Jump to content

Facebook'ta Sizi Silenleri Öğrenin

kotukoylu

Recommended Posts

Mozilla Firefox unuza Greasemonkey eklentisini kurduktan sonra aşağıdaki linkteki script(metin) yardımıyla sizi silen/hesabını kapatan/engelleyen kişileri görebilirsiniz.Bunun için abuk subuk gruplara üye oluyosunuz.Çalışan tek yöntem bu!Günlük olarak listenizi takip ediyor.Eğer değişiklik olursa ana sayfada bunu size bildiriyor!

Yapmanız gereken sadece o eklentiyi internet tarayıcınıza eklemek!

Greasemonkey eklentisi

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/748

Greasemonkey için hazır script:

Facebook Friends Checker

http://userscripts.org/scripts/show/40027

hah bi bu eksikti msn bitti facebookta sira artık bu türlü türlü hack faliyetinde sazan avlamada kullanılır. keske gerçek sazanlarda bu kadar kolay oltaya gelse.

paylaşım için sagolda beni engelleyeni öğrenip napcam. "giden gitmiştir. Gittiği gün bitmiştir. Ben gideni değil giden beni kaybetmiştir". derdi eski ayarsız kız arkadasım ama sonra finalim güzel oldu :) neyse konumuz o değil

• 5 ay sonra...

o değilde 1 saattir facede arkadaş olarak ekle butonu nasıl gizlenir bulamadım,o kısmı gizlemek istiyorum,bilgisi olan varmı??

Benim kafa bu saatlerde pek çalışmıyor..bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim..

Gizlilik Ayarlarını Seç

• Temel Dizin BilgileriGerçek hayattaki arkadaşlarının seni bulmasına yardımcı olmak için, bazı temel bilgiler herkese açıktır. Arkadaşlarının seninle iletişim kurabilmeleri için memleket ve ilgi alanları gibi diğer temel bilgileri de herkesin görmesine izin vermeni öneririz. ((Ayarları gör))

((Ayarları gör)) ü tıklatınca ordan halledersin sanırım...

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...