Jump to content

Ethernet Hub&switch Fiyatları Hakkında

gslikahraman

Recommended Posts

Arkada duran pcyi tamir edip çalıştırdığımı söylemiştim o zaman driverler eksikti şimdi tamamladım şimdi bu bilgisayarada internet bağlamak istiyorum:

1. Fikir ) Ana Pc yi Usb ile bağlayıp diğr odaya ethernet kablosu çekmek.

2. Fikir ) Ethernet hub veya switch (2li) bulup ikisinide ethernet ile bağlamak ama elimde hub veya switch yok fiyatlarııda bilmiyorum bana bu konuda yardım edecek varmı fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

driver derken? iyi dostum format atsan bile modem driver yüklemesen bile oluyor sen bi pcye format atarsan bile diger pc ile nette girebilrsin aslında anladım senn dedigini sen 2 portlu istiyorsun ama en az 4 portlu olur ve en fazla 20-25 gibi fiyatları var onlar işini görür...

veya bi pc servisine git onlar sana yarcım olur diye düşünüyorum...

hacı abi modemin eski tip herhalde ethernet çıkışı yok mu yok ise yapacağın en mantıklı iş 4 portlu ethernet modem almak olur swiçhle falan uğraşmazsın bildiğiö kadarıyla usb modemler çok sağlıklı çalışmıyor şayet modeminde rj45 yani ethernet çıkışı varsa oradan swiche bağla 4-5 portlu swichler var ikili swich olmaz çünkü 1 giriş 2 çıkış toplam 3 port lazım sana şöyle bişey alabilirsin 20 tl ye

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...