Jump to content

Mükemmel İşletim Sistemi Tnctr 11.9

yazdo
 Share

Recommended Posts

cmlacla, 16 saat önce yazdı:

Sorun sizin ayarlarnızda olabilir. Antivirüs vb...

Bak şimdi komediye gel :D Ben senin yorumunu okuduğumda kısayol önekini kısayol ok'u diye anlamışım tam da o sıra ona benzer ayarları aklımdan geçiriyordum yazı olarak değil kısayol simgesi olarak. Senin verdiğin komutu denedikten sonra çalışmadı diye belirttim ya kısayol ok'u diye devam ettim ayarı belirttim o sıra beni düzeltmen gerekirdi sen de onu kısayol öneki diye anlamışsın üstelik sana diyorum .ico dosyasıyla yapılıyor :D Bir uyansana orada ne .ico'su ya diye :D Gereksiz kaynak harcıyoruz :D Neyse konu altındaki bütün mesajları sildireceğim örnek bir yorum şablonu göndereceğim istek veya katkı yapmak isteyenler ve tekrar yorum ekleyecekler ilk yorumlarını düzenleyecek konu kirliliği olmasın diye. İlk katkını isminle ekleyeceğim teşekkürler tekrar :D 

yigitfiratyt, 1 saat önce yazdı:

Windows 10 için gelirmi acaba?

Benden gelmez. Bunu ancak windows 10 kullanıcıları yapabilir. Buna bile kısıtlı zaman ayırabiliyorum. Bu proje iyi bir katkı görürse eminim windows 10 kullanıcıları da bunun gibi ya da benzeri paylaşımları olur ya da daha önceden paylaşılmış konuları bir araya getirebilirler.

cmlacla, Bir saat önce yazdı:

@yazdo daha ilk gönderide o uyarıyı yaptım linkide verdim.

Ama sen ısrarla devam ettin. Kolay gele.😃😃😀

Kusura bakma dikkatim dağınıkmış mavi yazıyı ve bağlantıyı fark etmemişim direkt attığın görsele baktım cmd komut satırı dikkatimi çekti ona odaklandım o da çok hızlı geçiyor diye kayıt aldım yavaşlatıp görmek için falan. Yoksa bağlantıyı açsam uyuşmazlığı fark ederdim. Regedit hali olarak ekledim yakında bunları düzenleyeceğim ayarı silme kısmını da o ayarın hemen altına kapalı olarak ekleyeceğim düzeltmek isteyen hızlıca düzenleyip ulaşsın.

• Like 1

Yorum yapmadan önce güncel konuyu okuyunuz! İstek ve katkı Windows 11 23H2 sürümü için geçerlidir. Lütfen bu sürüm için istek veya katkı yaptığınızdan emin olunuz. İstek yaparken yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için detaylandırmaktan çekinmeyiniz. Elbette her istek detaylandırma istemez sadece detay gerekenlere detay vermeyi unutmayınız. Aşağıdaki yorum şablonu temiz bir konu ve forum için gereklidir.

Örnek Yorum Şablonu
İstek: Kısayol ok kaldırma ayarı var mı?

Güncelleme1      (örnek yeni yorum vurgu etiketi)
Kısayol soneki nasıl kaldırılır?

Edit      (örnek yeni yorum vurgu etiketi)
;Görev Çubuğunda Görev Görünümü Simgesini Kaldırma
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]
"ShowTaskViewButton"=dword:00000000

10/03/2024     (örnek yeni yorum vurgu etiketi)
#Dosya Gezginin Yeniden Başlatma#
taskkill /f /im explorer.exe
start explorer.exe

Tekrar istek yapacaksanız veya katkı yapacaksanız aynı yorumu düzenleyip yukarıdaki gibi örnek güncelleme1,2 ya da edit1,2 10/03/2024 15/03/2024 vb. yeni yorum olduğu belli olacak şekilde istediğiniz gibi etiket kullanarak düzenleyiniz.