Jump to content

Katılımsız Yazılım Paketi V.2

xarax

Recommended Posts

kypintro.png

kyp1.png

kyp2.png

kyp3.png

kyp4.png

kyp5.png

kyp6.png

Sonunda tamamladım.Aslında çok daha önce çıkarmayı planlıyordum fakat çok yoğun bir dönem geçirdim ve çıkarmışken en güzel halini oluşturmalıyım dedim.İşlev olarak önceki sürümden fazla bir farkı yok seçip kuruyorsun farklı olarak birkaç özellik birkaç Kayıt Defteri ayarı Tema vs.Bu çalışmada Tasarıma öncelik verdim.Uygulamanın Dosya menüsündeki Yorum Gönder kısmında istek, öneri ve çalışma hakkındaki görüşlerinizi bildirebilirsiniz.Ayrıca Dosya menüsündeki Lisans kısmından da Windows 7 ve Windows XP için Aktivasyonlar bulabilirsiniz.

Katılımsız Yazılım Güncelleme

Daha öncede belirttiğim gibi bu paketi sadece platform olarak yayınlayacağım yani içinde program yok sadece temalar kayıt defteri vs.Katılımsız Programları kendiniz hazırlayıp veya kaynak sitelerden bulup içine atabilirsiniz.Katılımsız Programları Nasıl atacağınıza dair yönergeler paketin Yardım Menüsünde mevcut.Her yazılım grubu ayrı ayrı klasörlerde sınıflandırılmıştır.

Butonlar

Sağ Tuş Eklentileri :
Kendi kullandığım ve sizin de işinizi kolaylaştıracağını düşündüğüm kayıt defteri ayarları.Ekleme/Kaldırma seçeneği mevcuttur.bu ayarları ben hazırlamadım.

Sürücü Kur:
Driver Genius,Driver Magician,DriverPacks vb. programlarla oluşturduğunuz kişisel sürücü paketlerini uygulamaya eklemeniz için oluşturduğum bir buton.Autoplay/Docs/Driver klasörüne hazırladığınız driver uygulamasını atın ve bunu çalıştıran exe dosyasının adını driver.exe yaparsanız uygulamada Sürücü Kur butonuna bastığınızda driver uygulaması açılacaktır.

DVDye Gözat :
Paketi DVD ye yazdırmak isteyenler için kullanım sırasında DVD içeriğini görme amaçlı bir kısayol butonu.

DVDyi Çıkar :
Uygulama ile işiniz bittiğinde bu butona basarak DVDyi sürücüden çıkarabilirsiniz.

Program listesi vermeye gerek duymuyorum hangi programların bulunduğunu resimlerden görebilirsiniz.

Not: Bu çalışma AutoPlay Media Studio 7.5 yazılımı ile hazırlanmıştır.Çalışmayı .apz formatında şuan için paylaşmıyorum ama daha sonra olabilir.

İçinde Program Yoktur,sadece Platformdur.Programları site arşivinden alarak siz kendiniz koymalısınız.

İndirme Bağlantıları ; Açıklamaları okuyun lütfen.

Alternatif

Bugün sabah başka bir sitede görüp indirmiştim çalışmanızı. Çok hoşuma gitti gerçekten. Görsellik üst düzeyde. Bu tür çalışmalar acayip hoşuma gidiyor. Hatta buraya eklemeyi düşündüm ama sitenizde tnctr lafı ediyodunuz. O yüzden kendiniz ekleyeceğinizi düşünerek saygısızlık etmemek için eklemedim. İşte benim demek istediğim bu. Eğer çalışmanızın tutulmasını istiyorsanız Projeye arka planı koyup, checkboxları peş peşe sıralayıp birde kur butonu ekleyip vermeyin arkadaşlar. Grafikler ekleyin, arayüz tasarlayın, kendi buttonlarınızı yapın, daha önce düşünülmemiş şeyler ekleyin. Üzerinde çok uğraşıldığı nasıl belli. Tebrik ederim.

Kardesim tesekkur butonu az gelirdi. Tek kelimeyle mukemmel. Ben boyle birsey gormedim!

Edit: Programlari versiyonu yayinlamayi dusunuyor musun ?

programları içine koyupta yayınlamak isterdim fakat hem sürekli güncelleniyorlar hemde upload olanakalrım çok kötü bir haftada anca biter o yüzden bu şekilde yayınladım.tnctr arşivi fazlası ile yeter buna.isteyen kendisi yapsın katılımsızları.

Sonunda tamamladım.Aslında çok daha önce çıkarmayı planlıyordum fakat çok yoğun bir dönem geçirdim ve çıkarmışken en güzel halini oluşturmalıyım dedim.İşlev olarak önceki sürümden fazla bir farkı yok seçip kuruyorsun farklı olarak birkaç özellik birkaç Kayıt Defteri ayarı Tema vs.Bu çalışmada Tasarıma öncelik verdim.Uygulamanın Dosya menüsündeki Yorum Gönder kısmında istek, öneri ve çalışma hakkındaki görüşlerinizi bildirebilirsiniz.Ayrıca Dosya menüsündeki Lisans kısmından da Windows 7 ve Windows XP için Aktivasyonlar bulabilirsiniz.

Katılımsız Yazılım Güncelleme

Daha öncede belirttiğim gibi bu paketi sadece platform olarak yayınlayacağım yani içinde program yok sadece temalar kayıt defteri vs.Katılımsız Programları kendiniz hazırlayıp veya kaynak sitelerden bulup içine atabilirsiniz.Katılımsız Programları Nasıl atacağınıza dair yönergeler paketin Yardım Menüsünde mevcut.Her yazılım grubu ayrı ayrı klasörlerde sınıflandırılmıştır.

Butonlar

Sağ Tuş Eklentileri : Kendi kullandığım ve sizin de işinizi kolaylaştıracağını düşündüğüm kayıt defteri ayarları.Ekleme/Kaldırma seçeneği mevcuttur.bu ayarları ben hazırlamadım.

Sürücü Kur: Driver Genius,Driver Magician,DriverPacks vb. programlarla oluşturduğunuz kişisel sürücü paketlerini uygulamaya eklemeniz için oluşturduğum bir buton.”Autoplay/Docs/Driver” klasörüne hazırladığınız driver uygulamasını atın ve bunu çalıştıran exe dosyasının adını “driver.exe” yaparsanız uygulamada “Sürücü Kur” butonuna bastığınızda driver uygulaması açılacaktır.

DVD’ye Gözat : Paketi DVD ye yazdırmak isteyenler için kullanım sırasında DVD içeriğini görme amaçlı bir kısayol butonu.

DVD’yi Çıkar : Uygulama ile işiniz bittiğinde bu butona basarak DVD’yi sürücüden çıkarabilirsiniz.

Program listesi vermeye gerek duymuyorum hangi programların bulunduğunu resimlerden görebilirsiniz.

Not: Bu çalışma AutoPlay Media Studio 7.5 yazılımı ile hazırlanmıştır.Çalışmayı .apz formatında şuan için paylaşmıyorum ama daha sonra olabilir.

İçinde Program Yoktur,sadece Platformdur.Programları site arşivinden alarak siz kendiniz koymalısınız.

İndirme Bağlantıları ; Açıklamaları okuyun lütfen.

Alternatif

xarax arkadaşım

Please register to see this content.
upload edebilirmisin.

------------------------

Paylaşmak Güzeldir

Alemdar 17

Ben kaspersky 2010 İnternet Securty ile tarattırdım dosya temiz Rahat ol.içindeki bazı system ile alakalı dosyalar var belki onları tehlikeli yazılım olarak görebilir ama proğram fresh durumda arkadaşlar.

Ben kaspersky 2010 İnternet Securty ile tarattırdım dosya temiz Rahat ol.içindeki bazı system ile alakalı dosyalar var belki onları tehlikeli yazılım olarak görebilir ama proğram fresh durumda arkadaşlar.

tmm bir kere daha deniyorum.. saol

Öncelikle böyle takdire şayan bir paylaşımıdan ötürü xarax arkadaşımıza teşekkür ederim.Programısz olması daha iyi güncel programları son kullanıcı ekler.

Arkadaşlar indirdiğim gibi dosyayı upload ettim.Bol alternatifli

http://www.multiupload.com/E00ACB3097[/CODE]

kardeş seni bu çalışman için kutluyorum. çok yararlı olacağına inanıyorum. fakat benim bir sorunum var dediğin yolu takip etmem rağmen hiçbir katılımsız parogramı yüklyemedim yüklemiyor. acaba ben nerede hata yapıyor olabilirim. yardımların için şimdiden teşekkürler. devamını bekliyoruz

Arkadaşlar help dosyasının içindeki açıklamaları net okuyun belirtilen yola proğram atın örneğin ;

paint.net için -------paintin net'in katılımsızını ---Dosya içinden "Autoplay/Docs/imagedit/pro50.exe olarak atın

öncelikle klsör seçeneklerinden--Görünüm--bilinen dosya uzantılarını gizle sçeneği işaretliyseniz. pro50.exe yerine pro50 yazın uzantısı gizli olduğu için buna dikkat "help" dosyasındaki yerlere ve karşısındaki pro ile başlayan isme göre katılımsızı ismini editleyip belirtilen yola atın umarım yardımcı olabilmişimdir.

Saygılar....

Keşke .apz dosyasınıda paylaşsaydınız en azından kendimize göre bi düzenleme yapardık çok fazla katılımsız var ben istiyorumki elimdeki mevcut katılımsızları eşleştirmem dierlerinide listeden kaldırmam en azından birazdaha hafifletmiş olurum kendime göre .apz dosyasınıda paylaşrsanız çok seviniriz.

Saygılar.Emeğinize Sağlık Başarılar Dilerim Çalışmalarınızda

Avira Premium Securty Suite kullanıyorum ve WebGuard Trojen bulduğunu saptadı ve yüklemeyi durdurdu belki alakası yoktur ama yazmak durumundayım...

simsiz1g.jpg

muhtemelen içindeki win7 veya xp aktivasyonlarından dolayı böyle bir uyarı aldınız.

Öncelikle böyle takdire şayan bir paylaşımıdan ötürü xarax arkadaşımıza teşekkür ederim.Programısz olması daha iyi güncel programları son kullanıcı ekler.

Arkadaşlar indirdiğim gibi dosyayı upload ettim.Bol alternatifli

http://www.multiupload.com/E00ACB3097[/CODE]

alternatif bağlantılar için teşekkürler

Arkadaşlar help dosyasının içindeki açıklamaları net okuyun belirtilen yola proğram atın örneğin ;

paint.net için -------paintin net'in katılımsızını ---Dosya içinden "Autoplay/Docs/imagedit/pro50.exe olarak atın

öncelikle klsör seçeneklerinden--Görünüm--bilinen dosya uzantılarını gizle sçeneği işaretliyseniz. pro50.exe yerine pro50 yazın uzantısı gizli olduğu için buna dikkat "help" dosyasındaki yerlere ve karşısındaki pro ile başlayan isme göre katılımsızı ismini editleyip belirtilen yola atın umarım yardımcı olabilmişimdir.

Saygılar....

Açıklaman için teşekkürler.

Keşke .apz dosyasınıda paylaşsaydınız en azından kendimize göre bi düzenleme yapardık çok fazla katılımsız var ben istiyorumki elimdeki mevcut katılımsızları eşleştirmem dierlerinide listeden kaldırmam en azından birazdaha hafifletmiş olurum kendime göre .apz dosyasınıda paylaşrsanız çok seviniriz.

Saygılar.Emeğinize Sağlık Başarılar Dilerim Çalışmalarınızda

biraz daha bekleyin blogumdan paylaşacağım takip edin.

Çok iyy olur xarax orjinaline sadık kalınarak sadece menüden mevcut elimdeki katılımsızları ekleyip olmayanları çıkarıp dahada kendime göre ayarlamak için istedim en kısa zamanda bekliyoruz .apz'yi

Saygılar.Çalışmalarının devamı Dileklerimle....

programları içine koyupta yayınlamak isterdim fakat hem sürekli güncelleniyorlar hemde upload olanakalrım çok kötü bir haftada anca biter o yüzden bu şekilde yayınladım.tnctr arşivi fazlası ile yeter buna.isteyen kendisi yapsın katılımsızları.

hocam eline saglık super olmuş birde wpi gibi programlarıda bizim belirleyeceğimiz bir çalışma yapılabilirmi?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...