Jump to content

Mxp V3 Kurulumunda Sorun?(çözüldü)

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar ben morning forumdan ayrılmadan önce üçlü dvd setini morningden almıştım. ve mxp v3 ile 2-3 kez format attım sorun yoktu. az önce yine onunla formatı denedim boot ekranından mxp v3 ü kuru seçiyorum ya oralarda takılıyor yada biraz çok yavaş bir biçimde ilerleyip kur dosyaları yüklüyor ekranında şu hatayı veriyor: "dosya ntkrnlmp.exe yüklenemedi. hata kodu 14. kur deva medemiyor çıkmak için bir tuşa basın." ve olay bitiyor.

acaba dvd mi bozuldu yoksa benim donanımdamı bir sorun çıktı? gerçi başka format dvd leri ile denedim eskiye göre biraz yavaş ilerliyor gibi gelmekle birlikte normal kuruyor gibiydi. ama büyük ihtimalle mxp v3 dvd si bozuldu bana göre. siz ne dersiniz bu konuda benzer sorunu yaşadınızmı? yardım edermisiniz?

Edited by abdülhey

MXP V3 Hatasız Son Sürümü mümkünse rapide yada başka biyere upload edebilir misin forumda 1 linki yazmayı unutmus morning ortalıklarda da yok : (

Başka bir xp cdsiyle format atmayı dene sorunsuz kurulursa anla ki mxp dvd si bozulmus

Edited by grasp

yav yoksa mxp v3 dvd si bozuk değilde bennim dvd- rw de mi bir sorun var? çünkü çoğu zaman değişik dvdleri takıyorum boş görüyor. bir kaç takıp çıkarmadan sonra görüyor. mesela şimdi de windows 7 dvd sini taktım boş gösteriyor.? garantiye mi göndersem ne yapsam? dvd- rw markası lg süper multi 22 x

MXP V3 Hatasız Son Sürümü mümkünse rapide yada başka biyere upload edebilir misin forumda 1 linki yazmayı unutmus morning ortalıklarda da yok : (

Başka bir xp cdsiyle format atmayı dene sorunsuz kurulursa anla ki mxp dvd si bozulmus

kardeşim bende linkler yok. dvd olarak, "sorunsuz olan bu diye göndermişti" onda da bak sorun çıktı.

evet win 7 dvd si ile format atmayı denedim yine aynı şeyi yaptı. kurulum başlıyor ekranına kadar geliyor sonra "hiç bir aygıt sürücüsü bulunamadı. gerekli medyaların cd/dvd sürücüsünde olduğundan emin olun" diye uyarı veriyor. nedir bu? bana dvd-rw de sorun olduğunu düşündürüyor daha çok dvd de değil.

Kardeş Dün xpden win7ye döndüm win7den xpye dönmek istedim dönemedim. önyüklemeden sonra görsel kuruluma geçmiyordu yani hdd görmüyordu ne yaptımsa olmadı fixboot fixmbr r ile onarma hiçbir kar etmedi ne xp nede win7 kurabildim. son çarekomple hdd formatladım bu bana 160gblik veri kaybına neden oldu.

ailemden bir dünya fırca yedim.. nedemek istediğimi anlamışsındır.

Kardeş Dün xpden win7ye döndüm win7den xpye dönmek istedim dönemedim. önyüklemeden sonra görsel kuruluma geçmiyordu yani hdd görmüyordu ne yaptımsa olmadı fixboot fixmbr r ile onarma hiçbir kar etmedi ne xp nede win7 kurabildim. son çarekomple hdd formatladım bu bana 160gblik veri kaybına neden oldu.

ailemden bir dünya fırca yedim.. nedemek istediğimi anlamışsındır.

sanırım win 7 kurmak daha sonra donanımda sorunlara yol açıyor demek istiyorsun ama ben daha öncede defalarca win 7 vista xp dvd leri ile format atmıştım ve hiç böyle sorun olmamıştı. öyle ise bence benim sorun dvd -rw de. çünkü arada okumama sorunları çıkarıyordu ama geçiciydi. şimdi ise böyle oldu.

hım sanırım sorunu çözdüm. sorun morningin vista aio, win 7 aio ve mxp v3 üyazıp gönderdiği dvd lerde. hepsini defalarca takıyorum görmüyor. başka dvd lerden taktığımda ise hep görüyor. iyide şimdi bu değerli içeriği olan dvd leri çöpemi atıcam. ha kopyalasam başka dvd ye olurmu acaba? bi deneyeyim bakalım.

evet arkadaşlar aynen tahmin ettiğim gibi sorun morningin yazdığı dvd lerdeymiş. dvd leri kopyaladım yeni dvd lere yazdırdım sorun düzeldi. ve şu an kopyaladığım dvd den kurduğum mxp v3 ten yazıyorum. benzer ve aynı sorunu yaşayanlar bu şekilde çözsünler arkadaşlar diye yazdım.

evet arkadaşlar aynen tahmin ettiğim gibi sorun morningin yazdığı dvd lerdeymiş. dvd leri kopyaladım yeni dvd lere yazdırdım sorun düzeldi. ve şu an kopyaladığım dvd den kurduğum mxp v3 ten yazıyorum. benzer ve aynı sorunu yaşayanlar bu şekilde çözsünler arkadaşlar diye yazdım.

keşke o dvdyi rapide falan upload etsen herkes arıyor

valla gençler ben hiç upluad işiyle ilgilenmedim şimdiye kadar ben downloaddan anlarım:D şaka bi yana gerçekten hiç ilgilenmedim upluadla. kota gidiyomu? ben 4 gb 8mb ttnet kotalı kullancıyım. bi de nasıl partlara bölünüyor onu da bilmiyorum. paraylada göndermem morningin anısına saygısızlık olur. ama belki size bir güzellik yaparım onu da şöyle yaparım eğer bi şekilde morninge telefonla falan ulaşabilirsem bu isteğinizi iletirim.

emin ol morning birşey demez hatta mutlu olur :D :D

uploada gelince kota yemez.

part bölmeye gelince ise arşiwe ekle dedikten sonra sol altta ciltlere böl var.

oaraya "157286400" yaz bu 150 mb lık istersen 200 mb lık "209715200" senden bekliyoruz biraz uzun sürüyo fakat yardımlaşmanın hazzına diyecek yoktur. :D :D

inşallah upload edersin. saygılarımla

• 4 hafta sonra ...

Arkadaşlar bende morningin mxp v 3 cd si var fakat sanırım dvd çizilmiş ve bende ultra iso ile kalıp alaıp tekrar dvdy çektimfakat kurulumun sonlarında DPsFnshr bulunamadı diye hata veriyor tamam deyince sorunsuz kuruyor bana yardımcı olursanız dvd deki hatayı düzeltip paylaşmayı düşünüyorum ..... ! lakin sorun çıkarmı bilmiyorum şu an forumdan çıkmak zorundayım acil bir yere gitmemlazım bir saate kadar dönerim yardım edecek arkadaşlar yazabilir dönüşte resim ekleyeceğim

• 6 ay sonra...

arkadaşlar görsel xp yani sizin bu morning dediğiniz olay elime geçti ben bunu internette biraz araştirim bulamazsam eğer ben bunu kendi baglantımdan upload edım en ıyısı kemdı dvdmı upload edım adam pc format atıyor ama wınrarla partları ayırmayı bılmıyor sen kımı kafaya alıyon abdülhey sen giderken biz geliyoduk %90 pc tamırcısıdır onlarda uckagatcı olur genelde neyse dvd su an ayırmaya baslım keske nette olsaydı bır esı serverdan gııp dırekt bı ton alternatıf verırdım

arkadaşlar görsel xp yani sizin bu morning dediğiniz olay elime geçti ben bunu internette biraz araştirim bulamazsam eğer ben bunu kendi baglantımdan upload edım en ıyısı kemdı dvdmı upload edım adam pc format atıyor ama wınrarla partları ayırmayı bılmıyor sen kımı kafaya alıyon abdülhey sen giderken biz geliyoduk %90 pc tamırcısıdır onlarda uckagatcı olur genelde neyse dvd su an ayırmaya baslım keske nette olsaydı bır esı serverdan gııp dırekt bı ton alternatıf verırdım

sen çok biliyon galiba ..birincisi morning yapımcısının adı ....morning xp v3 isim bu her görsel xp ye morning desek ohoooo.

.sana üçkağıtçı deme hakkını kim verdi merak ediyom....ne var yani sen ananın karnında mı öğrendin bunu....upload etsen bile artık işe yaramaz çünkü morning zaten verdi bu xp yi mayısta........ gir win xp bölümüne bak...

Edited by byvistakazim

• 4 ay sonra...