Jump to content

Reset Sorunu

xrasımx

Recommended Posts

Arkadaşlar bilgisayarımı alalı 8 ay oLdu.Bilgisayarımı aldığım günden beri reset tuşu çalışmıyor.Bilgisayarciya sordum.Kasadan takılmadı dedi.Bende kasayı açtım.Power kablosunun takılı olan yerin alt tarafındaki yerin boş olduğunu gördüm ve oraya reset kablosunu taktım.Bilgisayarı açtım.Sepet tuşuna bastığımda bilgisayar yeniden başlıyor ve windows u normal başlat ekranı çıkıyor.Okuldaki bilgisayarlara reset attığımda böyle bi ekran çıkmıyor.Cafedeki bilgisayarlara da reset attığında böyle bi ekran çıkmıyor.Neden benim bilgisayarımda böyLe bi ekran çıkıyor...?Işletim sistemim windows vista starter

Okulda ve cafelerdeki pcler genellikle xp olur. Eskiden xp de arıza olduğu zaman kendi resetlediğinde veya elk. kesintilerinden sonra ilk başlangıçta 10 saniye içinde bir tuşa basın diye bir uyarı ekranı gelirdi, aynı senin gördüğün ekran gibi. Servis paketleri gelince bu durum kalktı sanırım. Senin pc vista olduğu için öyle bir uyarı alıyorsun.

Benim arkadaşımın pc si de vista ama ona reset attığımızda böyle bi ekran bilmiyordu ki.Acaba ben mi kabloyu yanlış yere taktım.Beni aydınlatır mısınız

Benim arkadaşımın pc si de vista ama ona reset attığımızda böyle bi ekran çıkmıyordu ki.Acaba ben mi kabloyu yanlış yere taktım.Beni aydınlatır mısınız

Arkdaşım Taktığın yeri tam olarak söylemisin yada foto cek eğer bilmeden doğru yere taktıysan süper ama küçük reset kablosunu nekadarda kolay taktın 1

birde bu uyarıların bir printini alıp gösterirsen sana yardımcı oluruz

hacam sana söylüyorum cemaat sen anla sorunlarınız lütfen netleştiriniz..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...