Jump to content

Rapidshare.com'da Beklemeye Çözüm Legal Bir Yöntem

delirtenadam

Recommended Posts

Değerli arkadaşlar;

Bu rapid konusu çok çetrefilli ve kuşkucu bir konudur. Google da geçen tüm ücretsiz rapid indirme işlemlerini okuyup denemişizdir ama hiç biri gerçek sonuca varmamıştır. Benim bulduğum yöntem tamamen benim yani Delirtenadam'ın buluşudur. Bu yöntem 21.12.2009 - 01.01.2010 tarihinde denenmiştir ve çalışıyordur.

Yabancı bir yazılıma gerek duymadan indirdiğiniz dosyanın arkasından hemen diğer bir dosyayı indirebileceksiniz.

Kullanılacak Programlar :

Firefox

www.mozilla-europe.org/tr/firefox/

FlashGot - Firefox Eklentisi

http://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/latest/220/addon-220-latest.xpi?src=addondetail

FlashGet 3.0 Beta

http://down5.flashget.com/flashget3.2.0.1060en.exe

Üst bölümde bulunan programların hepsi yasal ve virüs içermeyen programlardır o yüzden tüm linkler programcıların sitesinden alınmıştır.

Programları yükledikten sonra ilk olarak FlashGet Beta 3.0 programınız açık halde olsun ve rapid linkinizi firefox'ta açın.

Download butonunu tıkladığınızda karşınıza download yapılması için seçenekler çıkacaktır. O seçeneklerden FlahGot seçeneğini seçin ve tamam diyin. FlashGet Beta 3.0 programı indirmeye başlayacak. İnme işlemi bittikten sonra hemen ardından modeme reset atmadan veya hıc bir işlem yapmadan tekrar aynı işlemi tekrarlayın.

Ben bu sistemle indirme işlerimi beklemeden yapıyorum ve bu sistemin çalıştığını yeni keşfettim. Belki bu sistemi bulan başkası olmuştur ama benim aramalarımda hiç rastlamadım. Belkide bende çalıştı ama denemekte fayda var.

Çalıştıran arkadaşlar lütfen olumlu veya çalıştıramayan arkadaşlar olumsuz yorumlarınızı bekliyorum ona göre yardımcı olmaya çalışıcağım.

Bu yazı ve sistem 100% Delirtenadam'a aittir.

Bilgi paylaştıkça güzelleşir mantığıyla bu yazımı kopyalayabilirsiniz fakat saygı maksatlı alıntı yaptığınızı belirtmenizi istiyorum.

Saygılarımla

Delirtenadam

Resimli İspat ve anlatım

1.Adım

89778470.jpg

2.Adım

93735319.jpg

3.Adım

94680665.jpg

4.Adım

16951740.jpg

5.Adım

49696230.jpg

6.Adım

56131005.jpg

Buyrun Buda Video Kanıtı

http://www.videoweed.com/file/8tzb7s1t3qteu

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Sen boşuna denersin samokantur. Beceremiyorsun sonra beni küçük düşürüyorsun. Bu konudakinide beceremeyip belki bu arkadaşıda öyle küçük göstereceksin.

Bu arada 1 gündür aktive edemediğin mail adresini 'tekrar gönder' demeden bile aktive ettim ve ö.m ile gönderdim. Mail adresi kullanılıyor demedi. Sen daha mail adresini bile yazamıyormuşsun demek ki :p

Özür mesajını hala bekliyorum.

Sen boşuna denersin samokantur. Beceremiyorsun sonra beni küçük düşürüyorsun. Bu konudakinide beceremeyip belki bu arkadaşıda öyle küçük göstereceksin.

Bu arada 1 gündür aktive edemediğin mail adresini 'tekrar gönder' demeden bile aktive ettim ve ö.m ile gönderdim. Mail adresi kullanılıyor demedi. Sen daha mail adresini bile yazamıyormuşsun demek ki :download1:

Özür mesajını hala bekliyorum.

buyur burdan yak...haberin olsun hala alamadık şu aktivasyon kodunu versende denesek diyorum..

aman siz becerinde lazım değil bizimkisi....indirmeyiz olur biter....sende buralarda gezindiğine göre hala çare arıyonj)))))...

Yahu iş download butonundan önce zaten.Bu konuya ne gerek vardı ki? Free kullanıcılar daha Free butonunu tıkladıklarında problemle karşılaşıyorlar.Download butonu çıktıktan sonra her türlü inmeli zaten.Ne eklentiye nede programa gerek yoktu.Eskiden böyleydi.Rapid sistemi kökten değiştirdiyse birşey diyemem.

İlk olarak yazmış oldugum bu sistemin videosunu ıspat maksatlı kayıt ettım ve yayınladım

Buyrun Buda Video Kanıtı

Yazılanlarada yanıt vermek ısterım

Kardeş bu söylediğin yöntem flasgetin içine rapid k.adı ve parolanı girdiğinde çalışır nrmalde çalışmazki.

Zaten ben hep yada birçok kişi bu şekilde indiriyo.

Hayır rapid kullanıcı adı fılan eklemıyoruz programı kurup anlattıgım gıbı ındırırsen çok ta güzel çalışır arkadaşım.

bilen varmıydıki bu yöntemi arkadaşımızın anlatımı bence çok iyi olmuş

Çok saol arkadaşım bu yöntemi ben buldum internette cok arastırdım ama kımse bunun farkında degıl.

üşenmedim denedim

sonuç olumsuz

yinede teşekkürler çaba için

Dostum olumsuz olmasının imkansız olmasını söyleyebilirim. bir yerde bir yanlıslık yapmıs olmalısın lütfen yukledıgım videoyu izlermisin oradan nerede hata yaptıgını gorebilirsin.

Yahu iş download butonundan önce zaten.Bu konuya ne gerek vardı ki? Free kullanıcılar daha Free butonunu tıkladıklarında problemle karşılaşıyorlar.Download butonu çıktıktan sonra her türlü inmeli zaten.Ne eklentiye nede programa gerek yoktu.Eskiden böyleydi.Rapid sistemi kökten değiştirdiyse birşey diyemem.

Arkadaşım ben ilk indirme işleminden başlayarak anlattım. herkes indirmeyi bilmiyor gel gelelimki benim anlattıgım sıstemı ıyı okumadın orada dıyorumki bu işlemi arka arkaya tekrarladıgınızda gerı sayım dısında bır bekleme olmayacak. yanı 200 mb ındırdıkten hemen sonra aynı sekılde indirmeye devam edeceksın. bu flashget programının bır marifeti diye dusunuyorum ve bu acıgı arastırıyorum. lütfen denemeden yorum yapmayalım. burada tum mesajları takıp edıyorum sadece Türk kardeşlerime yardımcı olabilmek adına bunu yapıyorum.

Bundan benım ne bır cıkarım var nede bır amacım. maksat sıkıntılara son verelım.

Bu yöntem 21.12.2009 - 01.01.2010 tarihinde denenmiştir

yukarıda böyle yazıyo

biz ne zaman 2010 girdikte sen denedin anlamadım

ayrıca flashgotla bi alakası yok bu işin flashgot sadece indirme yöneticisi seçim aracı

Üstad evet haklısın ama konunun güncel oldugunu belli etmek için öyle yazdım yanı 2009 olarak yazsaydım yılbasından sonra goren aa bu 2009 da yapılmıs simdi calışmaz demesin diye 2010 tarıhınıde yazdım. bilmem anlatabıldım mı

ne yazıkki işe yaramıyor beklemeye devam

Arkadasım anlatım videosunu izle bir yerde hata yapmıs olmalısın sistem 100% çalışıyor

Denemedim denemeyede boşuna zaman kaybetmem çalışmayacağı şüphesiz ortada.....

Flashget le ne alakası var o sadece indirme yöneticisi

Rapid ip den engelliyor kullanıcıları

Arkadasım bu yazılımları sen yazıyorsan soyle sana başvuralım. bir acık yakaladım ve onu anlatıyorum. yazdıgım yazıları elının tersıyle itip ben buna bakmam diyorsun denemeden çalışmaz diyorsun. bu kadar peşin hükümlü nasıl olabilirsin sistemi bir dene ondan sonra yorumunu beklıyorum. flashget programıyla alakalı bır sıstem bu bır cok denemeler yaptım ve halada yapıyorum. sıstemı gelıstırıcem işallah. lütfen videolu anlatımı izle sonra senın yorumunu beklıcem.

15 TL verin bu kadar zahmet çekmeyin. Arkadaşın gene emeğine sağlık.

Üstad cok saol emeğe saygı gösterdigin için ama benim param yok walla internettede buldugum hesaplar hemen ölüyor ama benim sistemim heran çalışıyor.

Buyrun Buda Video Kanıtı

Please register to see this content.

Bazen rapid Happy Hour diye birşey çıkarıyor. Umarım o zamana denk gelmemişsindir :(

Videoyuda izledim. 5-10 mb'lik dosyaları kullansaydın keşke. Video 40 dk olmuş çok uzun yani.

Şimdi senin yöntemi deneyeyim. Sonucu yazarım :lol:

IDM açık Flashget açık Flashgot ve IDM Firefox'a entegreli

Bu halde bir dosyayı indirdikten sonra diğeri için 15 dk zorunluluğu çıkmadı :( Hemen başladı.

Teşekkür ederim dostum.. :lol:

Aynı dosyayı tekrar tekrar indirebiliyorsunuz fakat farklı bir linkte denedim ve 2 dakika beklemem gerekiyor. İndirdiğim dosyanın boyutu 4mb. Ayrıca indirme sırasında download işlemi duraklıyor bendemi sorun var acaba.

Arkadaşın çözümü çalışıyor. Sadece dikkat etmeniz gereken, flashget'e download kısayolu geldiğinde en üstteki URL kutucuğundaki rar. yazan yerden sonraki karakterleri silin. O kadar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...