Jump to content

Windows Dosya Türleri

Recommended Posts

Slm arkadaslar benimde bana göre büyük bi probelmim var 3 gündür uğrşıyorum çözemedim bi yardım ederseniz sewinirirm ben sp3 li bi xpi katılımsız yaptım we bi kaç program ekleyip biraz görselliğiyle oynadım fakat şimdi xp hatasız kuruluyor war universal extractoru kurduğumda hiç bir dosyayı cıkarmıyor bilinmeyen uzantı diyor bu acaba hangi dosyayı değiştirdiğimden dolayı böyle_?

Program ın özellikler menüsünde o programla açılacak uzantılar için seçenek kutucukları varsa onları işaretle ben o pro yu kullanmadığım için seçenek varmı bilmiyorum ama winrar 7 zip ultra iso player ler vs.. hepsinde bu şekilde hangi uzantıları varsayılan olarak açacağına dair ayarlar vardır bu şekilde bir deneyebilirsin

Program ın özellikler menüsünde o programla açılacak uzantılar için seçenek kutucukları varsa onları işaretle ben o pro yu kullanmadığım için seçenek varmı bilmiyorum ama winrar 7 zip ultra iso player ler vs.. hepsinde bu şekilde hangi uzantıları varsayılan olarak açacağına dair ayarlar vardır bu şekilde bir deneyebilirsin
cok kurcalarsan olacağı bu kardeş :)

Yok kardeş yaa okadar oynamadım sadeca başlanıcıc shell 32 yi bide explorerla oynadım birazcık :) ULUMANİTU kardeş programla ilgili deil sorun dediğin sekildede olmuoo şöle acıklayayım bu xp nin saf halinde programı kururnca hemen acıyordu eklentilerini sadece bu satdıklarımı ekleyince tanımıyor

Birincisi dediğim gibi ayar varmı yok mu ikincisi ondan ondan sonra yüklenen bir program onunla aynı dosya uzantılarına hükmediyorsa sonra kurulan o uzantılı dosyaları devralır ve o pro sen uzantı seçmedikçe açmaz o uzantıları bir örnek vermem gerekirse medya playeriş ele alırsak winamp kurduğumuzda artık wmplyer mp3 leri açmaz winamp açar benim demek istediğim bu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...