başvuruyo aç kalmamak için iş olsun tr de askerlik biraz aşağlıyıcı et muammelesi görüyon nasıl olsa et tte bol vur abalıya :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...