Jump to content

Unutmak İçin

mikail29

Recommended Posts

Ebru Yasar :Sen affetsen ben Affetmem

Bergen:Elimde Fotografin

Cengiz Kurtoglu:Hevesmi Kaldi

Erol Budan:Arkadasca Sevsen Raziyim

Etkin:Hevesmi Sandin

Gamze Bulut:Isyanim Var

Müslüm Gürses:Nereden Sevdim O Zalimi

Ferdi tayfur:Sabahci Kahvesi

Bu Sarkilari Hergün Dinle...Fazla Icme Ama .....Pc basinda..

Bizde bir tabir vardır Şimdi ayıp kaçar Söylesem Direk askıya alınırım :D Boşver takma gel seninle 3 5 muhabbet edelim muhabettim iyidir Zaman geçtikçe Unutrsun hatta bakmışın biriyle çıkıyon Salla Hiç bir köpek için değmez :D

Not : Eğer tahmin ettiğim gibi Gümüşhaneden Sen bana kesinlikle Uğra.Genelde oranın insanı Her nickinin Sonuna 29 kesin getirirler :D Eğer öyleyse Ö.m At

bende gumushaneliyim :D nickım hackersin29 XD

AŞK 20 Saniyedir. SEVGİ ise Bir ÖMÜR BOYUDUR...

Bazı arkadaşlar yazmışlar yanında ki arkadaşıyla ilgilen vs. peki bunları yazarken şunu düşündünüz mü Kendi acınızı dindirmek için başkalarına acı çektiriyorsunuz, kandırıyorsunuz yalanlar söylüyorsunuz vs. vs... Peki o kişinin yerine kendinizi koyun Bir bayan arkadaşınıza karşı bişeyler hissediyor fakat fakat arkadaşınız ona karşılık vermiyor. O bayan onu kendisine baglamak için Sizi Kullansa ve siz bunu ögrendiğinizde NE YAPARDINIZ...

Konuyu açan kardeşim Sana söylemek istediğim tek birşey var ; Ondan uzaklaşmak yerine ona daha da yakınlaş , ya senin ona karşı hissettiklerinin farkına varacaktır ya da o seni kendisinden uzaklaştıracaktır. SaygılarımLa

katılıyorum kardesım sana aynı seyı bıze yapılsa delıkanlı kesılır ahkam keserız delıkanlılık sana yappılmasını ıstemedıgın seyı baskasına yapmıcaksın acı cektırmıceksın

Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne.“O olmazsa yaşayamam.” demeyeceksin.Demeyeceksin işte.Yaşarsın çünkü.Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın.Ve zaten genellikle o daha az sever seni,Senin onu sevdiğinden.Çok sevmezsen, çok acımazsın.Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin.Senin değillermiş gibi davranacaksın.Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten dekorkmazsın.Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.Çok eşyan olmayacak mesela evinde.Paldır küldür yürüyebileceksin.İlle de bir şeyleri sahipleneceksen,Çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin.Gökyüzünü sahipleneceksin,Güneşi, ayı, yıldızları…Mesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak.“O benim.” diyeceksin.Mutlaka sana ait olmasın istiyorsan birşeylerin…Mesela gökkuşağı senin olacak.İlle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait olacaksın.Mesela turuncuya, yada pembeye.Ya da cennete ait olacaksın.Çok sahiplenmeden, Çok ait olmadan yaşayacaksın.Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, Hemde hep senin kalacakmış gibi hayat.İlişik yaşayacaksın. Ucundan tutarak…

Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne.O olmazsa yaşayamam. demeyeceksin.Demeyeceksin işte.Yaşarsın çünkü.Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın.Ve zaten genellikle o daha az sever seni,Senin onu sevdiğinden.Çok sevmezsen, çok acımazsın.Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin.Senin değillermiş gibi davranacaksın.Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten dekorkmazsın.Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.Çok eşyan olmayacak mesela evinde.Paldır küldür yürüyebileceksin.İlle de bir şeyleri sahipleneceksen,Çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin.Gökyüzünü sahipleneceksin,Güneşi, ayı, yıldızlarıMesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak.O benim. diyeceksin.Mutlaka sana ait olmasın istiyorsan birşeylerinMesela gökkuşağı senin olacak.İlle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait olacaksın.Mesela turuncuya, yada pembeye.Ya da cennete ait olacaksın.Çok sahiplenmeden, Çok ait olmadan yaşayacaksın.Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, Hemde hep senin kalacakmış gibi hayat.İlişik yaşayacaksın. Ucundan tutarak

Keşke alıntıdır yazsaydın be emre :) Asım Yıldırımın videosundan mı yazdın ama çoook güzel bişi...

Yardımcı olmak isterdim ama Kelin ilacı olsa kendi başına sürer hesabı bizimkide :) Allah yardımcın olsun...

Saygılar...

kim söylemişse iyi söylemiş emre boşver alıntı mı sallantımı çok önemi yok. 2 senelik ilişkim puf diye bitti ocak sonunda. çok bağlanmışım ama o daha az bağlanmış ki bıraktı kolayca...20 günüm zehir zemberek geçti... mesajlar aramalar kalktım evine gittim yok olcak gibi değil.... "sevgim kalmadı saygımı da bitirme dedi" tokat gibi oturdu bu laf. doğru bi laf söledi ama helal olsun. unutmak çook zor ama yapacak bişey yok. en iyisi "can" isimli "dündardır" kesin şahsiyetin söylediklerine uymak ve ileriye bakmak

bittiği için üzgünüm. kahroluyorum desem daha iyi.tadım yok tabi ki. geçer inşallah geçer mi bilmem ama geçer inşallah. şimdi zor olan ne biliyomusun dertlerimi kiminle paylaşacğım. bi sevgili değil dert ortağı iyi bi arkadşında onunla birlikte uçup gitmesi. garip bi tesadüfle başladı sçma bi son kavuştu bizim hikaye. arasan çoktur benim gibi ya da bu başlığı açan gibi insanları bulmak. baksan nette dolaşıp sağa sola dert ynıyoruz artık. nerde benim dostlarımniye yanlızım... ya da yanlızız bu kadar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...