Jump to content

Portable Proteus 7.6 Sp4 Full Türkçe

ergunpoyraz
 Share

Recommended Posts

Ya dostum öyle böyle değil mesajından o linki sil sality nar virüsü o blaştığı pc de exe uzantılı sağlam birşey kalmaz sadece son verdiğin diğerlerinde birşey yok büyük vebale girersin

Edited by ULUMANİTU

Son yaptığım dll dosyasında hata weriyodu bundan öncekinde bi hata yoktu şimdi upload edeyim ozaman... Bakarsınız Yedek eski klaörü...

Düzgün çalışan yedek dll leri upload edebilecekmisin? (Sadece isis.dll de olur.) Temizini bulamadıysan virüslü dll de olur. Kaspersky icabına bakıyor.

Edited by bsargin

Linki silebilirsin.Yanlışlıkla virüslü dosyayı indiren olmasın. Temizi burada

( Bu arada biligisayarını sıkı bir taramadan geçirmeni öneririm.Tavsiyem Kasper)

Please register to see this content.

Açıkta olanlar ile yama klasörü içinde olanlar arasında ne fark var? Hatasız olarak çalışan hangisi?

Edited by bsargin

• 4 hafta sonra ...

çok yakında sp0 ı Katılımsız kurulum olarak upload edeceğim bu arada portable lisans sorununu çözdüm...

Katılımsız Kurulum

Forum Sayfası

İndirme Linki

http://uploading.com/files/ma4f4be9/Kat%25C4%25B1l%25C4%25B1ms%25C4%25B1z_TR%2B_Proteus_7.6_Sp0.rar/[/CODE]

Edited by ergunpoyraz

Portable de lisans sorunu mu var? Benim upload ettiğim program pek çok bilgisayarda denendi. Herhangi bir sorun çıkmamıştı.

Bu arada katılımsız program linkini gördüm. Deneyeceğim. Güzel bir çalışma olmuş. Pek çok kişi ilaçlama konusunda sorun yaşıyordu. Onları bu sıkıntıdan kurtarmış oldunuz.

Katılımsız programı nasıl yaptığınızı aşama aşama anlatırsanız çok memnun olurum.

forumda bulabilirsiniz syn bsargin Katılımsız Anlatım Die arayabilirsiniz.. Bende Forumdan öğrendim

örnek

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=126138[/CODE]

Peki sp4 te lisans sorununu nasıl çözdünüz... Yine thinapp ile mi yaptınız...

ben şu şekilde geçici bi yöntem buldum lisans uyarısı vrediği taktirde

C:\Program Files\Labcenter Electronics\Proteus 7 Professional\BIN\

Diye klasör yolu oluşturup içine sadece LICENCE.DLL ve Licence Manager.exe

Dosyalarını atmak yeterli daha sonra silinebirlir....

winrarla daha basit bişekilde yapabilirsiniz... Proteusu İndirdim dediğiniz gibi liasans sorunu yok thinapp ile portable yaparken yalnız .dat dosyasını Ares.exe ya da ısıs.exe ile değiştirirseniz .dat dosyasından kurtulabilirsiniz ve compession (sıkıştırma) Kutucuğunuda doldurursanız programın boyutu 287 Mb den 113Mb ye kadar düşüyor...

Az önce yaptım...

• 3 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...