Jump to content

Almanca 7İso Pakedi Varmı Acaba ?

SoundMax

Recommended Posts

malesef yok sanırım bende zamanında baya aradım amabulamadım

burada daha çok hazır dosyalarla kurulu sistemde değiştiriyorlar

ikonları ama denk gelirse sana bildiririm

bir ara ben yapayım dedim ama sonra vaz geçtim

almancam fazla iyi değil diye

Aşağıdaki sayfada bulunan "WinStyle 2009" da bir incelemenizi tavsiye ederim.

Gerekli olan "PSD" dosyaları ve ihtiyacınız olan diğer dosyalar verilmiş, size *.res dosyalarını düzenlemek kalıyor.

Please register to see this content.

Buyur 32 bit alıntı, denemedim.

2qicm0z.jpg

Windows 7 Ultimate DEUTSCH FINAL (32.Bit) | Original MSND | Rapidshare

1zg5f2o.jpg

2gwfkn9.jpg

16h7sl0.jpg

16h7sl0.jpg

2eapa28.jpg

29z3ewz.jpg

WİNDOWS 7 İLE GELEN YENİLİKLER

Geliştirilmiş görev çubuğu

Windows 7'de, herhangi bir programı erişilebilir kılmak için tek tıklama ile görev çubuğuna sabitleyebilir ve görev çubuğundaki simgeleri yalnızca tıklayıp sürükleyerek yeniden düzenleyebilirsiniz.

Atlama Listeleri

Bu özellik, son zamanlarda üzerinde çalıştığınız dosyalara ulaşmanızı kolaylaştıran kullanışlı bir yoldur. En son kullandığınız dosyaları görmek için, görev çubuğunuzdaki simgeyi sağ tıklamanız yeterlidir. Örneğin Word simgesini sağ tıklayarak, en son kullandığınız Word belgelerini görebilirsiniz. Ayrıca her zaman elinizin altında olmasını istediğiniz başka dosyalar varsa, bu dosyaları görünmeleri için Atlama Listesi'ne sabitleyebilirsiniz.

Masaüstü iyileştirmeleri

Windows 7, masaüstünüzde pencerelerle çalışma biçiminizi basitleştirir. Pencereleri açmak, kapatmak, yeniden boyutlandırmak ve düzenlemek için daha fazla sezgisel yol sunar.

Daha hızlı, daha uyumlu performans

Windows 7, performansı geliştirmek için, kişisel bilgisayarları başlatacak, kapatacak, bekleme modundan çıkaracak ve daha hızlı yanıt vermesini sağlayacak şekilde tasarlandı..

Güç yönetiminde gelişmeler

Kişisel bilgisayarınızı bir süre kullanmadığınızda ekranı karartan uyarlamalı ekran parlaklığı gibi güç tasarrufunun geliştirilmesine yönelik özellikler ekleyerek, Windows 7'yi pil ömrünü geliştirecek şekilde tasarladık. DVD oynatmak için daha az güç kullanmak (bu özellik yolculuklarda kullanışlıdır) ve işlem gücünü daha etkili şekilde kullanmak, geliştirilen diğer özelliklere dahildir.

Uyumluluk

Windows XP için tasarlanmış olan verimlilik ve işletme programlarının çoğunu Windows 7 Professional veya Ultimate ile çalıştırabilirsiniz. Bazı ek yazılımlar gerekebilir ve Microsoft sitesinden ücretsiz olarak karşıdan yüklenebilir.

Windows Dokunma

Windows 7 ile, dokunmatik ekranlı monitörünüz varsa, bilgisayar ekranınıza yalnızca dokunarak, daha doğrudan ve doğal çalışabilirsiniz. Aşağı kaydırmak, pencereleri yeniden boyutlandırmak, medya yürütmek, yana kaydırmak ve yakınlaştırmak için parmaklarınızı kullanın.

ÖNEMLI NOT!

ARKADASLAR COGUMUZ BILIYORUZ AMA BILMEYEN ARKADASLAR ICIN TEKRAR BILDIRMEKTE FAYDA VAR DOSYAYI HEM ISO;HEM EXE OLARAK KULLANABILIYORUZ

ISO OLARAK CD YE YAKMAK ISTIYORSAK WINRARDAN SO DOSYASINI CIKART SECENEGINE HAYIR DIYORUZ VE DOSYA ISO OLARAK ACILIYOR, EXE OLARAK GÖRMEK ISTIYORSAK YINE BU SECENEGI OK LIYORUZ

Please register to see this content.

7'iso dediğiniz şeyi anlayabilseydim yardım edebilirdim belki size ama 7'iso dan kastınız nedir çözemedim hala :(

Windows xp modifye yaparken kullanılan paket

7'iso veya V'iso bununla bütün diyaloglar, png,

bitmat,ikonlar vs.. entegre edilir windows xp'ye.

Buyur 32 bit alıntı, denemedim.

2qicm0z.jpg

Windows 7 Ultimate DEUTSCH FINAL (32.Bit) | Original MSND | Rapidshare

1zg5f2o.jpg

2gwfkn9.jpg

16h7sl0.jpg

16h7sl0.jpg

2eapa28.jpg

29z3ewz.jpg

WİNDOWS 7 İLE GELEN YENİLİKLER

Geliştirilmiş görev çubuğu

Windows 7'de, herhangi bir programı erişilebilir kılmak için tek tıklama ile görev çubuğuna sabitleyebilir ve görev çubuğundaki simgeleri yalnızca tıklayıp sürükleyerek yeniden düzenleyebilirsiniz.

Atlama Listeleri

Bu özellik, son zamanlarda üzerinde çalıştığınız dosyalara ulaşmanızı kolaylaştıran kullanışlı bir yoldur. En son kullandığınız dosyaları görmek için, görev çubuğunuzdaki simgeyi sağ tıklamanız yeterlidir. Örneğin Word simgesini sağ tıklayarak, en son kullandığınız Word belgelerini görebilirsiniz. Ayrıca her zaman elinizin altında olmasını istediğiniz başka dosyalar varsa, bu dosyaları görünmeleri için Atlama Listesi'ne sabitleyebilirsiniz.

Masaüstü iyileştirmeleri

Windows 7, masaüstünüzde pencerelerle çalışma biçiminizi basitleştirir. Pencereleri açmak, kapatmak, yeniden boyutlandırmak ve düzenlemek için daha fazla sezgisel yol sunar.

Daha hızlı, daha uyumlu performans

Windows 7, performansı geliştirmek için, kişisel bilgisayarları başlatacak, kapatacak, bekleme modundan çıkaracak ve daha hızlı yanıt vermesini sağlayacak şekilde tasarlandı..

Güç yönetiminde gelişmeler

Kişisel bilgisayarınızı bir süre kullanmadığınızda ekranı karartan uyarlamalı ekran parlaklığı gibi güç tasarrufunun geliştirilmesine yönelik özellikler ekleyerek, Windows 7'yi pil ömrünü geliştirecek şekilde tasarladık. DVD oynatmak için daha az güç kullanmak (bu özellik yolculuklarda kullanışlıdır) ve işlem gücünü daha etkili şekilde kullanmak, geliştirilen diğer özelliklere dahildir.

Uyumluluk

Windows XP için tasarlanmış olan verimlilik ve işletme programlarının çoğunu Windows 7 Professional veya Ultimate ile çalıştırabilirsiniz. Bazı ek yazılımlar gerekebilir ve Microsoft sitesinden ücretsiz olarak karşıdan yüklenebilir.

Windows Dokunma

Windows 7 ile, dokunmatik ekranlı monitörünüz varsa, bilgisayar ekranınıza yalnızca dokunarak, daha doğrudan ve doğal çalışabilirsiniz. Aşağı kaydırmak, pencereleri yeniden boyutlandırmak, medya yürütmek, yana kaydırmak ve yakınlaştırmak için parmaklarınızı kullanın.

ÖNEMLI NOT!

ARKADASLAR COGUMUZ BILIYORUZ AMA BILMEYEN ARKADASLAR ICIN TEKRAR BILDIRMEKTE FAYDA VAR DOSYAYI HEM ISO;HEM EXE OLARAK KULLANABILIYORUZ

ISO OLARAK CD YE YAKMAK ISTIYORSAK WINRARDAN SO DOSYASINI CIKART SECENEGINE HAYIR DIYORUZ VE DOSYA ISO OLARAK ACILIYOR, EXE OLARAK GÖRMEK ISTIYORSAK YINE BU SECENEGI OK LIYORUZ

kardeşim sagol ama win7 degil 7iso görsel pakedi lazım almanca :D

Windows xp modifye yaparken kullanılan paket

7'iso veya V'iso bununla bütün diyaloglar, png,

bitmat,ikonlar vs.. entegre edilir windows xp'ye.

aynen öyle sagol kardeşim :D

Şöyle diyim Sana.Al karşına bir tane 7'iso Reourcetool ile aç.Sadece Diyaloglardaki Yazıları Almancaya Çevir.

Emre doğru söylüyor bizim işimiz bmp'lerle değilki

tam tersine diyaloglarla oradaki bütün Türkçe diyalogları

almancaya çevirmemiz lazım uğraşırsak yapılır

sorun sadece değermi uğraştığına

Tencere yuvarlandı kapağını buldu hesabı:D

Sounmax ve hakanhelin ikiniz yapın işte.Madem almancanız iyi yaparsınız.

Almancamız iyi diye hiç bi yerde belirtmedik

tam tersi almancamızın iyi olmadığından dolayı

çekingenlik var birisi baçlasa arkası gelecekte

istersen sen başla bizde sana yardım edemim

hemencecik halletmiş oluruz nasıl olsa sen profisin bu

konularda, bende senin değiştirmek zorunda olduğun

türkçeyi almancaya çevirip yollarım

çeviride sıkıntıyı geç,ben size daha farklı bişey söyliyeyim.dosyanın sadece resource tools ile bmp değişimi yada o bahsettiğiniz yerden yazıları almancaya çevirmek ile iş bitmez,sağlıklıda olmaz...Neden? Çünkü dosyanız hala türkçe dil kaynaklı bir dosya olacak ve içindeki dil dosyasındaki yazılar değişse dahi kaynak türkçede kalıcak.Buda çakışma yada updatede tekrar türkçeye dönme ihtimalini güçlendiri kanaatindeyim

çeviride sıkıntıyı geç,ben size daha farklı bişey söyliyeyim.dosyanın sadece resource tools ile bmp değişimi yada o bahsettiğiniz yerden yazıları almancaya çevirmek ile iş bitmez,sağlıklıda olmaz...Neden? Çünkü dosyanız hala türkçe dil kaynaklı bir dosya olacak ve içindeki dil dosyasındaki yazılar değişse dahi kaynak türkçede kalıcak.Buda çakışma yada updatede tekrar türkçeye dönme ihtimalini güçlendiri kanaatindeyim

Ben çelişkiyi Kavrayamadım.Alman Xpnin üzerine yamalanmayacakmı.Ben Sorun çıkmaz Düşüncesindeyim.Yinede Deneyip Görmek Lazım.

Gerçi denemeden anlaşılamaz, deneyi olmadığını

görmek bence en mantıklısı hiç olmazsa içimde uhde kalmaz

sonradan yapsaydım olurmuydu acaba demem içimden

Denemelisiniz tabikide.ben sadece ihtimaller üzerinde dururum.Teorikte varım pratikde sizin artık :)

Almancayı modifliceksin emre tamamda iso paketinde kullanacağın dosyaların Manifest ve Version dosyalarında değişiklik yaparsan dosyaların bozulma ihtimali var.Değiştirmesende dediğim gibi kaynak dilin değişmemesi durumu var

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...