Jump to content

Windows 11 Iot Enterprise Ltsc & Windows 11 Enterprise Ltsc [tr-us]

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

Windows 11 IoT Enterprise LTSC & Windows 11 Enterprise LTSC [TR-US] Built 22624.1546 İnsider Preview Sürümdür.

Türkçe / İngilizce

NOT: TPM YADA ONLİNE HESABI ATLAMAK İÇİN HERHANGİ BİRŞEY EKLEMEYİN RUFUS KULLANIRSANIZ. HATA ALABİLİRSİNİZ... ZATEN YEREL HESAP KURULACAKTIR VE TPM GİBİ ENGEL YOKTUR. Dil ekleme dışında,  Hiçbir bileşen silinmemiş yada herhangi bir modifiye yapılmamıştır

İNDİRME LİNKi: https://pixeldrain.com/u/G9zWukQW

776693695_Windows10x64(2)-2024-01-14-23-12-01.png.a0f6da3fc70dee8f15c435e8c72c0af4.png

631099975_Windows10x64(2)-2024-01-14-23-24-21.png.820dadc03e47a9f9536037f1add0451d.png291659715_Windows10x64(2)-2024-01-14-23-24-35.png.22192bad83aff3ca43ab873cbd4aa788.png

Edited by bensuslu11
  • Like 5
  • Thanks 4

TonTas27, 7 saat önce yazdı:

allernarif link lot içerir  bire bir aynısı ventoy koy sorun yok ruus 3.20 kulllanın hiç bir engele takılma yok öteki konudaki link siliyorum yenisi bu     

Please register to see this content.

ama bu baya eski sürüm ve ayrıca güncellemesi yok sanırım. diğer sürüm normal update kanalı.

Nasıl bir dayatma var anlamadım. Daha açık konuşur musun? Hiçbirşey anlamadım

TonTas27, 40 dakika önce yazdı:

3607 msnd tarzı yaparsan sorun olmaz bu şekilde zor la sistemi kullanmaya dayatmak oluyor 

Merak ettim sistemlere bir bakayım dedim,

@bensuslu11 @TonTas27 arkadaşlar hem bu sistem hemde diğer konudaki 3007 sistemlerle oynanmış.

3007 sistem zaten Pro ve türevleri Enterprise vb. den convert edilmiş, Windows 11 Ltsc sürümde Store olacağını düşünmüyorum, gördüğüm kadarıyla Pro sürümden tek farkı Store uygulamalarının olmaması, Kurulum boyutu da Pro sürümden 3-4 gb fazla, Dism++, Syprep ne varsa kullanılmış, birçok ayar içeriyor.

Bu sistemide inceleyeyim dedim açıp bakmaya başlayınca PerfLogs klasörü yok silinmiş (Dism++ kullanılmış), Recovery (winre.wim) silinmiş, en-us dil paketi eklenmiş, vazgeçtim incelemekten ve kapattım.

Arkadaşlar herkesin bulamayacağı bir sistemi bulmuşsunuz, öncelikle MSDN ayarında hiç oynanmamış şekilde foruma bir ekleyin, ha ben mod da yapacağım derseniz onu da yapın MSDN nin altına ikinci sistem olarak modlu diye ekleyin ki isteyen istediğini kursun.

Bir de bu dil ekleme konusunu abartmayın, sizinde belirttiğiniz gibi Nette ilk yayınlıyoruz diyorsunuz ama daha ilk yayınına en-us ekliyorsunuz, ingilizler bizim sistemleri kullanmak için sırada mı bekliyorlar?

Bu forumda çok fazla ingiliz yok diye düşünüyorum!!!

• Like 2
  • Thanks 3
  • Haha 1

TR_by, Bir saat önce yazdı:

Merak ettim sistemlere bir bakayım dedim,

@bensuslu11 @TonTas27 arkadaşlar hem bu sistem hemde diğer konudaki 3007 sistemlerle oynanmış.

3007 sistem zaten Pro ve türevleri Enterprise vb. den convert edilmiş, Windows 11 Ltsc sürümde Store olacağını düşünmüyorum, gördüğüm kadarıyla Pro sürümden tek farkı Store uygulamalarının olmaması, Kurulum boyutu da Pro sürümden 3-4 gb fazla, Dism++, Syprep ne varsa kullanılmış, birçok ayar içeriyor.

Bu sistemide inceleyeyim dedim açıp bakmaya başlayınca PerfLogs klasörü yok silinmiş (Dism++ kullanılmış), Recovery (winre.wim) silinmiş, en-us dil paketi eklenmiş, vazgeçtim incelemekten ve kapattım.

Arkadaşlar herkesin bulamayacağı bir sistemi bulmuşsunuz, öncelikle MSDN ayarında hiç oynanmamış şekilde foruma bir ekleyin, ha ben mod da yapacağım derseniz onu da yapın MSDN nin altına ikinci sistem olarak modlu diye ekleyin ki isteyen istediğini kursun.

Bir de bu dil ekleme konusunu abartmayın, sizinde belirttiğiniz gibi Nette ilk yayınlıyoruz diyorsunuz ama daha ilk yayınına en-us ekliyorsunuz, ingilizler bizim sistemleri kullanmak için sırada mı bekliyorlar?

Bu forumda çok fazla ingiliz yok diye düşünüyorum!!!

3007 built sürümlü sistem herhangi bir yerden indirilmedi, msdn imajıdır diyede bir iddiam yok elbette. öyle birşeyde demedim. ama öcü, çöp denilecek bir sistemde değil sayın Tr_BY

bensuslu11, 57 dakika önce yazdı:

3007 built sürümlü sistem herhangi bir yerden indirilmedi, msdn imajıdır diyede bir iddiam yok elbette. öyle birşeyde demedim. ama öcü, çöp denilecek bir sistemde değil sayın Tr_BY

Öcü yada çöp demedim, hiç kimsenin sistemi için böyle bir iddiada bulunmam, ilk defa yayınlanmış bir sistem için çok oynanmış dedim, her iki sistem sunumlarınızı okuduğumda daha sade sistemler umuyordum sadece.

Geri bildirimimi beğenmediyseniz hemen editleyeyim üstadım. (Ne gördüysem onu yazdım)

423122307_Ekrangrnts2024-01-15235300.png.fc32672d39d2a6acbbb2b9aab825575a.png

230017848_Ekrangrnts2024-01-15235329.png.b5e8ae54caa5c50c062391a29acbff45.png

1385888965_Ekrangrnts2024-01-15235401.png.2b0d402d8a0a97ba3270af690b48aeb5.png

185119013_Ekrangrnts2024-01-15235615.png.029cec2e016bce1d7acc366caac25fd1.png

Edited by TR_by

TR_by, 5 saat önce yazdı:

Öcü yada çöp demedim, hiç kimsenin sistemi için böyle bir iddiada bulunmam, ilk defa yayınlanmış bir sistem için çok oynanmış dedim, her iki sistem sunumlarınızı okuduğumda daha sade sistemler umuyordum sadece.

Geri bildirimimi beğenmediyseniz hemen editleyeyim üstadım. (Ne gördüysem onu yazdım)

423122307_Ekrangrnts2024-01-15235300.png.fc32672d39d2a6acbbb2b9aab825575a.png

230017848_Ekrangrnts2024-01-15235329.png.b5e8ae54caa5c50c062391a29acbff45.png

1385888965_Ekrangrnts2024-01-15235401.png.2b0d402d8a0a97ba3270af690b48aeb5.png

185119013_Ekrangrnts2024-01-15235615.png.029cec2e016bce1d7acc366caac25fd1.png

İngilizce türkçe imajını dik ekleyerek yaptım. Orjinal sistem ingiliCedir ve tarafımca yapılmamıştır.  Orjinal kaynak imaj linkini paylaşıyorum 

orjinal dosya bu . Farklılık olsun diye ekledim. Sadece dil ekleyerek paylaşmak istedim.  Bu arada benim paylaştığım türkçe sistem zaten sıfırlanmıyor. Mydigitallife baktım. Aynı şeyi söylüyorlar. Ama dediklerine göre pro sürümünde sıfırlanıyor. 

burdaki hwid ile sürünmü pro cevir ve sıfırlamayı dene, muhtemelen sıfırlama çalışacaktır 

gördüğüm kadarıyla ram kullanımı çok iyi. 1 gb beklememiştim

IMG_4269.png.2b1bc76ba978fad3d467efb0332cfd1b.png

Edited by bensuslu11

hele bir kurup görün donma kasma hele birde beğenmeyip m2 format atamamak by TR dism plas disk temizleme yapmasaydım Genel sistem temizleme bat dosyası çalıştırıp sistem temizlemdi msnd sürüm bile format atamadım lisan sözleşme kalıyor sistem temizleme yapıp öyle format attım yoksa m2 1 tb arşiv cöbe giderdi hele türçe dil Microsoft ubdade yaptım halde TR dil sistem olmuyor yabancı kaynak iso pislik işi 

Rg Adguart forum girin ltsc  2021 3803 msnd o bile hantal  genel sistem temizleme yapmadan üstelik iso dosyası dokunmadan türkçe oluyor onu bile beğenmeyip kendim yaptım en iyisi by TR amd turkey ltsc başarılı devam dilerim benden bu kadar

bensuslu11, 13 saat önce yazdı:

İngilizce türkçe imajını dik ekleyerek yaptım. Orjinal sistem ingiliCedir ve tarafımca yapılmamıştır.  Orjinal kaynak imaj linkini paylaşıyorum 

orjinal dosya bu . Farklılık olsun diye ekledim. Sadece dil ekleyerek paylaşmak istedim.  Bu arada benim paylaştığım türkçe sistem zaten sıfırlanmıyor. Mydigitallife baktım. Aynı şeyi söylüyorlar. Ama dediklerine göre pro sürümünde sıfırlanıyor. 

burdaki hwid ile sürünmü pro cevir ve sıfırlamayı dene, muhtemelen sıfırlama çalışacaktır 

gördüğüm kadarıyla ram kullanımı çok iyi. 1 gb beklememiştim

Açıkçası sistemi sizin oluşturduğunuzu düşünerek incelemeye ve kullanmaya değer buldum, (uup.dump tan oluşturuldu, nasıl oluşturulduğunu sormayın yazdığınız için)

Sistemi full modlayarak kurdum, yoksa paylaşımdaki haliyle resimdeki değerlerin görülebileceğini sanmıyorum.

TonTas27, 5 saat önce yazdı:

hele bir kurup görün donma kasma hele birde beğenmeyip m2 format atamamak by TR dism plas disk temizleme yapmasaydım Genel sistem temizleme bat dosyası çalıştırıp sistem temizlemdi msnd sürüm bile format atamadım lisan sözleşme kalıyor sistem temizleme yapıp öyle format attım yoksa m2 1 tb arşiv cöbe giderdi hele türçe dil Microsoft ubdade yaptım halde TR dil sistem olmuyor yabancı kaynak iso pislik işi 

Rg Adguart forum girin ltsc  2021 3803 msnd o bile hantal  genel sistem temizleme yapmadan üstelik iso dosyası dokunmadan türkçe oluyor onu bile beğenmeyip kendim yaptım en iyisi by TR amd turkey ltsc başarılı devam dilerim benden bu kadar

Yabancı kaynaklı sistemleri de bazen inceliyorum; Bilgisayarınız fiziksel olarak sizin evinizde veya ofisinizde duruyor ancak sistem ve verileriniz kesinlikle sizin kontrolünüzde değil.

Kullananlara hayırlı olsun.

• Like 1

TR_by, Bir saat önce yazdı:

Açıkçası sistemi sizin oluşturduğunuzu düşünerek incelemeye ve kullanmaya değer buldum, (uup.dump tan oluşturuldu, nasıl oluşturulduğunu sormayın yazdığınız için)

Sistemi full modlayarak kurdum, yoksa paylaşımdaki haliyle resimdeki değerlerin görülebileceğini sanmıyorum.

Sen yanlış anladın, ilk paylaştığım sürüm, tamamen benim ürünüm. . İnternetten indirilerek, daha doğrusu başka bir yapımcının yaptığı bir ürün değil. Türkçe -ingilizce olan imaj ise, başkasının yaptığı ingilizce sürümü benim türkçeleştirmem. Her iki imajda farklı @TR_by

• Thanks 1