Jump to content

Asus P5vd2-mx Anakart Windows 7 Driverları Lazım

muratari2005
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Asus P5VD2-MX Anakart'ın Windows 7 driverlarını Asus'un sitesinden bulamadım. İnternettede aradım ama çok karışık. Windows 7 yi yükleyince aslında tüm aygıtlar görüyor ama daha sonra sorun çıkartıyor. Aygıt sürücüsü yükleniyor falan diyor. Bazen yüklüyor bazen hata veriyor. Sitesinden Vista driverlarını indirip kurdum ama uyumlu değil sanırım. Ses sürücüsü problemli. Sürücüleri tek tek kendi sitesinden bulabilirmiyim? Asus P5VD2-MX Anakart'ın Windows 7 driverları elinde olan yada bulabilen varsa yardımcı olabilirse memnun olurum.

Anakartın donanımları bunlar arkadaşlar:

Chipset : VIA P4M890

VIA VT8237A

RAID : JMicron JMB363 SATA controller

LAN : Realtek RTL8201CL 10/100 LAN Controller

Audio : High Definition Audio, ADI AD1986A SoundMAX 6-channel CODEC

Vista sürücülerini denedim. ses kartında problem oluyor. bilgisayarı her açtığımda aygıt yazılımı yükleniyor seklinde uyarı veriyor, bazende hata veriyor. Realtek, Via, Soundmax ve Jmicron'un kendi sitelerine bulabilirmiyim. bu sitelere baktım ama çok karışık siteler bulamadım.

Edited by muratari2005

ben dede esc var High Definition Audio, sorun oluyor uyum lu mod la çalısıyor de emre arkadaşımızın yaptıyı tntctr win 7 de uyumlu mod yok bozulmus formt atmaya da üseniyorum nooolçak sonumuz yaw win7 dediler manyak bişi süperbişi dediler kaldık saf gibi yaw haftaya kadar çözüm bulamasam orjinel vistama döçektim artık oda olmıyor anakartı deyiştirdim lisans da biti çalısmıyor kazıksoft dediki eski anakartınızı takın çalısın da nasıl olçak ben de bilmiyorum servisi yapamadı crakli vista win7 de gerçekden güzel çalısmıyor .??

Analog Devices SoundMAX HD Audio Windows 7 Driver 6.0.01.7131

Bu driver elinde olan var mı arkadaşlar. İnternetten bulup yüklediğim sayısız driverla halledemedim. Bu son sürücü windows 7 için çıkmış ama internette bulamadım. Elinde olan benim için upload edebilirmi ?

merhaba benımde daha once basıma boyle birşey geldı ben farkli bir yontem denedim windows 7 gorunumu xp gorunum yaptim temayi ve sürücüleri yüklememe izin verdi yukledikten sonra tekrar windows 7 temasina dondum ve sorunsuz calısti birde bunu yapmani tavsiye ederim.

merhaba benımde daha once basıma boyle birşey geldı ben farkli bir yontem denedim windows 7 gorunumu xp gorunum yaptim temayi ve sürücüleri yüklememe izin verdi yukledikten sonra tekrar windows 7 temasina dondum ve sorunsuz calısti birde bunu yapmani tavsiye ederim.

windows 7 görünümünü xp görünümüne nasıl çeviricem? bu konuda bilgi verebilirmisin?

bende üc makinamda asus anakart kullanıyorum üçünde win 7 var bir problem yok

SoundMAX HD Audio Windows 7 Driver 6570 Win7 veya AD1988AB_Audio_V6585_XpVistaWin7

VIA HyperionPro V524A win7

MarvellYukon_Ethernet_V111053_Windows7

bilinmeyen aygıt ACPI olabilir 700 kb driver

• 7 ay sonra...

BesTCooL nasıl yani dostum?

bu arada bende dünden bu yana arıyorum bu anakartın Windows 7 için ses sürücüsünü. Asus yöneticilerinin iyi kulağını çınlattım yani. Bu işin kesin sonucu nedir acaba ?