Jump to content

Saç Dökülmesi Için En Iyi Şampuan/bakım ürünü?

berke_han

Recommended Posts

Selam arkadaşlar,

Uzun zamandır saç dökülmesi sorunum var,bu normal dökülme değil.kalıtımsal bir sorun, çözüm bulamazsam sonu kellikle sonuçlanacak :)

Geçen yıl Bioxin aldım kullandım uzun süre ama fazla bir faydasını göremeyince bıraktım.Bu yıl iyice artınca tekrar çözüm arabaya başladım. Netten yaptığım araştırmalar sonucunda Minoxidil adlı bir ürünün sürekli kullanıldığında dökülmeyi durdurup hatta saç çıkardığı hakkında yorumlar okudum ve almaya karar verdim.

Aynı sorunu yaşayan, bu ürünü yada farklı ürün kullananlar var mıdır? yorumlarınızı bekliyorum

Şampuanlarla ilgili daha önce konu açılmıştı.Lütfen günlük kullanılan şampuanları (elidor,pantene, head&shoulders vb) ürünleri tartışmayalım çünkü lkalıtımsal saç dökülmesi konusunda yararları olmuyor :)

benim yedi sülalem kel.kelliği sorun etmiyorum.illada çözüm istiyorsan kafayı 3 numaraya vur.ısırgan otunu kaynat suyunu kafada kullan.bir saat sonra yıka herhangi bir şampuan olabilir.dahada güçlendirmek istiyorsan sarmısak ez yumurta sarısı zeytin yağı veya badem yağıyla karıştır.istersen yarım kaşık balda ilave edebilirsin.(tatlı yapmıyoruz) karıştır.3 numara tıraşlı kafaya masaj yaparak sür bir ayda kesinlikle sonuç alırsın.kafan önce yaralanır.kabuk atar sonrasında yeni saç hücrelerinin çıktığını kendi gözlerinle görürsün.ama sülalen kelse ilerde yine kelliğe adaysın haberin olsun.

Sitesinden Benim Yiğenimde sipariş ettirdi. Kullanmaya Başladı Yorumlara Gerçekten İyi Netice Veriyormuş Özelikle Seyrek Saçlara :)

http://www.minoxidilal.com/[/CODE]

Sitesinden Benim Yiğenimde sipariş ettirdi. Kullanmaya Başladı Yorumlara Gerçekten İyi Netice Veriyormuş Özelikle Seyrek Saçlara :)

http://www.minoxidilal.com/[/CODE]

Bende sipariş etmeyi düşünüyorum. Yorumlar genelde olumlu bu ürün hakkında.

arkadaşlar ben bioxin ve minoksidil kullanan birisi olarak söylüyorum ikiside boş.Boşuna para kaptırmayın.minoxili denemedim istersen birde onu araştır(minoxidille karıştırmayalım).İşe yararsa bana da yaz :)

arkadaşlar ben bioxin ve minoksidil kullanan birisi olarak söylüyorum ikiside boş.Boşuna para kaptırmayın.minoxili denemedim istersen birde onu araştır(minoxidille karıştırmayalım).İşe yararsa bana da yaz :)

mixosilin içinde zaten etken madde minoxidil var, yani minoxidilin çakması gibi birşey. Minoxidil FDA onaylı olduğu için almayı düşünüyorum. FDA onaylı olmayanları önermiyorlar genelde

arkadaşım bioxin kullandı ama bir halta yaramadı.. sadece saçlar daha parlak ve canlı oluyor o kadar ama yinede dökülüyor...

bence en iyi çözüm galatasaraylı suat ın ayptığı gibi saç ektirmek :) adam ne saç yapmıştı bea

bioplus ile rexocin kullandım bioplus saç kremi ile şampuanı dökülmeyi durdurdu memnunum ben ama yanlar açıldı stresten düzensiz beslenmeden bizde kel yok ama ben adayım anladığım ileriye dönük olmazsa ektiricez başka yolu gözükmüyor sen dene baktın iyi bizde alalım bu arada liposomlu avon kremi kullanan varsa onlarda yorum yazsa iyi olacak iki çizgi çıktı alnımızda gideriyorsa alcas onuda metropol erkeği olmak zor iş be:)

dokumacı kardeşim yazmış en iyi çözümü benimde saçım dökülüyor hatta baya bi sülalade babamın tarafından kel yok bi ben olucam böyle giderse:D ama 15 tatili bekliyorum kazıtcam sıfıra vurdurcam en iyi çözüm bu bence sanada önerrim şampuan olarakda headan sholdermısıdr nedır o ıyı vede bence sıfıra vurdur bıkaç defa kazıt vurdurdukdan sonra eskıden daha ıyı saçların çıkar haftada ıkı gun yıkarsın cok cabuk uzar :D

Dermatolok eşliğinde tedaviye başlarsan daha iyi sonuç alacağına inanıyorum. Kulaktan doğma bilgilerle hareket etme! En kısa zamanda bir dermatoloğa görün.

bulunduğum yer itibariyle dermatologa gitme şansım yok.İnşallah 15tatilinde gitmeyi düşünüyorum.

Arkadaşlar bende ısi olmayan bir dökülme başlamıştı. Doktor önerisiyle Rogaine Solüsyon diye 3 aylık bir ilaç kullandım. Sonuca çok şaşırmıştım. İlk hafta ince telleri döktü. İkinci haftadan itibaren saçlarda inanılmaz bir artma oldu. 10 günlük dozu kullanma gereği duymadan bıraktım. Ve şu an saçlarım gayet normal. Yanlız ilaç biraz zor bulunuyor. İki yıl önce 150 tl ye almıştım. Şimdi ise saç dökülmesinden hiç korkmuyorum. Çünkü dendiğim ve yararını gördüğüm bir ilacın varlığından haberdarım.

ARKADAŞ BİR ( YUDA )dene çinden gelme istersen google yaz yuda bütün ayrıntılar çıkar

Bu ürünü de duydum.özellikle HFG markasıyla satılıyor.Minoxidil içeriyor. Öncelikle Minoxidil'i denemeyi düşünüyorum.Ancak bu ürünün çok sayıda sahtesi varmış.İnternette güvenip alabileceğim bir yer arıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...