Jump to content

Windows Kurulum (setup) Ekranındaki Resmi Değiştirme

va7eyla
 Share

Recommended Posts

Ekstra olarak bu kadar çok kalabalığa ve karmaşıklığa gerek yok,,, istediğiniz resmi paintten açın ve boyutunu içeriğe uygun yapıp, farklı kaydet deyin ve 24 bit .bmp olarak kaydedin...

Kolay gelsin arkadaşlar...

• Editor

İletilerin sağ üst kısmında "..." 3 noktalı bir yer var; oraya tıklayınca Düzenle diye bir yer daha var...

işte o Düzenle'ye tıklayarak iletiye istediğiniz şeyi ekleyebilir, (her zamanki gibi) flood yapmamış olursunuz..

O düğme içeriği/linkleri vs silmek için değil; gereksiz yere yeni bir ileti yazmadan (flood yapmadan) forum düzenini korumak içindir...

Dikkat edelim. TnCTeaM

• Like 1

bensuslu11, 8 saat önce yazdı:

Dakika 11:00 hatanın nedeni mount ettiğin klasörü değiştirmeni istiyor

Tekrar izlemem gerekir bakmak için ama, genel olarak hataya odaklanmasınlar. Yapılanları yapsınlar yeter. Hatasız halledilecektir. Adam hata yapsada nedenini söylemiştir diye düşünüyorum. Saygılarımla...

***Bir kaç yerde eksik ve birkaç yerde gereksiz anlatımlar var...***

Bakalım ilk olarak kim, aşağıdaki resimleri yakalayabilecek... ( Kastediğim ayardır, resimleriniz tabiki farklı olacak... )

Saygılarımla...

Takipte kalın, yeni görseller eklenecek...

Edited by va7eyla

bensuslu11, 1 saat önce yazdı:

Neden birbiryle uyumlu resimleri ve renkleri seçmiyorsun. Çok göz yoruyor ve hiç doğal durmuyor. Ben çakma korsan bir sistemim diye bağırıyor resmen

Edit= Renkleri seviyorum diye yapıyordum ama, yorumunuz ve eleştirinizi güzel algılayarak, bakış açımı değiştirdim... Yine renkli bir tasarım oluşturdum fakat, renkler uyumlu ve ahenkle dans ediyor... Not = Format sonrası ekleceğim bu konuya...

Edited by va7eyla

va7eyla, 2 saat önce yazdı:

***Bir kaç yerde eksik ve birkaç yerde gereksiz anlatımlar var...***

Bakalım ilk olarak kim, aşağıdaki resimleri yakalayabilecek... ( Kastediğim ayardır, resimleriniz tabiki farklı olacak... )

Saygılarımla...

Takipte kalın, yeni görseller eklenecek...

bensuslu11, 1 saat önce yazdı:

Neden birbiryle uyumlu resimleri ve renkleri seçmiyorsun. Çok göz yoruyor ve hiç doğal durmuyor. Ben çakma korsan bir sistemim diye bağırıyor resmen

va7eyla, 1 saat önce yazdı:

Edit= Renkleri seviyorum diye yapıyordum ama, yorumunuz ve eleştirinizi güzel algılayarak, bakış açımı değiştirdim... Yine renkli bir tasarım oluşturdum fakat, renkler uyumlu ve ahenkle dans ediyor... Not = Format sonrası ekleceğim bu konuya...

ote4s2g.png

44rtaqt.png

kk3i62g.png

m1t2y1v.png

fmads9k.png

6wweyfw.png

sd5yeaj.png

2mnxbql.png

That's It :) :) Bensüslü kardeşim, siz yeter ki isteyin, görsellik ve güzellik benim işim :) :)= 

• Like 1

va7eyla, 32 dakika önce yazdı:

Please register to see this content.

That's It :) :) Bensüslü kardeşim, siz yeter ki isteyin, görsellik ve güzellik benim işim :) :)= 

Eline koluna beline sağlık kardeşim 

• Like 1