Jump to content

Windows Vista İçin $oem$

Yaşar
 Share

Recommended Posts

Evet arkadaşlar Vista için $OEM$_hazırladım aslında bunu vistayla ekleyip ubload edecektim öyle yayınlıyacaktım ama 3 gb ubloaddan ugraşacak zamanım yok neyse bu $OEM$_e eklenenler aktivasyon 90 adet özel Vista temaları benim Vista temalarındaki 2 konudaki temaların hebsini ekledim artı uxtheme ekledim $OEM$_e şimdi gelelim bu $OEM$_i vistaya eklemeye şimdi elinizdeki Vista iso kalıbını ultra iso programıyla açıyoruz sonra sources klasörünün içine bu hazırladıgım $OEM$_atıyoruz sonra ultraisonun kaydet seçenegiyle isomuzu kaydediyoruz yeni Vista iso kalıbımız hazır sonra düşük hızda dvd yazdırıyoruz şimdi elimizdeki Vista aktivasyonlu 90 adet temalı ve uxtheme yapılmış olarak hazır durumda vistanızı kurduktan sonra aktif etmek için ugraşmıyacaksınız tema ve uxthemayla ugraşmıyacaksınız bunlar hazır şekilde kurulur saygılarımla :download1:

http://www.megaupload.com/?d=DIWLNVGO[/CODE]

1zmfcx1.jpg15ebiwx.jpg

Edited by dokumaci

öncelikle teşekkür ederim saol içinde 90 deil 40 küsur tema var ayriyetten activasyon içinde yanlış anlama ama vista black v2 versiyonun actıvasyonunu kopyalamışın vede setup dosyasının içindeki kurulacak programları silmemişsin sadece bilgi amaclı abi yanlış anlama sakın :)

öncelikle teşekkür ederim saol içinde 90 deil 40 küsur tema var ayriyetten activasyon içinde yanlış anlama ama vista black v2 versiyonun actıvasyonunu kopyalamışın vede setup dosyasının içindeki kurulacak programları silmemişsin sadece bilgi amaclı abi yanlış anlama sakın :)

evet arkadaşım aktivasyonda mepitosooo2 arkadaşımın çalışmasını denedim bende çalışmadı vista black v2 aktivasyonunu denedim çalıştı sence bir sakıncasımı var mühüh olan aktivasyonun çalışması setup içindekilerede gelince onlar aktivasyonla ilgili olan şeyler birini silsen aktivasyon çalışmaz temaya gelince tema ve uzantısıyla birlikte 90 adet nasıl 40 diyorsun onuda anlamış degilim141o5ef.jpg

Edited by dokumaci

• 1 ay sonra...
Megaupload beklettikten sonra normal indirme'ye tıklıyorum sayfa görüntülenemiyor diyor ?

arkadaşım şimdi kontrol ettim sorun yok indirdigine dair resimde çektim tekrar dene saygılarımla

2d6wp3l.png

Dokumaci senin yaptığın işler sağlam oluyor ..

Windows 7 içinde $oem$ yaparmısın içinde tema olmasın ama sadece $oem$ olsun

Windows 7 için $oem$ çalışmam var zaten Buraya giriniz

bunu bir incele olmazsa nasıl birşey istiyorsun söyle hazırlayayım

• 7 ay sonra...
  • 7 ay sonra...

Sağol @dokumacı, bugün [24 Haziran 2011 saat 21:47] itibariyle link çalışıyor. İndirmek isteyenlerin bilgisine ...

Sağol @dokumacı, bugün itibariyle [24 Haziran 2011 saat 21:47] link çalışıyor. İndirmek isteyenlerin bilgisine ...

Edited by _Tatarbeyi_