Jump to content

Fİlm-mp3.com Alan Adı Satılıktır

ademsahin

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar ;

Bundan İki Önce Bir Hevesle Almış Olduuğm Film-Mp3.Com Domainini Elimdeki Web Tasarım İşlerinin Yoğunluğundan Dolayı Satmaya Karar Verdim.Siteden Biraz Sabır ve Uğraşla İyi PAralar Kazanabielceğinizi Düşünüyorum.Eğer Siteyi Satmaya Karar Vermeseydim Siteden Kazanç Sağlamak amacıyla Film ve Mp3 ler Hotfile a Upload Edeek tıklama Başı Kazanç ve Siteye Tık Başı Reklamlar Koyarak İyi Birşeyler Kazanacağımı Umuyordum ve Bu Düşüncemin de Arkasındayım.Domain İle Beraber 10 Gb Aylık Trafikli 100 Mb Hosting'i de Yanında Vereceğim.İlgilenen Arkadaşlar PM Atarak Merak Ettiği Konuları Sorabilir ya da Banka Hesap Bilgilerimi Alabilirler.İstediğim Fiyat 100 TL'dir.

NOT : Site Elimden Çıkana Kadar Ara Ara Siteyle Uğraşmaya Devam Edeceğim Alan Kişi İSterse Kullandığım ASP Scripti ve Db'si İle Beraber Hazır Kurulu Olarak Teslim Edebilirim.

Arkadaşlar Zaten Ben İçindekilere İstemiyorum Bu Ücreti Domaine İstiyorum Ayrıca Fiyatı Yüksek Yazma Sebebim DFiyatı Makul Seviyede Tutunca Alakalı alakasız Herkes Birşeyler Yazıyor Siteye Bu Ücretin Çok Olduğunu Bende Biliyorum ki Zaten Almaya Niyetli Kişiyle Msn İle Konuşurken Gereken İndirimi Yaparım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...