Jump to content

Başlangıçta İnternete Bağlanmama Sorunu

aylavyu

Recommended Posts

Bilgisayarımı ilk açtığımda internete giremiyorum.. Erişim yok - Bağlantı yok gibi sorunlarla karşılaşıyorum.. İşletim Sistemim Windows 7 Ultimate 64 Bit

Modem Driver ini indirip kurdum sorun çözüldü.. Ama ertesi gün tekrar pC yi açtığımda aynı sorunla karşılaşıyorum.. driver kurdum mu sorun çözülüyor..

bana yardımcı olurmusunuz bu konuda

DriverMgican diye bir program var onunla bir driverlerini güncelle bence , dün benim kablo modemimi USB den bağladığımda Windows 7 tanımamıştı ama daha sonra DriverMagican la bir tarama yaptım ve İntelİnf sürücüsünün eksik olduğunu gördüm indirdim kurdum ve sorun ortadan kalktı...

modem driver ı derken? galiba usb ile bağlanıyorsun. bence ethernet ile bağlan. en güzeli

Lan Driver yani.. Anakartın Sitesinden indirdiğim driver. Ethernet ile bağlıyım zaten

DriverMgican diye bir program var onunla bir driverlerini güncelle bence , dün benim kablo modemimi USB den bağladığımda Windows 7 tanımamıştı ama daha sonra DriverMagican la bir tarama yaptım ve İntelİnf sürücüsünün eksik olduğunu gördüm indirdim kurdum ve sorun ortadan kalktı...

Gigabyte ' in sitesinden en güncel driver ı indirip kurdum. Ama sorun aynı..

Win 7 CD key indende sorun cıkabileceğini tahmin ediyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...