Jump to content

Katılımsız Yazılım Paketi V.2

xarax

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...

Bilgisayarımda hiç bir virüs programı bulunmamaktadır o yüzden virüssüz bir katılımsız paketi diyebilirim :p Çok güzel bir çalışma olmuş. Fakat benim anlamadım birşey oldu şimdi diyelim ki biz o listedeki programların aynısını yüklemek için AutoPlay/Docs burada uygun dizinlere atıcaz bu exeleri falan. Peki diyelim Bizler yeni yani o listede olmayan bir program eklemek istesek ? Bu Mümkün mü ? Yada o listede bazı programları kaldırmak istiyorum. Şuan içi boş ama prorgamların listesi var :D Onları nasıl silebiliriz yada düzenliyebiliriz ? yada bu mümkünmü :) Mümkün değilse bizde listedeki programları kullanırız :D

Edit: Birkaç arkadaş daha sormuş siz biraz daha bekleyin demişsiniz :) İkinci syfayı şimdi okuduğum için görmedim kusura bakma :) Beklemedeyiz :D Buarada blog adresiniz nedir :)

Şuan bende AMS ile ufak bir programcık hazırlıyorum, Gerçi benimki Program vs.. ile alakalı değil ama Bu tür Çalışmalar hem Ufkumu açıyor hemde Moralimi Bozuyor :)

Hakikaten müthiş olmuş...

OtoKur benim AMS ye olan bakış açımı tamamen değiştiren gördüğüm en güzel AMS uygulamasıydı. Buda harkulade, bunları görünce kendi yaptığım çalışmalardan soğuyorum :)

Ellerinize sağlık.....

Yerimidir bilmem ama Şu enalttaki Arama Bölümü nasıl yapıldı..!?

Bilgisayarımda hiç bir virüs programı bulunmamaktadır o yüzden virüssüz bir katılımsız paketi diyebilirim :p Çok güzel bir çalışma olmuş. Fakat benim anlamadım birşey oldu şimdi diyelim ki biz o listedeki programların aynısını yüklemek için AutoPlay/Docs burada uygun dizinlere atıcaz bu exeleri falan. Peki diyelim Bizler yeni yani o listede olmayan bir program eklemek istesek ? Bu Mümkün mü ? Yada o listede bazı programları kaldırmak istiyorum. Şuan içi boş ama prorgamların listesi var :D Onları nasıl silebiliriz yada düzenliyebiliriz ? yada bu mümkünmü :) Mümkün değilse bizde listedeki programları kullanırız :D

Edit: Birkaç arkadaş daha sormuş siz biraz daha bekleyin demişsiniz :) İkinci syfayı şimdi okuduğum için görmedim kusura bakma :) Beklemedeyiz :D Buarada blog adresiniz nedir :)

tasarı dosyasını (apz) blogta paylaştım buradan indirip istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Please register to see this content.

Yerimidir bilmem ama Şu enalttaki Arama Bölümü nasıl yapıldı..!?

yukarıda verdiğim bağlatıdan apz dosyasını paylaştım buradan istediğiniz bölümü kullanabilirsiniz.

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...

gerçekten bu işi bilenlerden birisin eline koluna sağlık :)

yalnız küçük bi önerim var her katerogiye sembolik bi arkaplan resmi koymuşsun hoşta olmuş ama onları %30 yada %40 oranında uniform yapsaydınız bence göze daha hoş gelirdi, bu kadar belirgin olması hoşuma gitmedide benim geri kalan herşeye 10 üzerinden 11 :D

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...