Jump to content

Performans Seçenekleri Hk. (çözüldü)

va7eyla
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)
KHEDIRA, 59 dakika önce yazdı:

gene küsmek için kendince bir sebep bulmuşsun. sen gerçekten ruh hastasısın bak senin cidden tedaviye ihtiyacın var. insanlar senin her dediğini yapmaya mecbur mu? belki kimsenin o konuda bilgisi yok ne hakla böyle hiç tanımadığın insanlara trip atabiliyorsun anlamıyorum ki. 

Trip atıyorsam eğer, trip attıklarım bile güzel cevap vererek, güzel dönüşler yapıyor. Fakat siz ne kadar hastalık bilir veya hastalık düşünür bir şahıssınız. Ayrıca insanlara, ruhsal bir hastalığı olsa bile, bu şekilde yorum yazarak aşağılayamazsınız. Tanımadığınız insanlar diye başlıyorsunuz. Fakat siz incelikten ve nezaket kurallarından yoksunsunuz. Ve tanımadığınız bir insana, ne kadar aşşağılayıcı ve iğneleyici konuştuğunuzun farkında bile değilsiniz. Size bu şekilde konuşmayı kim öğretti peki? Bir düşünün önce, dediğiniz gibi hastalıklı biri bile olsam, insana bu şekilde bir cevap verme hakkını, kendinizde nasıl görüyorsunuz. Cahillikten diyeceğim ama benden yaşlısınızdır, görgü kurallarından yoksunsunuz. Maalesef, bu yaşa nasıl geldiyseniz bu şekilde, böyle devam edersiniz. Saygılarımla... Not = Yazdıklarımı bir düşünün, sonra açık yerlerde yazarken 5 defa düşünün derim.

Edited by va7eyla
  • Like 2

va7eyla, 08.03.2024 - 20:21 yazdı:

Trip atıyorsam eğer, trip attıklarım bile güzel cevap vererek, güzel dönüşler yapıyor. Fakat siz ne kadar hastalık bilir veya hastalık düşünür bir şahıssınız. Ayrıca insanlara, ruhsal bir hastalığı olsa bile, bu şekilde yorum yazarak aşağılayamazsınız. Tanımadığınız insanlar diye başlıyorsunuz. Fakat siz incelikten ve nezaket kurallarından yoksunsunuz. Ve tanımadığınız bir insana, ne kadar aşşağılayıcı ve iğneleyici konuştuğunuzun farkında bile değilsiniz. Size bu şekilde konuşmayı kim öğretti peki? Bir düşünün önce, dediğiniz gibi hastalıklı biri bile olsam, insana bu şekilde bir cevap verme hakkını, kendinizde nasıl görüyorsunuz. Cahillikten diyeceğim ama benden yaşlısınızdır, görgü kurallarından yoksunsunuz. Maalesef, bu yaşa nasıl geldiyseniz bu şekilde, böyle devam edersiniz. Saygılarımla... Not = Yazdıklarımı bir düşünün, sonra açık yerlerde yazarken 5 defa düşünün derim.

Kendisi Profesör Herbokolog olduğu için gelişi güzel saçma sapan yorumlarını esirgemiyor ona bakma... :) Regedit ayarlarını bulmuşsun ama ayarların uygulanması için yeniden başlatmak gerekiyor demişsin dosya gezginini cmd komutuyla yeniden başlatınca ayarları uygulayıp uygulamadığına baktın mı?

yazdo, Bir saat önce yazdı:

Kendisi Profesör Herbokolog olduğu için gelişi güzel saçma sapan yorumlarını esirgemiyor ona bakma... :) Regedit ayarlarını bulmuşsun ama ayarların uygulanması için yeniden başlatmak gerekiyor demişsin dosya gezginini cmd komutuyla yeniden başlatınca ayarları uygulayıp uygulamadığına baktın mı?

Ayarları buldum, yeniden başlatınca sisteme ekliyor fakat, sonrasında isoya eklediğimde çalışmamıştı.

İsoya eklerken farklı bir yol izledim, temiz format atıp ana regedit kayıtlarıyla yedekledikten sonra isoya entegre edince çalıştı.

Zaten videosunu çekip attım, yaptım diye...

Daha önce çok denemiştim aslında ama ayarların ana bağlantısı ile regeditten yedeklemek aklıma gelmemişti.

Zaman zaman aklımıza bazı şeyler gelmiyor ya da sonradan geliyor...

Teşekkürler yorumunuz için...

Saygılarımla...

• Like 1

yazdo, 6 saat önce yazdı:

diğer ruh hastası da gelmiş. cayır cayır yanmışsın gene :D

KHEDIRA, Bir saat önce yazdı:

diğer ruh hastası da gelmiş. cayır cayır yanmışsın gene :D

Cevap bile vermedim nasıl zoruna gittiyse her zaman ki "profesör edası üslubu" ile tutuşarak bir şeyler saçmalamış :) Seni kendi seviyen(0) ile baş başa bırakıyorum. Muhtemelen daha önceki saçma cevabına verdiğim cevaba verecek bir cevabın olmadığı için sessizliği tercih etmiş olsan da burada saçmalamayı sürdüreceğini çok iyi bildiğim için son cevabım olduğunu belirteyim.
Not: Alt satırdaki yükleme bilgisi kolay kolay hata vermez aradığınız saçma cevabı mutlaka bulacaksınız. Sana güveniyoruz KHEDIRA.exe
Bilgi: KHEDIRA isimli tanımsız cisim tarafından saçma bir cevap aşağıda yükleniyor...

Edited by yazdo

va7eyla, 07.03.2024 - 16:31 yazdı:

SetupCompleteyi bilmem anlamam fakat, normal yollarla ve dediklerimi yaparak, sizin verdiğiniz ana regedit kayıtlarıyla...

İşlemi başarıyla tamamladım. Videoyu indirme ve izleme olanağınız varsa, bu da başardığımın kaydı.

Güç seçenekleri için 3 regedit, performans seçeneklerim için 3 regedit, toplamda 6 regedit kaydı entegre ettim.

Sonuç olarak çektiğim videoda, sanal makine diye güç seçeneklerinden işlemci hız sınırını %75 e getirdiğim görülmüyor.

Videosunu çektim ===   

Please register to see this content.

Saygılarımla saygıdeğer abim :) :) Yine başardım ve bunun sevincini yaşıyorum, yanlış anlaşılmasın....

Paylaşabilirmisin Reg kaydını

• Thanks 1

Posted (edited)
fecre, 5 saat önce yazdı:

Paylaşabilirmisin Reg kaydını

Yedeklediğim regedit kaydını, iso içerisine entegre edip silmişim.

Yakın zamanda tekrar yedekleyip, atarım size.

Sizin için, isoya entegre edilecek hali gerekmez.

Yeniden başlatınca aktif olacak haliyle yedeklerim.

Edit ==> 

Please register to see this content.

Edited by va7eyla