Jump to content

Alınık Agp X1650 Yada Muadili

dede35

Recommended Posts

AXLE 7300GT 512m128bit AGP

50tl kargo benden.

Kartın üzerinde alınan firmanın etiketide var, 2008/2 yani garantisi de var daha.

İş ve iletişim bilgilerime profilimden yada akmurat.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Please register to see this content.

Şu iki ürünü önerebilirim.Bütçenize hangisi yatkınsa onu alabilirsiniz ^_^

danke dosdum ama bunları nerede bulabılcegımı bende bılıyordum banaıkıncıel lazım umarım anlasılmıyan bısı yokdur . :)

AXLE 7300GT 512m128bit AGP

50tl kargo benden.

Kartın üzerinde alınan firmanın etiketide var, 2008/2 yani garantisi de var daha.

İş ve iletişim bilgilerime profilimden yada akmurat.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Anlaşılmayan bişi varmı?

danke dosdum ama bunları nerede bulabılcegımı bende bılıyordum banaıkıncıel lazım umarım anlasılmıyan bısı yokdur . :D

Konuda 2.El istediğini belirtmemişsin.Sen yardımcı olmak isteyenleri böyle terslersen kimse sana yardım etmez :(

Konuda 2.El istediğini belirtmemişsin.Sen yardımcı olmak isteyenleri böyle terslersen kimse sana yardım etmez :D

arkadasım dikkatli bakıldığında ilan da yazdıgım kartların sıfırının zaten olmadıgı anlasılıyor . hd3650 haricinde.

arkadasım dikkatli bakıldığında ilan da yazdıgım kartların sıfırının zaten olmadıgı anlasılıyor . hd3650 haricinde.

arkadaşım sen ilk baş 2.el lazım deseydin ben ona göre cevap verir veya vermezdim.Fazla üstelemene gerek yok.Herkes senin anlayacağın şekilde anlamayabilir bunuda unutma :Q

anlasılmıyan bısı nıcın olsunki!! öle degılmı? tam randımanla calısması ıcın cıft guc gırısı falann durumu varbunda. ama ılgı ıcın yınede saol..

AGP'nin spesifikasyonları yeterli gelmiyorki adamlarl koymuş extra güç girişi, istediğiniz ekran kartı pcx'den devşirme, dolayısıyla extra güç girişi olmayanı olduğunu sanmıyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...