Jump to content

Eklemeli Kurulum Paketi.

dragon3781

Recommended Posts

dragon usta sen aldırma sinirlenme öyle hemen sen bize lazımsın eline gözüne klavyene beynine sağlık ne kadar uğraştığın belli sen takılma öyle herkese başarılarının ve versiyonlarının devamını dilerim ve beklerim şimdiden.

Tebrikler bende önce bitirmişsin :-) Yalnız sadece OTOKUR ve MANKUR kısmına program ekleniyor sanırım? Diğer bölümler sabit.

Eyv... Sağolasın...

OTOKUR ve MANKUR dışındaki bölüm hazır eklenmiş programlarla dolu sadece OTOKUR ve MANKUR eklemelidir.

Zaten asıl amacım eklemelı türünü paylaşmaktı ama elimde varken program onlarıda ıcıne serpıstırdım.

Bu arada senin projeyi sabırsızlıkla beklemekteyım, bu sadece menu oncesı corba olur senın proje yanında ( Nerden Bılıyorsun dıyecektır arkadaslar Screnn Gordum :D .

Birde projeyi upload ettiginde Testerlık Adayıyımdır ona göre haaa...

Hazır Elımde boşken bu aralar ugrasacak ıs cıkar hem.

Estağfurullah, abartma o kadar :-) mantığımız aynı sonuçta. Bu gece OtoKur 3.1 bitiyor ardından hemen başlayacapım X versiyonuna. Umarım bizim projeler öncü olurda daha güzellerini forumda görmeye başlarız. Haydi bakalım kolay gelsin hepimize.

• 5 ay sonra...

Hani benimde eklemek istediğim şu , bakınca çalışma biraz helal olsun dedidtiriyor. Çünkü bir yardım menüsü galeri vs yapmak işi uzatırdı . Ama tek eksik görsellik. Umuyorum ki onuda halledersin kardeşim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...