Jump to content

Masaüstü Bilgisayarlar 3 Yıl İçinde Tarih Olacak

KaaB

Recommended Posts

Google'dan Masaüstü İçin Kehanet

Google'ın üst düzey yöneticilerinden John Herlihy katıldığı bir konferansta ilginç bir tahminde bulundu:

Üç yıl içerisinde masaüstü bilgisayarlar kullanımdan kalkacak.

Google'ın internet üzerinden satış servisinin Avrupa direktörü John Herlihy bir konferansta oldukça değişik bir tahminde bulundu.

Herlihy'nin tahminine göre üç yıl içerisinde mobil cihazlar masaüstü bilgisayarlardan çok daha popüler hale gelecek.

mobil1267767760.jpg

John Herlihy bu tahminini yaparken şu an Japonya'da akıllı telefonların masaüstü bilgisayarlardan çok daha aktif olarak kullanıldığını da sözlerine ekledi.

Ancak şu anki durum çoğu kullanıcının masaüstü bilgisayarlarından vazgeçmeye niyetli olmadığı yönünde.

Kaynak:http://www.shiftdelete.net/googledan-masaustu-icin-kehanet-18806.html

Değişimin belirleyici olan yanı kullanım alanıdır. Cep, diz üstü, masa üstü bunların hepside kullanım alanları farklıdır. Cep bilgisayarları daha çok diz üstü bilgisayarları tehdit etmesi gerekiyorken nasıl bu kanıya vardırlar onu anlamadım.

Değişimin belirleyici olan yanı kullanım alanıdır. Cep, diz üstü, masa üstü bunların hepside kullanım alanları farklıdır. Cep bilgisayarları daha çok diz üstü bilgisayarları tehdit etmesi gerekiyorken nasıl bu kanıya vardırlar onu anlamadım.

Evet. Hepsinin kullanım alanı farklı. Herbirinin diğerlerine göre + ve - leri var.

Tarih olacak lafına ise sadece gülüyorum. Kendi mobil cihazlarının reklamı için söylenmiş bi söz gibi geldi bana.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...