Jump to content

Me Windows'un Efendisi 1.79 Full

tuninqq

Recommended Posts

ME Windows'un Efendisi 1.79 Full

Üretici : Eser Bilişim
Dili : Türkçe

Boyutu : 4,14MB
Lisans : Freeware
İşletim Sistemi : Win XP
Uyarılar : N/A

windowseefendisi1pw4.jpg

85957398.jpg

42862132.jpg

86241051.jpg

98602117.jpg

68610500.jpg

57675418.jpg

33746020.jpg

58705287.jpg

Windows XP kullanıcıların bilgisayar başında geçirdikleri sürenin neredeyse yarısını XP'nin sisteme yerleştirilmiş, ne zaman nerede sorun çıkaracağı bilinmeyen özelliklerini ayarlamak alır.
Gereksiz özellikler, casusluk yapan Windows, habire güncelleme istekleri, MSN ile XP'nin entegrasyonu, cicili bicili arabirim altında çalınan performans, verilen güvenlik açıkları, sisteme her yerden müdahaleye izin veren çatallı bir yapı ....liste uzayıp gider.

Evet Windows XP vazgeçilmez bir işletim sistemi ve gerçekten bir devrim.
Yoksa altın kadehte sunulmuş bir zehir mi ? Her ne olursa olsun hayatınıza ait izler bıraktığınız şeye hakim olmalısınız. Yapacakları ancak sizin verdiğiniz emirler olmalı. Bu noktada XP'nin Efendisi modüler yapısı ve konfordan güvenlik ayarlarına değin geniş yelpazede sunduğu yüzden fazla ayarı ile dizginleri elinize veriyor. İster ev kullanıcısı, ister sistem yöneticisi, ister güvenlik uzmanı olun mutlaka size göre bir şeyler bulacaksınız.

http://hotfile.com/dl/28563834/63e9cba/me_windows_efendisi.exe.zip.html[/CODE]

Alıntıdır..!!

xp yi bırakalı nice oldu ama enteresanmış gerçekten.

xpyi bıraklımı :dribble: zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xp hala 1.sırada duruyor çoğu kişi bırakmadı

başlığı ilk okuyunca Windows Millenum Edition için sandım :) [yanlıs yazmıs olabilirim]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...