Jump to content

Alınık Digiturk Cryptoworks Modül

uurclkky

Recommended Posts

Fiyatları araştırdım biraz 40-50 arası diyor çoğu kişi ama güncelini bulmak ve güven mesele. Tavsiyen için sağol. :)

dostum bu modülle izlerken geriden gelme, donma falan olmuyor değil mi?

yok bir sorun olmuyor ama sadece ligtv spormax turkmax actionmax ve jojo izlenebiliyor yani turksat üzerindeki digiturk kanalları ben sunny 2007 model d-smartda denemiştim...

buraya yazıyorum mesaj kutunuz dolmuş..

Digiturk'un Cryptoworks modülünü D-Smartta çalıştıramazsın. Bilgin olsun.

çalışıyor ben kendim kullandım...

next uydu alıcım var.d-smartla anlaşmalı reciver da bir tane kart bir tanede modül girişi var.kart yerinde d-smartın kartı var.modül yerinede digiturk bayisine gidip modül alıosun ve uydunun modül yerine takıosun ve birde aynı d-smart kartı gibi üyelik kartı veriyorlar o kartıda takdığn modüle takıyorsun ve lig tv nin frekansınıda ekledikten sonra ikisinide izleyebiliyorsun.tabi digiturkle 1 yıllık sözleşme imzalıyorsun ve ayda 49 tl ye izliyosun ve ekstradan modül parası olaraktakta 40 tl alıyorlardı galiba.fiyatlar değişmiş olabilir ama ben denedim oldu 1 sene kullandım öyle.bu aynen normal uydu alıcılarda ki lig tv üyelik kampanyası ile aynı.sadece ekstradan uydunda d-smart özelliğide bulunuyor .ama d-smartın üyelik fiyatı ne kadar bilmiorum önceden bi kere uydu alıcısının parası veriliordu ama artık aylık paket parası veriliyor.(futbol smart-komedi smart gibi ekstra kanal üyleikleri için)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...