Jump to content

Windows 10 Pro -x64 (19045.3803) // Görsel, Hızlı, Storesiz...

va7eyla
 Share

Recommended Posts

• va7eyla changed the title to Win10 Devinimini Gerçekleştirin! // Sonradan Eklenebilir Store'li. --

**Sisteme dair tek bir görüntü herşeyi anlatıyor...***

Açık olanlar;

Medya Oynatıcısı = Flac formatında müzik.

Filmler ve TV = MKV formatında 1080p (Dual Ses) Film. // Film Boyutu 9.96 GB

Google Chrome = Youtube'de açık video. Sayısız Açık sekme... // Ublock Origin eklentili.

Driverler ve Zemana Antivirüs.

Vee ==> Görev Yöneticisi Görseli...

***Sistemin ne kadar akıcı ve hızlı olduğunu siz düşünün artık...

jsqu4kv.png

Edited by va7eyla
  • Like 6
  • Thanks 2

Gerçekten yardım amaçlı davranışlar sergiliyorsun ve daha önceki tartışmalarından sonra build yapnamak yerine paylaşımlara devam etmen olgunlaşmanın göstergesidir. Kendini bulmuşsun bu yolda devam et. 

Öyle bir anlattın ki merak ettim sistemi de indirip kurucam :)

• Like 2

xpity, 8 dakika önce yazdı:

Gerçekten yardım amaçlı davranışlar sergiliyorsun ve daha önceki tartışmalarından sonra build yapnamak yerine paylaşımlara devam etmen olgunlaşmanın göstergesidir. Kendini bulmuşsun bu yolda devam et. 

Öyle bir anlattın ki merak ettim sistemi de indirip kurucam :)

Teşekkürler yaşça olgundum zaten ama olgunlaşmanın, sevmenin ve öğrenmenin yaşı yok.

O günlerden bugüne gelmek için çok uğraştım, yeni yeni fark yaratıp, fark ediliyorum.

Darısı daha yeni ve güncel paylaşımlara diyelim...

Edit = Yabancılardan gördüğüm ve öğrendiğim güzel şeyleri size yansıtıyorum.

Sonradan eklenebilir Store == WinXLite sunumlarında vardı.

Aracı paylaşsam, çoğu kişi kuramıyor ve anlamıyordu.

Kendi Iso'mun içerisine entegre ettim ve çalışır durumda...

Saygılarımla...

Edited by va7eyla
  • Thanks 1

AdnanGumus, 11 saat önce yazdı:

en sonunda anlaşılır dile geçti bakalım ileride ne olacak

(Altın Kural) Başkalarına, size davranılmasını istediğiniz gibi davranın. // Tek felsefem...

Edited by va7eyla

**Windows Defender hakkında küçük bir detay...

Güncelleme sonrası gelen Windows Defenderde;

**AntiVirüs tabanı devre dışıdır.

**Uygulama ve Dosyaları Denetle kapalıdır, açmak istesenizde açılmaz haldedir.

7dm759g.png

gecegezgin, Şimdi yazdı:

öncelikle sistemleriniz ve güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.olgunluk , erdemli ve iyi bir insan olma yolunda çok uzun  bir yol almışsınız,hayat yolunuzda başarılar dilerim sevgiler...

Çok ama çok teşekkürler.

Not = Sadece kalp emojisi bırakarak teşekkür etmek bana yetmiyor, yazmam lazım.

Sevgi ve saygılarımla...

va7eyla, 4 saat önce yazdı:

(Altın Kural) Başkalarına, size davranılmasını istediğiniz gibi davranın. // Tek felsefem...

Bizdeki karşılığı da şu :)

Ne ekersen, onu biçersin..

• Like 1

xpity, 1 dakika önce yazdı:

Bizdeki karşılığı da şu :)

Ne ekersen, onu biçersin..

Yeri geldiğinde kullanılacak sayısız atasözü ve deyimimiz var, fakat alıntı yaptığınız sözü, gelenek ve görgü kuralları gereğiyle, yabancılardan daha çok seviyor ve önem veriyorum hayatımda...

Ayrıca ben, yabancıların sözü veya yabancıların düşüncesi diye ayırt etmem, güzel olan güzeldir benim için. Kim derse desin... :) :)

Saygılarımla...

• Like 4

KHEDIRA, 9 dakika önce yazdı:

iyice çorba oldu. bir sürü konu açmışsın. hangisi en iyisi hangisini indireceğiz?

Okuyarak, anlayışınıza güvenerek, gözlerinizin zevkine dayanarak, içlerinden en iyisini seçme, seçeneğini size bırakıyorum. // Bir zamanlar, çeşitlilik olsun diyen birileri vardı. // Bir zamanlar Tr_Bay üstadın bir ya da iki günde, üst üste yayınladığı sistemler vardı. // Onların altına yapılan yorumlarda; hızınıza yetişilmiyor, hangisini indireceğimizi şaşırdık yazılıyordu. // Sizin yazdığınız yorum ise, biraz karalama niyetli yazılmış yine... // Bu ne biçim iş, bu nasıl bir tutarsızlık... Saygılarımla... Dipnot= Seçme ve seçilme hakkı, daima sizindir; unutmayın.

va7eyla, 15 dakika önce yazdı:

Okuyarak, anlayışınıza güvenerek, gözlerinizin zevkine dayanarak, içlerinden en iyisini seçme, seçeneğini size bırakıyorum. // Bir zamanlar, çeşitlilik olsun diyen birileri vardı. // Bir zamanlar Tr_Bay üstadın bir ya da iki günde, üst üste yayınladığı sistemler vardı. // Onların altına yapılan yorumlarda; hızınıza yetişilmiyor, hangisini indireceğimizi şaşırdık yazılıyordu. // Sizin yazdığınız yorum ise, biraz karalama niyetli yazılmış yine... // Bu ne biçim iş, bu nasıl bir tutarsızlık... Saygılarımla... Dipnot= Seçme ve seçilme hakkı, daima sizindir; unutmayın.

yahu ne karalaması ne art niyeti. sadece en iyisi hangisi diye sordum. 

KHEDIRA, Şimdi yazdı:

yahu ne karalaması ne art niyeti. sadece en iyisi hangisi diye sordum. 

İyice çorba oldu, bir sürü konu açmışsın demek, bir çeşit karalama ve beğenmeme durumudur...

va7eyla, 1 dakika önce yazdı:

İyice çorba oldu, bir sürü konu açmışsın demek, bir çeşit karalama ve beğenmeme durumudur...

evet yine aynı şeyi söylüyorum iyice çorba oldu. seçmekte zorlanıyor insan. 

KHEDIRA, Şimdi yazdı:

evet yine aynı şeyi söylüyorum iyice çorba oldu. seçmekte zorlanıyor insan. 

En iyisi hangisi diye sorulacaksa eğer,

Sitede son açtığınız konulardan hangisini önerirsiniz, ona göre indireceğim? diye sorulabilirdi.

Ben de kibarca en iyisi diyebildiğim sistemin linkini atardım.

Siteyi çeşitlilik amaçlı, 3 adet açtığım sistem konusu mu çorba yapıyor, yanlış bir itam oluyor bence...

va7eyla, 3 dakika önce yazdı:

En iyisi hangisi diye sorulacaksa eğer,

Sitede son açtığınız konulardan hangisini önerirsiniz, ona göre indireceğim? diye sorulabilirdi.

Ben de kibarca en iyisi diyebildiğim sistemin linkini atardım.

Siteyi çeşitlilik amaçlı, 3 adet açtığım sistem konusu mu çorba yapıyor, yanlış bir itam oluyor bence...

Sitede son açtığınız konulardan hangisini önerirsiniz hocam? 

KHEDIRA, 15 dakika önce yazdı:

Sitede son açtığınız konulardan hangisini önerirsiniz hocam? 

Ben söyledikten sonra sordunuz kibarca, söylemiyorum. İyi günler, siz karar verin.

Edit = Yeri gelmişken ata-sözü ekleyeyim şuraya; "Geçti Bor'un pazarı, sür eşşeği Niğde'ye."

( Türkçe meali; “İş işten geçti artık, fırsatı kaçırdın” 

Edited by va7eyla

Merhabalar hocam, öncelikle emeğinize sağlık. Dünden kurulumumu yaptım ve şu ana kadar bir sorun yaşamamıştım. Spotify adlı uygulamada özelleştirme (

Please register to see this content.
) kullanan birisiyim ve "PowerShell" otomatik olarak yönetici modda açıldığı için özelleştirme yapamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? 

spacer.png

• Like 1

UlanPortakal, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar hocam, öncelikle emeğinize sağlık. Dünden kurulumumu yaptım ve şu ana kadar bir sorun yaşamamıştım. Spotify adlı uygulamada özelleştirme () kullanan birisiyim ve "PowerShell" otomatik olarak yönetici modda açıldığı için özelleştirme yapamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? 

Pek bir bilgim yok fakat, uyarıda yes veya no yazıyor ya, yes deyip devam etmeyi deneyin.

Olmazsa başka bir çaresine bakarız...

Sistemerimde tam yetki vardır, yönetici olarak deseniz bile, farkettiyseniz kullanıcı adınızla işlem yapar.

Onun dışında, dediğim gibi yes deyip ilerleyin bakalım ne olacak...

Bu arada y yi küçük yazmayın büyük yazın...

Edited by va7eyla

va7eyla, 9 saat önce yazdı:

Pek bir bilgim yok fakat, uyarıda yes veya no yazıyor ya, yes deyip devam etmeyi deneyin.

Olmazsa başka bir çaresine bakarız...

Sistemerimde tam yetki vardır, yönetici olarak deseniz bile, farkettiyseniz kullanıcı adınızla işlem yapar.

Onun dışında, dediğim gibi yes deyip ilerleyin bakalım ne olacak...

Bu arada y yi küçük yazmayın büyük yazın...

Yok zaten yönetici olarak başlamaması lazım, yönetici olarak başlattığı için kodları kabul etmiyor sistem. 
"Y"yi hem büyüklü hem de küçüklü denedim ve de görselde de mevcut bunun bilgis ama işe yaramadı. Tek sorunum "PowerShell"in yönetici modda çalışması.

• Like 1

UlanPortakal, 16 saat önce yazdı:

Merhabalar hocam, öncelikle emeğinize sağlık. Dünden kurulumumu yaptım ve şu ana kadar bir sorun yaşamamıştım. Spotify adlı uygulamada özelleştirme () kullanan birisiyim ve "PowerShell" otomatik olarak yönetici modda açıldığı için özelleştirme yapamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? 

Script admin yetkisi ile çalıştırılmadığı için hataya düşmüş ve size soruyor hatalara rağmen devam etmek istiyor musunuz diye.

UlanPortakal, 15 saat önce yazdı:

Yok zaten yönetici olarak başlamaması lazım, yönetici olarak başlattığı için kodları kabul etmiyor sistem. 
"Y"yi hem büyüklü hem de küçüklü denedim ve de görselde de mevcut bunun bilgis ama işe yaramadı. Tek sorunum "PowerShell"in yönetici modda çalışması.

Sistemde ne çalıştırırsanız, yönetici olarak çalıştırır. O yüzden ya başka sistem kurun ya da orijinal sistemden normal yetkiyi almamı bekleyin. Saygılarımla...

shadesofdeath, 10 saat önce yazdı:

Script admin yetkisi ile çalıştırılmadığı için hataya düşmüş ve size soruyor hatalara rağmen devam etmek istiyor musunuz diye.

Sistem her şeyi, tam kapsamlı admin yetkisi ile çalıştırıyor zaten. Bunu anlamak için en basitinden, sürücü ismi değiştirmeyi deneyebilirsiniz, ismi değiştirken uyarı vermeden değişecektir anlık olarak. Edit = Ben başta, adamın yazdığını okuyamamışım. Siz de anlamamışsınız. Adam zaten admin olarak çalıştığı için sorun yaşıyormuş.. Saygılarımla...

UlanPortakal, 15 saat önce yazdı:

Yeni aklıma geldi... Yeni bir kullanıcı oluşturun, admin olarak değilde normal kullanıcı olsun. // Olursa tabi...

Edited by va7eyla

• va7eyla changed the title to Windows 10 Pro -x64 (19045.3803) // Görsel, Hızlı, Storesiz...