Jump to content

Tnctr Yeni Yıl Logosu

-Wonderful-

Recommended Posts

O sarı şey geyik mi B) Köpeğe benziyor.

Bir yarışma yapılsa tnctr'de. Nasıl bir yarışma orasını bilmem ama kazanana vip yada tncsever üyeliği verilse güzel olur hani...

Ben yılbaşına özel bir yarışma diyecektim ama konu yılbaşı logosu olduğu için yazmamıştım B)

4 gün var yılbaşına. Bu süre içinde bi yarışma olur. Milli piyango tarzıda olur. Tnc aklından bi rakam tutacak. 4 haneli olur büyük ihtimal. Üyelerde o konu altına 1 defalığına tuttuğu rakamı yazacak. O rakamı bilen veya en çok yaklaşan Tnc sever olacak. Yada nasıl bir hediye düşünürlerse :(

Konun ne zaman açılacağını bekliyodum B) İlk rakedenlerden biri benim desem yalan olmaz sanırım. Forum içerisinde dolaşırken aniden logonun değiştiğini görmüştüm. Dün konu açacaktım ama ben yapmayayım yöneticiler duyurur dedim. Ama "-Wonderful-" arkadaşımız dayanamamış galiba :( Çok hoş olmuş yeni logo. Göze çok güzel gözüküyor. Yapan kişinin ellerine sağlık.

Şu yarışma konusu benim de ilgimi çekti :) Tahmin türünde bir yarışma olsa iyi olur. Veya başka şekilde de olabilir. Bu siz yöneticilerin elinde. Yeni yıla özgü bir yarışma olması ve ödülünün de forum içerisinde uygun bir şekilde verilmesi çok hoş olur. Diğer forumlar kendilerince yeni yeni ödüller düşünmüşler. Örneğin dün gelen bir mailde gördüm. Oyunu söylemeyeyim ama ödüller şu şekilde. Kazananlara Flash disk, Rapid premium veya isimtescilden bir domain veriyorlar. Biz de bu şekilde yapalım demiyorum ama forum içerisinde 1 ay TNCSEVER, rapid premium veya istek listesi gibi bir ödül olsa güzel olur. Tabi bunlar siz yöneticilerin elinde. Hayırlı günler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...