Jump to content

Google Reklamları Sahte Click

erdemexi

7 members have voted

1. 1. sizce işe yarar mı

• evet
      2
    • hayır
      5

Recommended Posts

arkadaşlar biliyorsunuz ki firefoxda bir yama var tıkladıgınız yerleri yaptıgınız herşeyi kaydediyor sonra yaptıgınız işleri otomatik olarak yapıyor (pek anlatamadım galiba) yani ben yamayı başlatıp bir yere tıklayıp sonra açılan sayfayı kapatırsam ve kaydı dururursam kaydı tekrar başladıgımda bu yaptıgım işi otomatik olarak yapıyor bu yontemle blogumdaki sahte reklamlara tıklatsam yakalanır mııyım ip sorununu aşacagım yani farklı ip lerden tıklanmış gibi olacak sizce işe yarar mı

Şöyle ki ;

Benim bir zamanlar bi serverim vardı oyun serveri..

Sitenin Index'ine şöyle bir şey eklemiştim:"Bize destek olmak için Google Reklamlarına tıklayın"

Google'dan 2 gün sonra mail geldi müşterilerimiz bu mantıkla çalışmamaktadır vs. vs.

Karşında milyar dolarlık bir şirket var. Artık çalışanları da forumlardan öteden beriden bilgisayar öğrenen insanlar değil. Ayrıca Firefox ta bi nevi onların tarayıcısı sayılır. Böyle bir eklentiyi kendi aleyhlerine kullanılacağını senden önce düşünmüşlerdir. Bunları göz önüne al kendi cevabını kendin ver artık :D :D Benim 4 sene oldu 17 dolar kazandım :Q :Q

Karşında milyar dolarlık bir şirket var. Artık çalışanları da forumlardan öteden beriden bilgisayar öğrenen insanlar değil. Ayrıca Firefox ta bi nevi onların tarayıcısı sayılır. Böyle bir eklentiyi kendi aleyhlerine kullanılacağını senden önce düşünmüşlerdir. Bunları göz önüne al kendi cevabını kendin ver artık biggrin.gif biggrin.gif Benim 4 sene oldu 17 dolar kazandım Q.gif Q.gif
firefox onların olsa chorome u yazmazdılar hem aralarında bayagı fark var

kardeş ben geçen yıllarda bu yzden ban yedim saydax.com vardı bende blog reklamlardan para gelsin dedim araştırdım bir kaç yöntem bulyaptım haftasında sayfalarım artık gerilerde ve indexlenmemeye başladı adsense hesabım kapatıldı bence sen legal yollardan git bak mesela bu seneki blogumda gayet legal çalışıyorum paa umrumda değil artık hemen adsens para vermez zaten neyse benim legal çalıştığımı görd google bana 100 liralık adwords kuponu gönderdi adresime google özgnlk ve dzgnlkten yana alexa yı kandırırsın fakat googleyi çok zor yakalanırsan arama motorunu unut :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...