Jump to content

Sgh-e250 Telefon Kilit Kodunu Kırma

tuninqq

Recommended Posts

Arkadaşlar Bir Arkadaş SGH - E250 Marka Cep Telefonunu Kullanıyor Fakat Bu Manyak Eski Koydugu Kili Kodunu Unutmus.. Şimdi Yeni Kilit Koymak İstediği icin Ondan Eski Kilit Kodunu istiyor.. O Telefon Kilit Kodunu TELE FORMAT Atmadan Kıra Bilme İhtimalimiz Varmı..?

arkadaşım oo dedini yapamazsın elimde nspro box olan halede bilir oda içindeki bilgiler gider ben cep telefonu yazılımı ile ugraşıyorum senin dedigin sekilde nokıalarda yapabiliyoruz ama samsunglarda yok

Tamam Kardeş Buldum Ben Cözümü Madem Telefon yazılımıyla Ugrasıyosun buda benden Sana bir bilgi Olsun madem..:) samsung e250 serisinde eski klit kodunu iptal etmek icin 8 tane sıfır yazman yeterli.. eski klit kodu iptal oluyor ve yeni klit kodunu istemeni soruyor sana.. sende yeni klit kodunu giriyorsun olay bitiyor..:)

• 2 hafta sonra ...

eski kilit kodunu deiştirmemişsindir de onun için 8 tane sıfır girmen kodu deiştirmeni sağLamış... ayrıca nspro, ust, veya spt gibi servis box'larıyla telefon bilgilerini formatlamadan telefondan hicbisey kaybetmeden kilidi acabilirsiniz..

Tamam Kardeş Buldum Ben Cözümü Madem Telefon yazılımıyla Ugrasıyosun buda benden Sana bir bilgi Olsun madem..:) samsung e250 serisinde eski klit kodunu iptal etmek icin 8 tane sıfır yazman yeterli.. eski klit kodu iptal oluyor ve yeni klit kodunu istemeni soruyor sana.. sende yeni klit kodunu giriyorsun olay bitiyor..:)

senin dediğin çözüm değil zaten kilit kodu 8 tane sıfırdır tüm samsungların

çok güldüm ya xDD sana bir sır olsun diyor kendisinin hiç birşeyden haberi yok.Zaten 8 tane sıfır orjinal kilit kodudur.Harbi acayip güldüm saolasın xD

yazıyı iyi okuduğuna emin misin? bilgi olsun yazısını sır olsun diye nasıl okudun aklım almıyor açıkçası

yazıyı iyi okuduğuna emin misin? bilgi olsun yazısını sır olsun diye nasıl okudun aklım almıyor açıkçası

Sanırım Arkadaş Okuma Engelli..:D:D Ayrıca Ben Cözüm Müdür Değilmidir Onu Bilmem..:S Ben Bir Arastırma Yaptım Öyle Oldugunu Gördüm Genelde Bu Konu Hakkında Herkes 8 Tane Sıfırın Sorunu Cözeceğini Söyledi.. Bende Bu Sekilde Bir Yazı Yazdım.. ve Ayrıca y2973 Arkadaş ''

senin dediğin çözüm değil zaten kilit kodu 8 tane sıfırdır tüm samsungların'' Tüm Samsungların Demiş Ama Ben SGH-C3050 Serisinde Denedim 8 tane Sıfır Neden Kabul Etmedi Ozaman..? :D

embesil yaratıklarsınız hepiniz şikayet etmiş velet bir de biz bu sitenin üyesi değilmiyiz.Hemen uyarıyı çakıyorsunuz.İsterseniz banlayın çokta tın (Hareketi aklınızda canlandırın)Hadi diyelim sır olsun diye okudum hatam var.O embesil özürlü daha da beterini yapmış.Böyle CAHİLLERİ foruma alıyorsunuz.Sonra bizim başımıza patlıyor.Embesill ORJİNAL KİLİT KODUNU SAMSUNGUN KODLARIYLA KARIŞTIRIYOR.Buna ne demeli ??????????

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...