Jump to content

Rapidshare.com'da Beklemeye Çözüm Legal Bir Yöntem

delirtenadam

Recommended Posts

arkadaslar ben bu sistemi geliştiriyorum bekleme sorununuda kaldırıcam işallah. ama tekrar belirtmek istiyorum videoyu izleyip yapamayacak bir arkadaş yoktur diye tahmın edıyorum ve bu anlattıgım sistem elbette sıraya koyma modulu yok sıraya koyan bır cok program var onların konusu ayrı arkadaslar. benım anlattıgım arka arkaya lımıt asımından dolayı beklemeye son verıyor. ayrıca rapid için yazılmıs sıraya koyma programlarında da bır 200 mb dosya ındırdıkten sonra en az 15 dakıka bekletıyor belkıde daha fazla. ama benım anlattıgım sıstem başka arkadaşlar

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply
arkadaslar ben bu sistemi geliştiriyorum bekleme sorununuda kaldırıcam işallah. ama tekrar belirtmek istiyorum videoyu izleyip yapamayacak bir arkadaş yoktur diye tahmın edıyorum ve bu anlattıgım sistem elbette sıraya koyma modulu yok sıraya koyan bır cok program var onların konusu ayrı arkadaslar. benım anlattıgım arka arkaya lımıt asımından dolayı beklemeye son verıyor. ayrıca rapid için yazılmıs sıraya koyma programlarında da bır 200 mb dosya ındırdıkten sonra en az 15 dakıka bekletıyor belkıde daha fazla. ama benım anlattıgım sıstem başka arkadaşlar

arkadaşım senin anlattığın yöntemi ve programın amacını anladım inş. eve gidince denerim en azından bizi 15 dk. bekletmekten kurtaşmış oldun emeğine sağlık :)

arkadaşım senin anlattığın yöntemi ve programın amacını anladım inş. eve gidince denerim en azından bizi 15 dk. bekletmekten kurtaşmış oldun emeğine sağlık :)

çok saolasın arkadaşım. ben bu yöntemi bulmadan önce 15 dakika değil 1 2 saate yakın bekledıgım oluyordu tabı reset atınca duzelıyordu ama oda her zaman yemıyordu. bu yontemle garantı hemen ındırıyor gelıstırmeye calısıcam ısallah gerı sayımında önüne geçerim o yüzden yorumlarınızı dikkatle takip ediyorum.

çok saol dostum. sistemin çalıştıgını anlatmak için buyuk dosyaları indirdim o yüzden video uzun ama deydi :)

arkadas daha ilk asamada hata veriyor hangi link olursa olsun...4-5 gun geciyor hala hata veriyor...biraz zor indirmek rapidden

Gerçekten güzel müzik seçmişsin ;)

Ben jdownloader'ı kullanıyorum, beklemek gibi bir durumum yok, program kendi kendine hallediyor. Ama benim durumumda olmayanlar için güzel çözüm.

İlgiyle takip ediyor olacağım bu konuyu, bakalım dediğiniz gibi bir program haline getirip yayınlayabilecek misiniz?

Emekleriniz için teşekkürler !

yorumlar için çok teşekkürler arkadaslar. maxi_cex istersen avatarı degiştiriyım dostum

neden bu kadar emin konusuyorsun milyondolar şerefim üzerine yemin ederimki ip değiştirmeden ve modeme reset atmadan bu şekilde indiriyorum gece gunduz hız 250 yi görüyor. diger programı diyor arkadaslar tamam o sadece sıra koyuyor ama o programlarda 120 sanıye ve 15 dakıka hatta yarım saat bekletıyor. sırada oldugu ıcın sız bakmıyorsunuz arka arkaya ınıyor dıyorsunuz. arkadaslar bu anlattıgım sıstemde gece gunduz gb larca dosya ındırıyorum. bu flashget programının bır mantıgı kendi portundan indiriyor diye dusunuyorum. çunku flashget programını eskiden bilenler bilir türkçe dil destegide vardı ama flashget fırması el degıstırdı ve sanırım japonlar veya çınliler aldı ondan sonrada bu olayı kesfettım. bir yerlerde bir ayar yapmadan hemen indiriyorsun. ayrıca dediğim gibi bu sistemin çalıştıgını video ile kanıtladım sanıyorum gerekırse baska videolarda veya sızın verecegınız linklerle bir video hazırlarım.

ama bu sistemin mantıgını çözmek gerekli. kendi portundan acıp bizim ıp ye dusuruyor olabılır eger bunu yapabılıyorsa elbette bunu programlayabılırız. 120 sanıye bekleme olayıda benı cok üzmüyor 200 mb lık bır dosya ındırdıkten sonra saatlerce bekledıgım oluyordu hatta modeme 10 kere reset attıgım halde.

konudakı butun yazılanları tek tek okudum az cok rapıdın ne oldugunu bılıyorum. 15 dakika bekletme mantıgı var eger hesabın yoksa. konudaki programlarda hepsı kendı sitelerinden ındırıp kurmak yada o programları kullanmak free kullanıcılar ıcın pek sorun olacagını zannetmıyorum. o yuzden tas attıkda kolumuz mu yoruldu ındırıp kuracagım eve gittiğimde ve sonucları yazacagım...

Kimse sallamasın arkadaş dogru dıyor bn ust uste tam 18 dosya indirdim modem resetsiz çalısıyor.. Arkadasa tesekkur ediyorum.. Eger calısmıyor dıyen olursa Araçlar , Secenekler , şimdi temizle tekrar şimdi temizleye tıklayarak sorunsuz devam ediyor.. %100 calısıyor..

Niye kasıyosunuz ki beyler :) Atın Jdownloader'a, indirsin dursun kerata :) Rapid için denemediğim program kalmamıştı, en son bu jdownloader ile tanıştım, sadece rapid değil, karşılaştığım tüm indirme linklerini indirebiliyor, otomatik link dosya kontrolü de var. Çok kullanışlı program, tavsiye ederim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...