Jump to content

Xp Modifikasyon Sorunu Yardım ?

060

Recommended Posts

Arkadaslar Öncelikle Herkeze Selam Benim Bir Kac İstegim Olucak Gercegi Sitede Aradim Cok Guzel Konular Var Birazdan Deginicegim Konu İle İlgili Genis Ve Detayli Anlatim Yapan Arkadaslarimiz Vede Hazir Olarak Sunmus Dostlarimizda Var Ama Cokta Anladigim Soylenemez Cunku Genis Anlatim Ve Sanki Bazi Yerlere Deginilmemis Bana Gore,Bana Göre Diyorum Cunku XP Modif Yapmada Bir Cok Arkadasim Gibi Bende Yeniyim O Yuzden Bir Cok Seyi Anlamiyorum Benim İstedigim Kisisel Bir XP Modif Yapmak Yani Sadece Kendi PC İcin Kullanicagim Bir XP Olsun İstiyorum Ve Sunlari Sitede Buldugum Halde İstedigim Bir Sekilde Bulamadim Oda Paylasan Arkadasta Degil Benim Yetersizligimden Kaynaklaniyor.

1-Tema Konusu:Bir Cok XP Modif Kullandim.Hepsi Birbirinden Farkliydi.Hepsinin Özellileri Farkliydi Mesela En Dikkat Cekilen Husus En Guzel Ve Farkli Tarafi Sunlardı :Mesela XP CD Sini Taktigimda Format İslemini Yaptigimda Cikan Extra Yuklemeler Veya Gidis Ekrani Farkliydi Cogunda Farkli Resimler Vardi Bunlardan Birtanesi Mesela

37pz.png

Bunun Gibi Sitede Var Anlatimi Ama Gercekten Ben Yeterli Bulmadim.

screensaverre9.jpg

Yada Bunun Gibi Yanlara Özel İkon Ve Renk Belirleme.Bunun Üzerine Yani Ekleme,Tema Düzenleme,İkon Ekleme

2-Entegre Etme:Ben Sadece Sorunsuz SP3 Original İcine Entegre Etme İse IE 8 - WMP11 - Dirext Son Güncelleme.Bunlari Sitede Hazır Buldum Ama Hem Öğrenmek Hemde Kendim Yapmak İçin İstiyorum.

3-Regedit Ayarları:Yani Bir Cok Modif XP De Olan İnce Ayar Kısmı Genel Bir Anlatım Yapabilicek Arkadas Varmi Bir Cok Sitede Arastirdim O Deger Araliklarini Kendisi Vermemis Siz Belirleyin Demis Bu XP İcin İyi Olmaz Cunku Bir Standart Ayarlar Var Birde Uygun Yapabilicek Ayarlar Var Sahsen Benim Bildigim Bu.Bunlari Verebilcek Arkadasimiz Olursa Sevinirim

4-Program Ekleme:Mesela Anti-Vir / Winamp / MSN 9 / CCleaner vb. Gibi Eklentileri Entegre Etmek Ben Cok Denedim Ama Olmadi Hazirda Var Ama Sitede Ben Bana Lazim Olucaklari Eklemek İstiyorum.

Arkadaslar Kullandigim Cogu Kelimeler Hatta Hepsi Ben İstiyorum Kisisel Olsun İstiyorum Dedim Ama Bunu Dememin Amaci Suydu Diger Kisisel Olarak İsteyen Arkadaslarimada Yardımcı Olmak Sizin Araciliginizla Yani Ben İstedigim Programlari Eklemek İstiyorum Mesela CCleaner Ama Bende Olan XP Modif Olanda İse CCLeanerin Hem Eski Surumu Mevcut Hemde Farkli Bir Temizleme Programi Var Anlatmak İstedigim Bu Sadece Kişiseş Kendi Bilgisayarima Özel Olsun İstiyorum Cunku Anlatimlarda CCleaner İle Ornek Vermis Bende Ona Bakarak Onu Deniyorum Denedigimde Programda Hatayla Karsilasmiyorum Ama Baska Bir Programi Denedigimde Hata Veriyor.

Simdiden Vericeginiz Cevaplar Ve Alakadarliginiz İcin Tesekkur Ederim Arkadaslar Hepinize Saygılar :)

Dediklerinizin hepsi sitede bir çok defa anlatıldı program ekleme bölümüne gelince ya nlite addon makerla addon yapıcaksın yada programı katılımsız yapıp sonra cab ile sıkıştırıp addon yapıcak o da olmadı katılımsız yaptığın programı xp kurulduktan sonra çalıştırıcaksın sitede arkadaşların kendi hazırladıkları ve yayınladıkları regedit ayarlarıda var onlara bakın deneyin ama öncelikle şuraya bir göz atıyın sanırım baya yardımcı olur..

arkadaşım kusura bakma ama bu forumda binlerce üye var ve bu üyelerden ilk defa sende anlatımların yeterli olmadığını duydum(okudum) yani bu kadar üye anlıyorsa neyin ne olduğunu...

yani bizler ve diğer arkadaşlar elimizden geldiğince yardım etmeye çelışıyoruz ama sizlerde biraz çaba gösterin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...