Jump to content

Msn Yazışma Kayıtları

axe

Recommended Posts

Msn müşteri hizmetlerini ara, kuryeyle yollasınlar :D Yoktur ya öyle bir şey, varsa eğer ben de isterim :D

Dalga geçmeden bilgin varsa bilgini palaşsan olmaz mı ? Konu açıldığına göre lazım bir bilgidir. Geçen haftaki iş konuşmalarımın kayıtları lazım bana. Herhangi bir sorunda delil olarak göstermek için ama şu anda yok. Sevgilimize seni seviyorum yazıp da kaydını almak için istemiyorum ki. Ciddi olarak bilgisi olanlar bilgisini paylaşsın lütfen. Microsoft un öyle bir servisi var mı ? Form doldurarak gerekçemizi söyleyip kayıtlara ulaşabilirmiyiz ?

Dalga geçmeden bilgin varsa bilgini palaşsan olmaz mı ? Konu açıldığına göre lazım bir bilgidir. Geçen haftaki iş konuşmalarımın kayıtları lazım bana. Herhangi bir sorunda delil olarak göstermek için ama şu anda yok. Sevgilimize seni seviyorum yazıp da kaydını almak için istemiyorum ki. Ciddi olarak bilgisi olanlar bilgisini paylaşsın lütfen. Microsoft un öyle bir servisi var mı ? Form doldurarak gerekçemizi söyleyip kayıtlara ulaşabilirmiyiz ?

Aslına bakılırsa şaka maka bir yana.. Msn kayıtlarına ulaşabileceğin tek merci TİB`dir (Telekominikasyon İletişim Başkanlığı).. :D) Sen msn adresini hangi yılda aldıysan, kimi eklediysen, kimi çıkardıysan, kimlerle neler konuştuysan, herşey orada tutulur.. Bir tıkta tüm kayıtlarına ulaşabiliyorlar.. Arkadaşın dediği gibi yani Microsoft serverlarında tutulur bi kopyası.. Örnek: Eğer yasal takipteysen sistemlerden neler konuştuğun ip söküğü gibi görünüyor anında :)

Sevgiler

s.a.

ben şimdi baktım messenger plusta günlük konuşmaları istediğiniz yere kaydedebiliyorsunuz ve istediğiniz klasör isminde D , E flash diske istediğiniz yere kaydedebilirsiniz ama sizin bundan önceki konuşmalalrınızı maalesef hiçbir yerde bulamazsınız saygılar....

Merhaba, eğer konuşma geçmişini kaydetmeyi açmadıysan veya MSN Plus kullanmadıysan bu konuşmaları geri alamazsın. Fakat bahsetmiş olduğun gibi kritik öneme sahip bir durum söz konusu ise bu konuda verileri istemeye tek yetkili merci Cumhuriyet Savcılığıdır, avukatınızla görüşmenizi öneririm.

Bu işlemi yapmadan önce Microsoft'un Türkiye Destek hattını arayarak MSN destek hattına bağlanıp bilgi isteyebilirsiniz. Eğer MSN adresinizi alırken sizden istenilen tüm bilgileri istediyseniz ve MSN destek hattında bu bilgilerin hepsini yeniden sağlayabilirseniz size yardımcı olabilme ihtimalleri olduğunuda belirtmek isterim.

Sabırlar dilerim.

Yardımlarınız için teşekkürler anlaşılan microsoft Türkiye destek hattını aramam gerekicek eğer kayda değer bir gelişme yaşarsam burada paylaşırım zira bir çok arkadaş bu problemle karşılaşmış tekrar teşekkürler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...