Jump to content

Unutmak İçin

mikail29

Recommended Posts

Şimdi ben bir kızı sevmiştim ona herşeyi yaptım hediyeden tut hepsini yaptım ama sonuç olumsuz oldu

kız kabul etmedi şimdide onu unutmaya çalışıyorum ama aynı okulda olduğumuz için hergün görüyorum

o zaman içim bir hoş oluyor şimdi ne yapsamda bu kızı unutsam lütfen yardım edinnnnn :unsure:

Olm daha bu başlangıç. Yarın bir gün böyle eşşek gibi aşık olduğun birisi çıkınca napacaksın? Hep yanında olsun isteyeceksin ama yook, kaçmayı pek seviyor lanetler. Fazla dert etme. Her şeyin bir güzelliği var diye düşün, sen kızı görünce hissettiğin duyguların senin için önemini düşün. 5 para etmez biri için bu kadar önemli duygularını heba etme. Sakla samanı, inek gibi sevmeye başlayınca yersin :)

arkadaşım, bende sevmiştim hemde deliler gibi..

bir gün bastım teklifi kabul etmedi plotnik aşk..

ben bunun en yakın arkadaşıyla çıkmaya başladım. Bu arkadaşına çok iyi davrandım. Buda hepsini arkadaşına anlatmış. Sonra o peşimden koşmaya başladı size yemin ediyorum köpek gibi pişmanım diyordu.

Ben onu unutmuştum ama..

unutma teknikleri ise bul birini unutursun onu buna emin ol.

eğer unutamazsan HACK yap (:

sen bana güven dostum ;)

arkadaşım, bende sevmiştim hemde deliler gibi..

bir gün bastım teklifi kabul etmedi plotnik aşk..

ben bunun en yakın arkadaşıyla çıkmaya başladım. Bu arkadaşına çok iyi davrandım. Buda hepsini arkadaşına anlatmış. Sonra o peşimden koşmaya başladı size yemin ediyorum köpek gibi pişmanım diyordu.

Ben onu unutmuştum ama..

unutma teknikleri ise bul birini unutursun onu buna emin ol.

eğer unutamazsan HACK yap (:

sen bana güven dostum ;)

Sen uzulme, baskalarini uz diyorsun?!

Hack yapmak da neyin nesiymis..

Bizde bir tabir vardır Şimdi ayıp kaçar Söylesem Direk askıya alınırım :D Boşver takma gel seninle 3 5 muhabbet edelim muhabettim iyidir Zaman geçtikçe Unutrsun hatta bakmışın biriyle çıkıyon Salla Hiç bir köpek için değmez :D

Not : Eğer tahmin ettiğim gibi Gümüşhaneden Sen bana kesinlikle Uğra.Genelde oranın insanı Her nickinin Sonuna 29 kesin getirirler :D Eğer öyleyse Ö.m At

Yoo yo gerçekten iyi diyor Bizim okanda aynı durumda adam üniversitenin yolunu tutyo ahanda Kız içi burkuluyo kendisi içeri alayım hele :D Adam Kızlan ayrıldıgından beri Murat kekilli - Bu akşam Ölürüm parçasını dinliyo bilgisayarı kapatıp geliyorum gene Aynı parça :D

yuh emre daha neler :) Benm iş daha faklı kız hala konuşuyor benmle bide umudunu kes diyor warmı böyle bişey ya. :wacko: Yarında okul açılıyor görüşmeye başlayacagz yine ne olacak bilmiyorm :unsure:

Tamamda Uyusturucu Maddelere Yönelmek Veya Yöneltmek Hiç Dogru Degil Aynı Olay Benimde Basıma Geldi Genelde Genc Herkesin Basına Gelir Tek Yaptigim Kızı Her Gördügümde Nefretle Suratına Baktim Artik Korkudanmı Neydense Birde Baktim Kızın Arkadasından Haber Geldi OK Demis Ne Yapalim Huyum Kurusun Bir Kadir İnanır Bakısı Olayi Bitirdi :D

Şimdi hediye almakla bir insanı elde ederim düşüncesi mantıksız zaten.birininle olmak için maddiyetini değil maneviyatını göstermen gerekli.

Eğer biri seni istemiyorsa istemiyordur.Unutmak için Hergün Görmen gerekli.Daha samimi ol.kimse unutulmaz unuttuklarını zannederler.

Seni İstemedi diye unutmak zorunda değilsin.birini seviyor olsaydın unutmak istemezdin.

Sen sadece hoşlanmış.Sanırım liseye gidiyorsun.Lisede çok oluyor bu tür olaylar.

" mikail29 " Kardeşim anlattıklarım benim başımdan bir çok defa geçti unutamıyordum hatta kendimi

zehirlemeyi oldürmeyi çok düşündüm sevipte karşılık görmemek ve unutamamak ve gösterdiğimiz sevgiye

deger verilmemesi insanı kahrediyor zamanla tecrübe edindim aynı ortamı o kız arkadaşınla paylaştıgın için ve

her gün gördüğün için işin zor ama

şöyle yap onu gördügünde hiç bakma yüzünü çevir ondan kaçtığını suratına bile bakmadığını ona hissettir acını yüreğine göm ama inatla her zaman bunu yapa bak göreceksin ki bir kaç ay içerisinde yüreğindeki sevginin sıcaklığı soğumaya yüz tutacak ve yavaş yavaş unutacaksın...

en yakın zamanda unutman dileklerimle...

sabırlı istikrarlı ve inatçı ol

Bazı arkadaşlar kusura kalmasınlar. öyle dostunuz olduktan sonra düşmana ihtiyacınız kalmıyor.Bira içi yok bally çek yok efendim uyuşturucu kullan.Nasıl böyle fikir veriyorsunuz anlamıyorum...

Arkadaşım aynı okuldaysan unutmamn zor.Okul değiştirebilirseniz bunu yapın.Yapamıyorsanız kendinizi derslerinize verin.Unutma onu kaybettin diye herşeyi kaybetmedin.Öyle gelir ama öyle değil.Yıllar sonra da hatırlayacaksınız.Hele beraber dinlediğiniz bir şarkı varsa bir off çekersiniz.Ama bu kaçan balığın büyük olduğu anlamına gelmesin.Zaman içinde küllenir.Ki küllenmek zorunda.Sen sadece kendine biraz zaman tanı.Sıkma kendini.Rahat olmaya çalış.Göreceğin çok daha güzel günlr olacak.Bundan emin ol.Tecrübe konuşuyor.Saygılarımla

Unutman çok zor,Elbette her şeyi iyi yapamayabilirsin,ama bazı şeyleri pekala iyi becerebilirsin
Kazanacağını garanti edemezsin,ama şunun için kendine söz verebilirsin,Kaybetmenin hayatımda bir alışkanlık haline gelmesine izin vermeyeceğim ve eğer kaybedersem bu yürekliliğimi kaybetmek anlamına gelmeyecek.Böylece hayatı dimdik ve yüreklilikle karşılayacak,onu tüm benliğimle hissedecek,büyük düşünecek ve tüm varlığımla çabalayacağım.Başaracaklarım belki kaderin yönünü değiştirmeyecek,ama girişimlerim kendi yazgımı değiştirecek.Kendimi bu sözü gerçeğe dönüştürmeye adıyorum ile biten bir söz,tamamiyle senin elinde olan birşey..[/CODE]

[CODE]ama eğer kendini kontrol edemez ve mantık ve duyguyu karıştırırsan eğer aşağıdaki yazıyı oku bence[/CODE]

Sevmek; uyuşturucu almak gibidir.Başlangıçta kendini iyi hissedersin, bütünüyle verirsin.

Ertesi gün daha fazlasını istersin.Henüz zehirlenmemiş, o duygudan hoşlanmışsındır ve onun üzerindeki egemenliğini sürdürebileceğini sanırsın.Sevdiğin kişiyi iki dakika düşünür, sonra üç saat boyunca unutursun.Ama yavaş yavaş onun varlığına alışır, ona bütünüyle bağımlı hale gelirsin.

Böylece onu üç saat düşünür, iki dakika unutmaya başlarsın.Yakınında değilse, bağımlıların uyuşturucu bulamadıkları zaman hissettikleri şeyi hissedersin.Uyuşturucu bağımlılarının gerek duydukları şeyi bulamadıkları zaman hırsızlık yaptıkları gibi, kendilerini aşağıladıkları gibi, aşk için her şeyi yapmaya sende hazırsındır…

:)

malesef öyle bir yol yok.her şey sende bitiyor. ben mesela 1.5 senedir unutamıyorum.aramızda şu an 600 km mesafe var.çok uzun zamandır da görmüyorum. ama her anı dün yaşamışcasına hatırlıyorum. eğer gerçekten kararlıysan, gerçekten unutmak istiyorsan bunu kendin bulacaksın. Benim gibi mazoşist biriysen her gününü cehenneme çevirmeye devam et ama ben bizzat yaptığımdan tavsiye etmiyorum. Şunu yap bunu yap demek bana göre saçma. İnsan unutma yolunu kendi bulur. Eğer gerçekten unutmak istiyorsan, istediğini başarırsın.

Bizler öyle garibiz ki.

2 dk önce öğrendiğimiz gördüğümüz herhangi bişeyi unuturuz.ama ne hikmetse konu sevgiye gelince unutmak çok zor geliyor.

Aslında burada yapılması gereken unutmak değil.unutmamak.

Ben aşka inanmam.

sevgiye inanırım.

Aşk sadece abartılmış.2 kişinin arasında oluşan sevgiye verilen 3 harfli bir kelime.Çok saçma.Aşk nedir diye sorduğumuzda herkez bunu farklı tanımlıyor?

Halbuki herkelimenin sözlükde bir karşılığı anlamı olmalıdırki kelime olmalı.Ama olay aşka gelince durum farklı.

Kimisi " Aşk Anlatılmaz yaşanır." "kimisi acı çektirir" gibi anlam katıyor.

Birini Seviyorsan onu unutmak istemezsin.Birine olan sevgi sana acı değil mutluluk getirmeli.birini seviyorsan ondan uzaklaşmak değil ona yakınlaşman gerekli.

Aşk madem ki güzel madem ki hoş.neden sonucu acı veriyor ?

Aşk madem ki anlatılmıyor.Nasıl olurda son cümleleri söyletiyor?

Aşk tamamen yapmacık bir kelime.Aşkı Aramamak gerekli.Çoğu insan aşık oldum der.halbuki ilk bakışta hoşlanır.daha sonra zamanla sevgi oluşur.Bir nevi duyguları evrim geçirir.Ancak birini kendine bağlayamamanın sonucunda hemen unutmak istiyorum denilmemeli.Birini Seviyorsan unutmak istemez insan.

Sizler Aşk denilen 3 harfli şeyin hayaline kapılıyorsunuz.Bir pembe dizi olmuş.Ama sevgiyi mutluluğu aradığınızda böyle olmucakdır.Sevgi insanı mutsuz değil mutlu eder.sevgi karşıdakini ikna edemediğinizde bile unutmak değil aklında tutmak ister.

Sorucaksınız bana sen hiç aşık olmamışsın diye.

Çok kez aşık oldum ancak gördüm ki saçma sapan bir pembe dizinin içindeyiz.gereksiz sonuçlara varıyor.

Şimdi ne yapıyorum sevgiyi arıyorum.

Aşk Yoktur.Sonucu unutmak olan sonucu acı olan birşeyin güzel oldugunu hoş oldugunu anlatılamadıgı apacık mantıksız.Sevgiyi arayın.

Yazar=Pcmemo ;)

ya kız dediğin nedir yaa bunlar hele aşkmış bilmem ne vamı aşk nerde ya hayatınıza bakın dünyada neler oluyor ortalık karışmış durumda çok nadir kişiler severek evlenir zamanla biribirinden nefret etmeye başlarlar seninde bir gün karşına biri çıkar bakmışın evlenmişin sevmeşin çocuğun bile olmuş bukadar arkadaşım... aşk yok para konuşur bu zamanda paran varsa herşeğin var demektir...

Kaderde yazıyorsa yaşanması gerek dermişim.:)

Gün gelecek hatırlarsan veya görürsün ben mi bu konuyu açtım diye kendine güleceksin.

Hiç kimse vazgeçilmez degildir bunu unutma.

Çok seviyorsan oda birgün biter.

Sen istesende istemesende.

AŞK 20 Saniyedir. SEVGİ ise Bir ÖMÜR BOYUDUR...

Bazı arkadaşlar yazmışlar yanında ki arkadaşıyla ilgilen vs. peki bunları yazarken şunu düşündünüz mü Kendi acınızı dindirmek için başkalarına acı çektiriyorsunuz, kandırıyorsunuz yalanlar söylüyorsunuz vs. vs... Peki o kişinin yerine kendinizi koyun Bir bayan arkadaşınıza karşı bişeyler hissediyor fakat fakat arkadaşınız ona karşılık vermiyor. O bayan onu kendisine baglamak için Sizi Kullansa ve siz bunu ögrendiğinizde NE YAPARDINIZ...

Konuyu açan kardeşim Sana söylemek istediğim tek birşey var ; Ondan uzaklaşmak yerine ona daha da yakınlaş , ya senin ona karşı hissettiklerinin farkına varacaktır ya da o seni kendisinden uzaklaştıracaktır. SaygılarımLa

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...