Jump to content

250 Gb Lık Hdd Malesef Çökmüş Bulunmaktadır...

desdere

Recommended Posts

250 GB lık 3 partition lu hdd bozuldu partitionlar ucdu acilen 200 GB lık dosyalarımı kurtarmam lazım iyi bir recover tavsiye eden var mı

Not: HDD de işletim sistemi yok

partitonları kurtarmak için tek parça olarak tekrar düzenledim...

Easy Recovery dene birde yalniz sen neden tekrar partitonlari tek parca haline getirdinki duzenlemeseydin keske...Neyse insallah kurtarman lazim ama sunu soleyimki 200gb hepsini kurtaramazsin gibi geliyor iyi calismalar...

Easy Recovery iyi bir program ama lisanslı download adresini de yazarsanız memmun olurum.

Konuya ilgi gösteren tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim.

Forumda

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=11589[/CODE]

ilgili başlıkta aradığım programları bulmuş bulunmaktayım.

Easy Recovery dene birde yalniz sen neden tekrar partitonlari tek parca haline getirdinki duzenlemeseydin keske...Neyse insallah kurtarman lazim ama sunu soleyimki 200gb hepsini kurtaramazsin gibi geliyor iyi calismalar...

Hdd çökünde partitionlar otomatik gitti zaten diski bölümlenmemiş alan olarak gördü windowsda recover çalıştırabilmenin yolunu hdd yi tekrar bölümlemek olarak gördüm ve tek parça olarak bölümledim ama format atmadım sadece hddyi tek parça tanıttım.

Partition table doctoru bir dene bendede bi keresinde komple bölümler gitti 10 dakka sürmeden eski haline getirdi sen bide üstüne bölümlemişsin napar bilmiyorum ama bir dene TNCXP cd 1 içinde windows pe var indirdiysen eğer tncxp yi onu çalıştır içerisinde var.

Hdd çökünde partitionlar otomatik gitti zaten diski bölümlenmemiş alan olarak gördü windowsda recover çalıştırabilmenin yolunu hdd yi tekrar bölümlemek olarak gördüm ve tek parça olarak bölümledim ama format atmadım sadece hddyi tek parça tanıttım.

Anladim. Easy Recovery eger indirdiysen TNCXP cd sinin icinde olmasi lazim ordan bulabilirsin....

Eger bulamazsan burdan indirirsin...

http://www.ontrack.com/easyrecoveryprofessional/[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...