Jump to content

Windows 10 Defender Devre Dışı Bırakma Silme

Evolutionn
 Share

Recommended Posts

Shadowscape, 27 dakika önce yazdı:

Hee tamamdır teşekkürler. Ben hiç bir şekilde güncelleme gelmiyor anlamıştım : ) . İyi forumlar

Uninstal defender uygulmasına yönetici olarak çalıştırırsan etkili olur açılan pencerede bitmesini bekle bu işlemi 3 kez yap bilgisayarı yeniden başlat ozaman defender siliniyor defender silmez pasif yaparsan defender güncellemeri gelir defender arka planda çalışır sorunlar olur karar senin defenderi silip silmemek sana kaldı ben defemderi silmek isteyenler için paylaşımı yaptım kullananlar olur diye defenderi silip silmemek sizlerin kararı defenderi pasif yapmaya devam edersen ilerde sorunlar artar 

shaolin, 15 dakika önce yazdı:

Güncellemeler geliyor ama yükleyemeye çalıştığı zaman sonlandıramıyor.

Ben de Defender'ı sökmeden sadece pasifleştirdim. O zaman güncelleme yüklendi.

Evolutionn arkadaşım sana zahmet arada nokta kullan lütfen. Okurken zorlandığım daha kötü bir metin hatırlamıyorum.

eyvallah.arkadaşım. ben yorumlarda.nkta kullanmadım yorumlarımı.nokta koymadan yapıyorum yorumlarımda yazdığım an boşluk bırakıyorum benimde yorumlarda yazdığım yazılarım böyle sen kötü bir metin olarak görebilirsin ilk defa senden duydum  yorumlarımda kimse böyle birşey demedi herkesin yorumlarda yazdığı metin başkadır benimde başka ben nokta koymadan yorum yazıyorum kararına saygı duyarım 

Evolutionn, 27 dakika önce yazdı:

Uninstal defender uygulmasına yönetici olarak çalıştırırsan etkili olur açılan pencerede bitmesini bekle bu işlemi 3 kez yap bilgisayarı yeniden başlat ozaman defender siliniyor defender silmez pasif yaparsan defender güncellemeri gelir defender arka planda çalışır sorunlar olur karar senin defenderi silip silmemek sana kaldı ben defemderi silmek isteyenler için paylaşımı yaptım kullananlar olur diye defenderi silip silmemek sizlerin kararı defenderi pasif yapmaya devam edersen ilerde sorunlar artar 

eyvallah.arkadaşım. ben yorumlarda.nkta kullanmadım yorumlarımı.nokta koymadan yapıyorum yorumlarımda yazdığım an boşluk bırakıyorum benimde yorumlarda yazdığım yazılarım böyle sen kötü bir metin olarak görebilirsin ilk defa senden duydum  yorumlarımda kimse böyle birşey demedi herkesin yorumlarda yazdığı metin başkadır benimde başka ben nokta koymadan yorum yazıyorum kararına saygı duyarım 

adam haklı. acilen noktalama işaretlerini öğrenmen gerek. insan kanser oluyor senin yorumları okurken. 

• Haha 1

akillialtay1995, 17 dakika önce yazdı:

Peki defenderı tamamen kaldırdıktan sonra 9 Ağustosta çıkacak olan toplu güncellemeyi de yükler miyiz?

genel olarak defenderi sildikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıktan sonra defender siliniyor 9 Ağustosta çıkacak olan toplu güncellemeyi de yükler miyiz?

toplu güncellemelerde defenderi sildikten sonra güncellme olurmu güncelleme yüklenirmi hatasız bilmiyorum toplu güncellemelerde bazı fix ler sorunlu yada sorunsuz oluyor gelen güncellemelerde gelecek olan toplu güncellemelerde sistemden memnunsan sorun yoksa açık yoksa kullandığın programlar için diyorum güncelleme yapma defenderi sildin toplu güncellemelerde defenderi sildiğin için güncelleme hatası verdi sistem stabil sorunsuz çalışıyorsa sorun olmaz kullanmaya devam et ben yıllarca defenderi sildim siliyorum güncelleme geldiğinde yüklüyorum bazen gelen güncellemelerde hata oluyor yüklenmiyor güncelleme geliyor yükleniyor diyor kuramıyor defenderi sildiğin için mi oluyor hayır genel olarak farklı nedenlerden dolayı olur çözümleri var gelen güncellemerde güncelleme yükleniyor diyor kurmuyor hata veriyorsa gelen güncelleme hata kodunu kopyala kullandığın tarayacıda mesala chorme yapıştır ara de burda bu hata ilgili çözümler var windows 10 gelen gelcek olan güncellemeler pek önemli büyük özellik getiren güncelleme olmuyor microsoft bütün herşeyini windows 11 22h2 sistemleri için hazırlıyor windows 10 gözden çıkardı windows 10 için büyük özellik gelecek diye birşey yok sırasıyla ilk önce windows xp gözden çıkardı windows 7 için yaptı sonra windows 10 için yaptı microsoft için önemli olan şuan sonrası için kazancı için windows 11 22h2 önemli diğer sistemleri onlar için önemli değil diğer sistemleri için arada bir güncelleme veriyor bunlar önemsiz oluyor güncelleme yapma defenderi silsende silmesende 

KHEDIRA, 1 dakika önce yazdı:

adam haklı. acilen noktalama işaretlerini öğrenmen gerek. insan kanser oluyor senin yorumları okurken. 

bana kimse acilen noktalama işaretlerini öğrenmen gerek. insan kanser oluyor senin yorumları okurken. diyemez benim yorumlarımda metinler böyle ben kimsenin yorumlarına metinlerine karışmıyorum laf söylemiyorum arkadaşlara faydalı olabilcek paylaşım yaptım yorumlarım okunuyor bu sözlerde insanları rencide eden sözler oluyor burada yazdığınızı herkes görüyor yorumlarda zorlanıyorsan okuma benim yorumlarımı herkes okuyor sen bir kaç kişi senin dediğin gibi dedi uzun zamandır yorum yazıyorum kimse sizlerin yazdığı gibi rencide eden sözler yazmadı zorlanıyorsan beğenmiyorsan okuma yorum yazma rencide edecek olan sözlerde böyle devam edecek olursa şikayet ederim beni kim rencide ediyorsa 

arkadaşlara şunu belirtmek isterim ben bu sitede yorumlarımda metin yazılarımı okumakta zorlanana çok kötü metin yazısı olmuş diyen var rencide eden insanı kıran sözlerle yaklaşımlar var ben burda arkadaşlara faydam olsun elimden geldiğince bilgim doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıyorum işe yarayan windows 10 sürümlerini silen devre dışı bırakan defender dosyası paylaşımı yaptım çoğu insan defenderi siler silmez defenderi devre dışı bırakır defenderi devre dışı bırakmaz ben durumu izah ederek defenderin silinmesini açıklamasını yaptım sorulara doğru olarak cevap vermek istedim yazılarımda ara ara nokta koyun diyen yazıların çok kötü diyen oldu ben kimsenin şahsiyetine paylaştığı yada yorum yaptığı yerde onlara sözlerimel rencide etmiyorum kimse beni rencide etmesin burda hepimiz insansak insan olalım insanca yaklaşımda olalım bende yorumlarımda böyle yazıyorum yazılarım okunuyor rencide etmek isteyen rencide edecek olanları şikayet ederim faydalı olabilcek paylaşımlar yapmam herkes kendi başının çaresine baksın derim 

• Like 1

KHEDIRA, 02.08.2022 - 21:16 yazdı:

ben açtığı "Arkadaşlar Burda Kimse Beni Sözlerle Rencide Etmesin Kırıcı Oluyorlar" konusu dışında hiçbir konu ve yorumunu okumadım. onu okumaya çalışırken de keşke okumaya çalışmasaydım dedim.

• Like 1