Jump to content

Ttnet Netlİmİtsİz 8 Mbps'ye Kadar/limitsiz

sinan-99

Recommended Posts

ne uğraşıoz sinan bırak ya anlamıyolar işte bizim derdimiz yok hatta bu mesaj bile zaman kaybı 500 hdd var mal gibi duruom burda

birde fatura normal geldiya off anasını ağlatırım ben artık downloadın ben biraz programlar kısmına göz atuyum hadi kaydımm :p

haklısın hacı ;) ama işin kötü yyanı benim harddisk çöktü geçen D Bölümü 250GB o indirdiklerimin hepsi ne var ne yok gitti :D şimdide korkuyordum fazla indirmeye ama korkalarım sona erdi :) yarın gidip bitane external 1TB harici harddisk alayımda downloada başlayayım 1 ayda doldururum içini <_< sanada kolay gelsin hacı :)

arkadaşlar bu soyguncunetin işi belli olmaz bi bakmışsın fatura 50 tl gelmiş bir diğer ay 150 tl gelir yapıyorlar böyle garip işler mesela ben 1 mbit internet bağlantımı 4 mps limitsize çevirdim bi baktım bizim buraya 1 mbitten fazla verermiyorlarmış uzakmış santrale sonra hemen aradım müşteri hizmetlerini teknik servise aktardı oda onay verdi kullanamıyorsun dedi değiştirdik yine 3 gün 4 mbit limitsiz ayın geriye kalanı 1 mbit geçti fatura 99 tl geldi ;) yani anlamak çok zor

arkadaşlar bu soyguncunetin işi belli olmaz bi bakmışsın fatura 50 tl gelmiş bir diğer ay 150 tl gelir yapıyorlar böyle garip işler mesela ben 1 mbit internet bağlantımı 4 mps limitsize çevirdim bi baktım bizim buraya 1 mbitten fazla verermiyorlarmış uzakmış santrale sonra hemen aradım müşteri hizmetlerini teknik servise aktardı oda onay verdi kullanamıyorsun dedi değiştirdik yine 3 gün 4 mbit limitsiz ayın geriye kalanı 1 mbit geçti fatura 99 tl geldi :) yani anlamak çok zor

orasıda doğru ;) bursanın neresindesin sen?? ben Görükle Güngörendeyim.

orasıda doğru ;) bursanın neresindesin sen?? ben Görükle Güngörendeyim.

Osmangazi / Bağlarbaşı ben buraya bile veremiyorlar yollar kesile kesile :) yer kalmadı sözde fiber geçiyormuş ne zamansa neyse ne kadar uflasakta benim başka ne alacak imkanım olmadığı için ttnete devam neden alamıyorum kablo tv yok = Kablo.net yok Uydu net zaten yok smile zaten aynı ...şeyin laciverti yapacakta bir şey yok yani

arkadaşlar bazı yorumlar yersiz mesele bu ay 15gb kullanmadın diger aya bazen aktarma 5 gb doldurduğunda 8 mb den 512 kb düşer. 8 mb her yerde kullanamazsın

sen gene 1mb kullan garantili ne yapacan 8mb ;)

şuan bende 8mb kullanıcısıyım 5 ayım olması lazım hiç bir sorun yok internet download manager ile 910 - 980 kb arası download yapıyor. Bazen 800 kb vs düşüyor ama sorun değil <_< Laptop kullanan arkadaşlar veya hızı 500 600 kb geçmeyen arkadaşlar var ise ozamn şunu yapmaları gerek Airt Ties Wus-300 125 Mbps usb modem almaları lazım Tabiki modemleride 125 Mbps desteklemesi lazım aksi halde 54 Mbps den bağlanırlar ve 400 ila 600 kb arasında download yapabilirler ;) Şuan Laptopumda Airt Ties Wus-300 125 Mbps usb modem kullanıyorum. Denemeniz önemle tavsiye olunur :) %100 garanti :)

bence geç torrent çekmesi adama çok keyif veriyor 700 kb falan indirme hızını gördüğümde. ayrıca şimdi baktımda kotam 25 gb falan olmuş ama çok şükür (bu şükran ttnet e değil tabiki) ttnet hızımı yavaşlatmadı.

ben uydunet 6 mb le 730 740 görüyorum ;)

Arkadaşlar bilip bilmeden konuşmayalım, Her tarifeyi ayda 1 kez değiştirme hakkınız var 1, Ben 1 mbit sınırsız üyesi idim ağustor ayında netlimitsiz pakete geçtim düşünün ağutos ayından beri sadece 3 gün hızım 512ye düştü, Kimi diyor 35 gb ben ayda 200 250 gb indirme yapıyorum banamısın demiyor. Tecrübe ile sabittir. 1 mbit ile işim olmaz açıkçası......

netlimitsiz paketine geçtikten sonra hiçbir düşüş olmadı ve gayet süper bi hızım var, geçenlerde duymuştum bulunduğunuz yer farkına göre hız düşüp-çıkabiliyormuş sizce böyle birşey varmı?

hayır sanmam hocam

nevşehir de ve türkiye de bu hızı destekleyen kablo ağı henüz %20 yi geçmemekte maalesef... vatandaştan hızlı net diye önce para toplayıp sonra yatırım yapıyor bu ttnet denen ş.resiz kuruluş....

geçtim 8mb hıza kadar denen olaya internet kabuslarım oldu 1 dk yı geçmiyordu bğlantım sürekli kopuyordu sürekli müşteri hizmetlerini ara biraz daha düşür biraz daha kablo onay derken kafayı yeme noktasına geldim ve lanet olsun iptal et dedim onu da bi ay sonra ancak dediler ve hala bikaç aydır farklı fatura geliyor.

kısa zaman sonra müşteri memnuniyetini göz ardı eden kuruluşa gereken cevabı başka firmaya geçerek göstermekten sevinç duyacağım =)

Superonline fiber internet var.10 MBPS aylık 50 TL ilk iki ay 10 TL.Ve tam sınırsız(15 gb aşınca hız düşmüyor...) Googleye fiber internet yazıp çıkan ilk siteden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz....

sen onumu kullanıyosun hocam?

yok oda aynı hocam bak ne diyor;

* Bu Hizmet ile alınacak hız garanti edilmemekte olup hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak 8 Mb' e kadar alabileceğiniz en yüksek hızda hizmet alabilirsiniz.

** Kampanya kapsamında 4 GB kotalı, 6 GB kotalı ve kotasız olmak üzere üç farklı seçenek sunulmaktadır. Limit aşım ücreti 4 GB Sınırlı paketler 0,009248 TL/Mb, 6 GB sınırlı paketlerde 0,008323 TL/Mb'dır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince ayda 15 GB'nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 512 Kbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.

kaç para geliyor sana ayda fatura?

şimdi bu şekilde olursa benim işime gelir ayda 100 GB tan fazla download 50 küsür Tl fatura :) ama işin garip yani daha az download yapınca daha çok fatura geliyor onu anlamadım :S

türk telekom ttnet te şöle birsey var bir faturanın 2 katı dan fazla ücret gelemez sınır koymus devlete kacak girenler yuzunden madur olmamk için arkadaslar yani fatura limitli de 62.50 tl gecmez limitsizde ise öle birsey yok ya 1limitli ise 45.24 tl netlimitsiz se 49.00tl fazla gelirse müşteri hizmetlerini ara söle biraz kıyak gecer o zaman birde netlimitsizde 15GB dan sonra sadece hız düşüyor fiyat farkı yokk

• 1 ay sonra...
şuan bende 8mb kullanıcısıyım 5 ayım olması lazım hiç bir sorun yok internet download manager ile 910 - 980 kb arası download yapıyor. Bazen 800 kb vs düşüyor ama sorun değil :D Laptop kullanan arkadaşlar veya hızı 500 600 kb geçmeyen arkadaşlar var ise ozamn şunu yapmaları gerek Airt Ties Wus-300 125 Mbps usb modem almaları lazım Tabiki modemleride 125 Mbps desteklemesi lazım aksi halde 54 Mbps den bağlanırlar ve 400 ila 600 kb arasında download yapabilirler ;) Şuan Laptopumda Airt Ties Wus-300 125 Mbps usb modem kullanıyorum. Denemeniz önemle tavsiye olunur :) %100 garanti ;)

saçmalamışsın arkadaşım benim philips 54mbps modemim war sürekli laptopdayım ve 1.059 kb gibi değerleri dahi görüyorum (1megabyte/saniye)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...