Jump to content

Internet Indirme Hızım Yavaşladı

hayalet kasaba

Recommended Posts

arkadaşlar windows 7 yukleyince internet hızım düştü 10 mb dosyaları 30 dk anca indirio normal xp yken çok hızlı indirirdi

acaba ne sorun bilen varsa sölyleyebilirmi , herkeze '' TEŞEKKÜRLER ''

VE AŞAGIDAKİ EKRAN GÖRÜNTÜM BAKIN ÇOK YAVAŞ İNİYOR.

http://www.resimupload.com/ds295223980_Adsız.html

Sorunumla ilgilendiginiz için teşekkürler

internet hızı yoğunluğa santrale vede binadaki kullanıcıya göre değişiyor bu aralar zaten yavaş bende win 7 kullanıyorum benim oturduğum

bina 100 daireli bir bina beni soracak olursan ben senden daha kötüyüm benim hızımda aynı seninki gibi güya hızlı internete aboneyiz bu olay

işletim sisteminden kaynaklandığını zannetmiyorum belki donanımsal olabilir ram az olabilir tam ayarlarını yapamamış olabilirsin işlemciden

kaynaklanabilir bunları bir kontrol et bence tarayıcı olarak ne kullanıyorsun tarayıcılardada aktarım hızları değişiyor yani ben bir genelleme

yaptım bence bir kontrol et saygılar

internet hızı yoğunluğa santrale vede binadaki kullanıcıya göre değişiyor bu aralar zaten yavaş bende win 7 kullanıyorum benim oturduğum

bina 100 daireli bir bina beni soracak olursan ben senden daha kötüyüm benim hızımda aynı seninki gibi güya hızlı internete aboneyiz bu olay

işletim sisteminden kaynaklandığını zannetmiyorum belki donanımsal olabilir ram az olabilir tam ayarlarını yapamamış olabilirsin işlemciden

kaynaklanabilir bunları bir kontrol et bence tarayıcı olarak ne kullanıyorsun tarayıcılardada aktarım hızları değişiyor yani ben bir genelleme

yaptım bence bir kontrol et saygılar

norml ; internet 7 (google) herşyi kontrol ediim aygıt yöneticisine bakınca bi sorun yok ne sorun olabilir ... ???

bu bizim binada 6-kişi kullanıyo bizim internet tek kişi yani biz tek kullanıyoruz format atarkende gayet iyi attım herzamanki gibi.. istersen bide aşagıdaki link e bak ( aygıt yöneticisi)

Please register to see this content.

norml ; internet 7 (google) herşyi kontrol ediim aygıt yöneticisine bakınca bi sorun yok ne sorun olabilir ... ???

bu bizim binada 6-kişi kullanıyo bizim internet tek kişi yani biz tek kullanıyoruz format atarkende gayet iyi attım herzamanki gibi.. istersen bide aşagıdaki link e bak ( aygıt yöneticisi)

evet sorun gözükmüyor birde hafta sonu herkez evinde internet yoğun bence düzelir beklemende fayda var ben indireceklerimi sabah erken saatten öğlene kadar yapıyorum ondan sonra kendi halıne bırakıyorum pekde sorun olmuyor sende bir dene istersen saygılar

birde interneti senin tek kullanman önemli değil binaya baglanan kablo önemli bu kabloya sadece sen bağlanmıyorsun o binada kaç kişi internet kullanıyorsa o önemli binada 6 kişi kullanıyorsunuz yani aynı hattı kullanıyorsunuz herkezin bağlantısı farklı olabilir aynı

kabloyu kulananarak veri alış verişi yapıldığı için Download ve Upload değerleri düşebilir veya çıkabilir saygılar

birde interneti senin tek kullanman önemli değil binaya baglanan kablo önemli bu kabloya sadece sen bağlanmıyorsun o binada kaç kişi internet kullanıyorsa o önemli binada 6 kişi kullanıyorsunuz yani aynı hattı kullanıyorsunuz herkezin bağlantısı farklı olabilir aynı

kabloyu kulananarak veri alış verişi yapıldığı için Download ve Upload değerleri düşebilir veya çıkabilir saygılar

teşekkür ederim. hepinize sorun düzeldi.

teşekkür ederim. hepinize sorun düzeldi.

yardımcı olabildiysek ne mutlu biz teşekkür ederiz

not: nasıl çözüldüğünü bizlerle paylaşırsan aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olursun

saygılar

• 2 ay sonra...

Herhangi bir indirme programı kullanarak denedinizmi bunu? İnternet Explorer'ın kendi indirme yardımcısı ile indiriyorsanız bunu kafaya takmayın.Aşağıda adını verdiğim programın Full versiyonu forumda mevcuttur. Bunu kurarak indirme işleminizi tekrar deneyin.

İnternet Download Manager[/CODE]

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...