Jump to content

Windows 10 Pro -x64 (19045.2965) // Görsel, Hızlı, Defendersiz...

va7eyla
 Share

Recommended Posts

Selamlar sisteminizi indirip ventoy ile kurdum herhangi bir sorun olmadı. Duvar kağıtları gayet güzel diyebilirim ama iconpack biraz fazla renkli göz yoruyor. sağ tık menülerinde üzerine gelindiğinde renk değiştirmesi hoş olmuş denebilir. Bunların dışında zaten sistem akıcı ve güzel. Eline emeğine sağlık ama sistem söylediğim şeylerden dolayı pek benlik değil iyi çalışmalar.

• Like 1

osmansavuran, 5 dakika önce yazdı:

Selamlar sisteminizi indirip ventoy ile kurdum herhangi bir sorun olmadı. Duvar kağıtları gayet güzel diyebilirim ama iconpack biraz fazla renkli göz yoruyor. sağ tık menülerinde üzerine gelindiğinde renk değiştirmesi hoş olmuş denebilir. Bunların dışında zaten sistem akıcı ve güzel. Eline emeğine sağlık ama sistem söylediğim şeylerden dolayı pek benlik değil iyi çalışmalar.

Bir sonraki çalışmaya göz atın isterseniz. Tekrar format yormayacaksa...

Bu çalışmadan daha akıcı diyebilirim. // Hemde güncellenebilir durumda.

İkonları eski haline getirebilir veya win11 olarak yeniden düzenleyebilirsiniz.

İkonlarla ilgili gerek bu konuda gerek diğer konularda Win10 ve Win11 olarak paylaşmıştım.

Saygılarımla..

Yeni konum aşşağıdaki linktedir... Bi' göz atın, belki seversiniz...

• Thanks 1

va7eyla, 7 dakika önce yazdı:

Bir sonraki çalışmaya göz atın isterseniz. Tekrar format yormayacaksa...

Bu çalışmadan daha akıcı diyebilirim. // Hemde güncellenebilir durumda.

İkonları eski haline getirebilir veya win11 olarak yeniden düzenleyebilirsiniz.

İkonlarla ilgili gerek bu konuda gerek diğer konularda Win10 ve Win11 olarak paylaşmıştım.

Saygılarımla..

Yeni konum aşşağıdaki linktedir... Bi' göz atın, belki seversiniz...

Yönlerdirme için teşekkürler. Belki müsait bir zamanda  denerim  zaten mesajı attıktan sonra format çekmiştim. Tekrardan iyi çalışmalar dilerim. 

• Like 1

soner1983, 2 dakika önce yazdı:

Üstadım bişey anlamadım.orjinal win 10 dosyası derken neresi o.detaylı anlatabilir misiniz

Orijinal ikonlara dönmek isteyenler için konudaki yorumlarda, Orijinal 10 ikonları == 

Please register to see this content.

Olarak link atmıştım. Nasıl değişileceğinide başka konuda anlatmıştım görsellerle...

soner1983, 6 dakika önce yazdı:

Üstadım bişey anlamadım.orjinal win 10 dosyası derken neresi o.detaylı anlatabilir misiniz

Pardon ben kendi yazımı unutmuşum. Ve de sizin önceki yazınızı.

Benim isoyu indirdikten sonra 7zip ile ayıklayın.

Windows 10 iso dosyasını ise orijinal olarak microsoft tan indirin.

Sonra power iso benzeri programlar, orijinal win 10 dosyasından sources klasöründeki install.wim vey install.esd yi silin.

benimkinden ayıkladığınız install.wim dosyasını sources klasörüne atın.

Yer değişim yapacaksınız yani.

Bu sayede, orijinal boot wim kullandığınız için uyarı almayacaksınız ama başka nedenleride olabilir uyarının.

Benim isoda sorun yok ama sizin için çözüm üretmeye çalışıyorum.

Saygılarımla..

• Like 1

• va7eyla changed the title to Farklı Bir Win10 Deneyimine Hazır Olun! // Defender'siz. --
soner1983, 11 saat önce yazdı:

Allah razı olsun.internette çok sayıda sorun çözümü buldum ama olmadı 

Ama olmadı

Usb portlarını değiştirerek denediniz mi? Format sonrası USB 3.0 olarak görmediği için 2.0 lardan birine takmanız gerekebilir. Çok önce o şekilde çözmüştüm bu sorunu. 

soner1983, 7 dakika önce yazdı:

Kerem 2018 kardeşim ne denediysem olmadı

Çıldırmamak elde değil.başka format CD sı oluyor.bu görseller olmuyor.acaba furufla yazıp mı deneyim

Siz aynı yöntemlerle, değişiklik yapmadan orijinal iso kurmayı deneyin bakalım ne olacak...

Sonrasında ben size bu görselleri ve görselliği atarım sorun değil...

soner1983, 3 dakika önce yazdı:

Revios 10 23.12 win 10 kullanıyorum.ventoy dan yükledim herhangi sıkıntı yok.ama geçenki PLATOS GÖRSEL VE bu sizin 2 görsel yüklenmiyor.aynı hatalar

Anlatmak istediğim benim isolarla ilgili bir sıkıntı olmadığıdır. 234 Kişi indirdi şuan ve bu hatayı sadece siz alıyorsunuz.

Kendim de, defalarca denedim, sanal ve gerçek makinede...

soner1983, 2 dakika önce yazdı:

Çok enterasan Lenovo z5070 kullanıyorum.bu sistemlerine bayılıyorum.nasip Kısmet olmadı.ellerinize sağlık.

Birde rufusla deneyim bakalım

Hız konusunda bu sistem kadar hızlı olmayabilir ama, sadece görsellik istiyorsanız...

İkonlarla ilgili konu ,, bu konuyu inceleyin.

İkonlarınızı değiştirince, 

Wallpapers konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Temalara gelince, temaları upload etmedim sisteme...

Saygılarımla...

KHEDIRA, 5 dakika önce yazdı:

indirme linki şu şekilde bir hata veriyor

1668152158_Adsz.jpg.824a017a0f9f221a6cf7f45e158c8b59.jpg

Hayırlı uğurlu olsun, ilk defa yaptığım sistem, uplaod sitesi tarafından silinmiş ya da upload sitesi çökmüş olabilir... Diğer sistemlere göz atın...

Herkes sakin olsun,,,, Go file sitesinin kendisi çökmüş şuanda...

va7eyla, 14 dakika önce yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun, ilk defa yaptığım sistem, uplaod sitesi tarafından silinmiş ya da upload sitesi çökmüş olabilir... Diğer sistemlere göz atın...

Herkes sakin olsun,,,, Go file sitesinin kendisi çökmüş şuanda...

site düzeldi. şuan indirebiliyorum 

• Like 1

yakısık yedek ssd ye ventoy ile uefi kurdum her sey gayet tamam sadece oyunları kuramıyorum bu hatayı verdi iconlar güzel ama göz yoruyor yaslandım galiba siyah bir resim koyulunca daha güzel duruyor oyun için çözüm varmı olmasada sorun değil hız gayet yerinde kolay gelsin.

AdnanGumus, 3 dakika önce yazdı:

yakısık yedek ssd ye ventoy ile uefi kurdum her sey gayet tamam sadece oyunları kuramıyorum bu hatayı verdi iconlar güzel ama göz yoruyor yaslandım galiba siyah bir resim koyulunca daha güzel duruyor oyun için çözüm varmı olmasada sorun değil hız gayet yerinde kolay gelsin.

Oyununuzla ilgili olarak disk 1 takın ve ilerleyin diyor. Uyarıda...

va7eyla, 1 dakika önce yazdı:

Oyununuzla ilgili olarak disk 1 takın ve ilerleyin diyor. Uyarıda...

evet disk takılı kurmadan o hatayı veriyor oyunlarda sorun yok aynı şekilde amd ustadın çalışmasın da oyunları kurdum sadece bunda böyle bir durum var hatta oyun bozulmuştur deyip yeniden indirdim aynı durum şimdilik kendi laptobum dayım fazla uğraşmadım iyi günler.

AdnanGumus, 2 dakika önce yazdı:

evet disk takılı kurmadan o hatayı veriyor oyunlarda sorun yok aynı şekilde amd ustadın çalışmasın da oyunları kurdum sadece bunda böyle bir durum var hatta oyun bozulmuştur deyip yeniden indirdim aynı durum şimdilik kendi laptobum dayım fazla uğraşmadım iyi günler.

Size eskiden oynadığım ve kurduğum yöntemlerle ilgili bir güzellik göstereceğim.

İki tane diskiniz var iso olarak oyun diskiniz.

Bu diskleri, 7-Zip ile ayıklayın == 2 disk klasörünü tek klasörde birleştirin. Ve kurulum medyası olan setupunu bu klasörde çalıştırın.

Diskleri takma derdinde kalmaz ve sorunsuz kurulum gerçekleştirirsiniz.

Güzel bir yöntemdir, sadece benim sistem için demiyorum, sistemle ilgisi olduğunu ddüşünmüyorum açıkcası.

Dediğimi uygulayın, sonra başarılı bir şekilde kurulum gerçekleşti diye yazıp teşekkür edersiniz artık :) :)

Saygılarımla...

AdnanGumus, 16 dakika önce yazdı:

Bu hata sistemle alakalı değil oyun eski cd ile çalışan bi oyun, sanal disk oluşturup kurabilirsiniz ama zahmetli bir iş, internetten need for speed underground 1 no cd patch diye aratın indirin cracklayıp oyunu oynayabilirsiniz

• Like 1

• va7eyla changed the title to Windows 10 Pro -x64 (19045.2965) // Görsel, Hızlı, Defendersiz...