Jump to content

Internet Kota Rekorunuz Kaç Gb?

Bitmap
 Share

Recommended Posts

Nazar değmesin :D :D Evde Hdd üreitimi var sanırım :D

acıkcası ben cd yada dvd ye para vermek yerin aylık toplam hdd ye veriyorum. valla ister inanın ister inanmayın yaklaşık 15 terabayt hdd var :)

580 gb ındıren gormustum

ben suan kota sorgulamay gıremıyorum

sayfa acılmıyor

valla ben 800 ü bile gordum :)

uydunet eski adıyla kablo internetin eski müşterisiyim o dönemler sınırsız kablo int. almıştım şu anki indirme hızım max 68 kbs eğerki 1mb hıza geçersem bu hız ortalama 120 nin üzerine çıkacak ama bana yetiyor çünkü ay sonu sabit kablo tv ile birlikte 24tl fatura ödüyorum evet 68kb indirme hızı ve 24tl fatura ve elimdeki 500 gb hdd doldu malesef hatta arşivi açıp beğenmediklerimi silmeye başladım. şimdi diğer arkadaşlarında bahsettiği gibi internet hızlı olsa hdd dayanmaz günde ben ortalama 2gb veri indiriyordum doldu hadi dvd lere falanda çekmeye başladım oda bi dünya dvd oldu e şimdi blueray formatınamı geçcez :) bide quick net varki (fiberoptik) bilen bilir mübarek 10mb saniye indirme hızı ki arkadaş var kullanan ben bişi indirmiyorum diyor girip izliyorum. adsl malesef ödenen faturalar ortada zati başa bela bi müşteri hizmetleri varki telde muhatabın yok sen soruyosun artık bakıyosun fayda yok gide gele internet öğreniyosun nası yapcanı. şimdiki adıyla benim kullandığım uydunet istikrarlı hızlarda lakin ii bir hızda kullanmak istesem fahiş fiyatlarda sunuluyor (sınırsız). inşallah rekabet artarda bunun fiyat ve hız olarak faydasını görürüz.

• 3 years yıl...

bu konudada herkez banlanmış :)

8Mbit SINIRSIZ İnternet var.  ama 50 GB Adil Kullanım Hakkı. sonrasında hız 3Mbit !!!  :rant:  :Z  :rant:  :Z  :rant:  :Z  :rant:  :Z

YALIN İNTERNET 49.90 TL (Yalın Hat Ücreti Dahil.) Aylık Veriyorum. 3 Ay Tivibu WEB Hediye.

1 YIL McAfee Antivirüs Hediye Verdiler. Sizce İyimidir ?

pre_1366756137__screenshot007.png

Edited by MaSK

Aylık Transfer Bilgileri Yıl Ay Toplam Upload Toplam Download 2013 Nisan 2.063.607.778
 (1,922 GB) 55.879.006.491
 (52,041 GB) 2013 Mart 2.465.049.991
 (2,296 GB) 78.277.072.104
 (72,901 GB) 2013 Şubat 2.106.393.170
 (1,962 GB) 57.053.859.601
 (53,136 GB)

ne indiriyorsun tb larca :)

Adil Kullanım Hakkın yokmu 

Bismillahirrahmanirrahim..

Upload hızınız kaç sizin?

50 GB upload yapmışsınız.

Bu arada uğursuz konuya mesaj yazdık her an asılabiliriz :D

Daha aynı şekilde birkaç konu var böyle :D.

hocam gülmekten cevap yazamadım :)

Bayıldım Yoruma :D

"Bu arada uğursuz konuya mesaj yazdık her an asılabiliriz"    :give_rose: 

1 Mbit Upload

Edited by MaSK

Bi ara 1 tb olmuştu ttnet aradı beni bölgenizdeki hattı çok yoruyorrsunuz dedi dedim yorarım parası ile degilmi adam gibi hat döşede yorulmasın dedim öyle diyince kapattı hemen. 0 50 gb upload yapan arkadaş niye şaşırıyorsunuzki ben 3 günde 30 gb upload yaptım dev programlar arşivi aıoo sunu yaparken

Edited by MaDTuRk