Jump to content

Kolay Flash Site Hazırlamak İçin (free)

mcsersery

Recommended Posts

www.wix.com[/CODE]

Flash site hazırlamak isteyen arkadaşlar bi deneyin güzel bi site...

Az bişey ingilizceniz varsa birazda amatör olarak web sayfası yapmak istiyorsanız deneyin bence.

Ayrıca html siteleriniz için hatta Bloglarınız ve Myspaceınız için de Widget olarak mp3 player vb. gibi eklentilerde ekleyebilirsiniz...

Mp3 player Widget örnekleri için...

[CODE]www.sersery.tk[/CODE]

[CODE]http://capuchino66.blogspot.com/[/CODE]

Kolay gelsin...

3-4 gündür böyle bir site arıyodum çok saolun bu mesajı görebilmek için üyede oldum güzel bi siteye benziyor ne çok online var burda doğrumu aceba :D

tekrar teşekkür ederim biraz baktım kolaya benziyo hemen flash site yapıp yazacağım buraya :p heheh

3-4 gündür böyle bir site arıyodum çok saolun bu mesajı görebilmek için üyede oldum güzel bi siteye benziyor ne çok online var burda doğrumu aceba :D

tekrar teşekkür ederim biraz baktım kolaya benziyo hemen flash site yapıp yazacağım buraya :p heheh

TncTR yi bilmiyor mu ben mi yanlış görüyorum?:S çok şey kaçırmışsın kardeş.

TncTr Xp duydum aaaaaaaaaa hahahaha :D evet ya bu sitenin hazırladığı sistem demi durun bi ya bakıyım az allah allah gerçekten çok şey kaçırmışım. şimdiden 2 cvp veren oldu :D vay beaa durun biraz bakayım siteye töbeee amma çok online var haa :S

bende onu merak ettim ve konuyu açan arkadaşın verdiği örnek sitelere baktım baya bi müzik yüklemiş olmalı 50nin üzerinde fln mp3 var playerlerinde

baya kullanışlı bi site çok beğendim ben bu wixi yaptığın siteyi paylaşsana biraz kopya çekeyim :)

arkadaşlar şimdilik deneme aşaması yaptım müzik kutusuna tıklayabiliyorsunuz ve resimleri siz çeviriyorsunuz site güzelmiş, arkadaşlar site hkkındaki yorumlarıda alayım :)

www.wix.com/bynamelessen/Mutlu-

www.wix.com/bynamelessen/mp3

vayy sen bu işi kapmışın aga :D özellikle 2. link sayfa uyumu güzel olmuş...

aslında ben daha çok birinciyi beğendim ama tabi herkezin zevki farklı :) bu site kaç MB upload alanı veriyor biliyormusun?

bilmiyorumki bi ara merak ettim aradım bulamadım ingilizce birazda kıt

ama 160 tan fazla mp3 ve 100den fazla resim yüklü olan bi üyeliğim var buda yaklaşık 750 mb civarı yapar hala bi uyarı vermedi :) sen yüklen dibine kadar boşver kotayı ;)

buna bak mesela 100 mp3. uploadı 1 saat sürsede iyi :D

http://www.wix.com/CaPuChiNo66/mt[/CODE]

gerçekten çok güzel siteler yapılabiliyor kendimi profesyonel hissettim :D

bi site yaptım ama özel olduğu için paylaşamıyacam :p

tekrar tşkler 8)

evet gerçekten kullanıcının işi çok kolay sadece seçiyosun ok diyosun bence herkesin bi sitesi olmalı :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...