Jump to content

Çirkinler Giremez!


mcsersery

Recommended Posts

Üyeleri, dünya çapındaki güzel veya yakışıklılardan oluşan arkadaşlık sitesi, BeautifulPeople.com, ancak fotoğrafınızı beğenirse sizi üyeliğe kabul ediyor.

Öyle bir arkadaşlık sitesi düşünün ki, üyelerinin hepsi istisnasız olarak güzel veya yakışıklı olsun. Çünkü bu web sitesi, güzel veya yakışıklı olmayanların üyeliklerini reddediyor.

Üye olmak için önceden bir fotoğrafınızı gönderdiğiniz bu arkadaşlık sitesi, eğer sizi güzel veya yakışıklı bulmazsa, üyeliğiniz reddedilebiliyor. Şuanda kadar yaklaşık 2 milyon başvurunun reddedildiği belirtiliyor. Bu web sitesinin adı: http://www.beautifulpeople.com/ .

Bu arkadaşlık sitesine kabul edilmek için önceden göndereceğiniz fotoğrafınız, siteye üye kişiler tarafından oylamaya sunularak, güzel bulunup bulunmadığınıza karar verildikten sonra siteye kabul edilebileceksiniz.

Bu siteye üye olan yaklaşık olarak 360 bin kişi bulunuyor. Bu kişilerin çoğunluğu Norveçli, daha sonra ise İsveç ve Rus olarak belirtiliyor. Site sahibi ülkesi ise Danimarka.

Bir güzeller topluluğu olan BeautifulPeople.com’un kuruluş amacı, kişisel ve iş alanında ilişkiler kurmak. Bu arkadaşlık sitesi, herkesin kabul edilmek için kapıda beklediği, elit online klübü olarak tanımlanıyor.

Her yeni başvuran kişi, 48 saat boyunca bekletiliyor ve bu süre boyunca, site üyesi karşı cins tarafından fotoğraf oylaması yapılıyor. Eğer başvuranlar, yeterli oy alabilirse, tam üyeliğe kabul ediliyor. Oylama, oldukça adil ve demokratik bir şekilde gerçekleşiyor. BeautifulPeople.com, güzelliği tanımlamıyor. Bunun yerine kararı, topluluğun beğenisine sunuyor.

Başvuran kişilere, oylama süresi boyunca geçici bir profil oluşturma izni veriliyor. Yaklaşık olarak 16 ülkede uygulamaya başlamış olan BeautifulPeople.com, dünya üzerindeki en çekici insanların birarada olduğu en geniş sosyal network ağı olarak tanımlanıyor.

BeautifulPeople web sitesi sayesinde, kendi bölgenizde veya dünya çapındaki en çekici insanlara erişiminiz olabiliyor. Ayrıca, üyeler tarafından düzenlenen bazı faaliyetlerden ve partilerden de haberdar olabiliyorsunuz.

----------------------------------------

nihahaha çok güldüm :D yenilik yapcaz , bir ağda biz örelim diye yapılan atılımlar nereye kadar aceba...

Link to comment
Share on other sites

Eşeğe altın semer vurmuşlar eşek yine eşektir. Dünyanın en güzel gözleri eşektedir. Eskiden en iyi ulaşım ve taşıma araçlarımızdan en iyilerinden biride eşekti. Arkadaşım eş Arkadşım şek Arkadaşım eşşek. ( Barış Manço )

:D

Link to comment
Share on other sites

Kimi Güzel Arar Kimi Çirkin Arar

Kimi Yara Açar Kimi Yara Sarar

Düzenin Dilinden Yaşayanlar Anlar

Dedilerdi amma Anlayamadım !!!

bi anlam veremezseniz kusura bakmayın çünkü bu yazdığıma bende bi anlam veremedim idare edin artık

bi anlam veremiyonda niye Yazıyon demeyin de :):wave:;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...