Jump to content

Ekranda Dalgalanma Ve Pc Sorunu

garlic

Recommended Posts

arkadaslar benim elimdeki masaüstü bir pc de format attıktan sonra ekran kartını kurmama ragmen pc nin ekranı bir dosyayı cekince ya da bir doya acınca dalgalanıyor. birde sürekli pc nin saati sıfırlanıyor neden olabilir acaba ekran kartı ati radeon 9250 arkadaslar

önce aygıt yöneticisinden bak bakalım tanınmayan yada eksik olan driver var mı?

Eğer ki dalgalanma yada monitör görüntüsünde bir titreme varsa herz ayarlarını düzenle( maus sağ tık- özellikler-gelişmiş-monitör-orda listelenen modlar göreceksin birini seç)

valla problemin aklıma bunları getiriyor detaya inersen biraz daha yazabilirim

önce aygıt yöneticisinden bak bakalım tanınmayan yada eksik olan driver var mı?

Eğer ki dalgalanma yada monitör görüntüsünde bir titreme varsa herz ayarlarını düzenle( maus sağ tık- özellikler-gelişmiş-monitör-orda listelenen modlar göreceksin birini seç)

valla problemin aklıma bunları getiriyor detaya inersen biraz daha yazabilirim

monitörden değil böle acılırken kat kat acılıyor sanki driveri yüklenmemiş gibi birde saat neden böle sıfırlıyor ya da geri kalıyor acaba

saatin geri kalması bios pilindendir. Bios Pilini değiştiriniz. ekrandakı dalğalanmaların tek sebebide ekran kartıdır. ekran kartı driveri doğru halde yüklendiği zamanda aynı sorunu yaşıyorsan ekran kartını değiştir.

Bilgisayarım(SağTıkla) Özellikler/Aygıt Yöneticisi Burdan ekran kartın ne marka ise NVİDİA yada ATİ vs. ekran kartı bölümü var yada şöyle deyim aygıt yöneticisinde ünlem veya soru işareti olan yerleri söylermisin bana ? bi başka cevabımda kurduğun setup cd denmi? cd den ise sil onu güncel ekran kartı sitesinden indir sorun halledilr

Bilgisayarım(SağTıkla) Özellikler/Aygıt Yöneticisi Burdan ekran kartın ne marka ise NVİDİA yada ATİ vs. ekran kartı bölümü var yada şöyle deyim aygıt yöneticisinde ünlem veya soru işareti olan yerleri söylermisin bana ? bi başka cevabımda kurduğun setup cd denmi? cd den ise sil onu güncel ekran kartı sitesinden indir sorun halledilr

arkadaşlar ekran kartının driverini kendi sitesinden indirdim yükledim gene aynı oluyor dalgalanıyorr işaret yok arkadasım ati radeon 9250 yazıyoo yanında bios pilini değiştiriyim o zaman arkaadaslar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...