Jump to content

Windows 10 iot Enterprise 2016 Ltsb -  built 14393.0 Msdn  türkçe

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

• bensuslu11 changed the title to Windows 10 iot Enterprise 2016 Ltsb -  built 14393.0 Msdn  türkçe
gecegezgin, 12 dakika önce yazdı:

teşekkürler,indiriyorum gerçi ama en güzel seri işletim sistemi bile olsa yabancı sitelerden alıntı işletim sistemlerine pek güvenmiyorum. kafamda soru işareti yaratıyorlar ve siliyorum .selamlar

Yabancılardan alıntı değil ki. Msdn imajı.

• Like 4
  • Haha 1

Posted (edited)

İntel atoma kadar destekler diye düşünüyorum. Denemen lazım. Tam özelliklerini söylersen, fikir verebilirim. Ama internetten baktığım kadar rahat çalışır bu sistem. Ama sana tavsiyem, ssd yoksa mutlaka ssd satın al bu sisteme. Yoksa seni çok üzer bu bilgisayar

DrMakarna_, 9 dakika önce yazdı:

.Epey düşük sisteme sahip asus tp200s bir pc var elimde. Ona siz bu sistemi mi önerirsiniz androd bir sistem mi önerirsiniz?

Edited by bensuslu11

bensuslu11, 13 dakika önce yazdı:

İntel atoma kadar destekler diye düşünüyorum. Denemen lazım. Tam özelliklerini söylersen, fikir verebilirim. Ama internetten baktığım kadar rahat çalışır bu sistem. Ama sana tavsiyem, ssd yoksa mutlaka ssd satın al bu sisteme. Yoksa seni çok üzer bu bilgisayar

Cevabınız için teşekkür ederim. 2 gb ram  32 gb ssd var. 11 inç bir ufaklık. Minikliği sebebiyle hoşuma gidiyor o yüzden olabildiğinde performans almak istiyorum. Android denedim ama aç kapat süresi çok uzun oluyor. Celeron n3050 işlemci varmış

Posted (edited)

Ltsn 2016 x86 32 bit kurarsanız daha çok verim alırsınız diye düşünüyorum 

DrMakarna_, 20 dakika önce yazdı:

Cevabınız için teşekkür ederim. 2 gb ram  32 gb ssd var. 11 inç bir ufaklık. Minikliği sebebiyle hoşuma gidiyor o yüzden olabildiğinde performans almak istiyorum. Android denedim ama aç kapat süresi çok uzun oluyor. Celeron n3050 işlemci varmış

Edited by bensuslu11

bensuslu11, 1 saat önce yazdı:

Ltsn 2016 x86 32 bit kurarsanız daha çok verim alırsınız diye düşünüyorum 

Bu paylaştığınız sistem 64 bit mi, bunun 32 bit olanı tavsiye ediyorsunuz değil mi

DrMakarna_, 16 dakika önce yazdı:

Bu paylaştığınız sistem 64 bit mi, bunun 32 bit olanı tavsiye ediyorsunuz değil mi

evet ben 64 bit paylaştım.ama mümkünse 32 bit deneyin

öncelikle çalışmalarınız için teşekkürler. bu zamanda vakit ayırıp uğaraışıyorsunuz.

iki sorum olacaktı bi önceki Windows 10 Iot Enterprise 2016 LTSB - Türkçe Built 14393.6709

bu çalışmanız ile bunun arasında fark varmı birde Windows 10 Iot Enterprise 2016 LTSB

sistem mi yoksa normal 2016 LTSB mi olup olmadığını nasıl anlarız.çalışmalarınızda başarılar

hakanoz, 6 saat önce yazdı:

öncelikle çalışmalarınız için teşekkürler. bu zamanda vakit ayırıp uğaraışıyorsunuz.

iki sorum olacaktı bi önceki Windows 10 Iot Enterprise 2016 LTSB - Türkçe Built 14393.6709

bu çalışmanız ile bunun arasında fark varmı birde Windows 10 Iot Enterprise 2016 LTSB

sistem mi yoksa normal 2016 LTSB mi olup olmadığını nasıl anlarız.çalışmalarınızda başarılar

Çok fark yok açıkcası, ama önceki hazırladığım daha iyi diyebilirim. Ona daha fazla özendim

striker_55, 4 saat önce yazdı:

çalıştığım kurumda kullanmam gereken bir sürüm o yüzden

Anladım dostum, eğer bulursam yayınlarım. Sana ingilizce mi Türkçe mi lazım

English x64
English x86
Please register to see this content.
Edited by bensuslu11