Jump to content

1.600 - 1.700 Tl Arası Laptop Önerileriniz...

romeogucci

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar geçenlerde Casper Laptop umu 800 TL ye sattım. Maksimum 1.600 - 1.700 TL ye sağlam bir yerden sağlam bir marka Laptop almayı düşünüyorum.

Minimum Özellikler ;

*Core 2 Duo İşlemci

*4 GB DDR3 Ram

*512 MB - 1 GB Ekran Kartı

*LED Ekran

*250 GB Harddisk

*6 Hücreli Pil

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Saygılar, sevgiler...

• Replies 74
  • Created
  • Last Reply

http://www.hepsiburada.com/dell-studio-intel-core-2-duo-p8700-253-ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar-b87w45/ProductDetails.aspx?productId=bd750743&categoryId=98[/CODE]

Linkte her bir özelliğini yazmışlar, açmaya gerek kalmamış :D

X64VG-253DV

Please register to see this content.

bu makinayı şiddetle tavsiye ediyorum...

"vatanbilgisayar" piyasa fiyatından cok aşağıya veriyor ve taksitle...

Sitede yapılan olumsuz yorumlar dikkatimi çekti. DDR2 Ram li olması ve kullanıcıların batarya ve harddiskten şikayetçi olmaları cihaz hakkında olumsuz düşünmeme neden oldu. Yine de tavsiyeniz için çok teşekkürler.

kardeş istediğin fiyata göre cidden senin için cok iyi makina diye düşünüyorum...

yorumlarda elemanlar oyunlarda hiçbir sıkıntı yaşamadığını söylemiş...

batarya muhabbeti de tahminim BIOS UPDATE ile çözülebilir...

piyasanın altında bi rakam olduğu için o siteden ve o markadan dah kalitesi yok piyasada ...

yine de sen bilirsin....zan altında kalmak istemem...sana son tavsiyem alırsan eğer HACER abla olmasın...

şuna bi bak asus un bu kadar parayı nerden buluyonuz ya ben hala 2004 maodel masaüstü pc

kullanıyorum

:lol:

http://www.kocpa.com/asp/product/7963/ASUS-K61IC213DV-C2D-P7450-4GB-320GB-16-2GB-GF-W7[/CODE]

:) Özellikler gayet güzel. Fiyatı ve taksit seçenekleri de güzel ( Bu siteyi ilk kez gördüm, ne kadar güvenilir orasını bilemeyeceğim )

Keşke birde DDR3 Ram ve E-Sata lı olsaydı ama yine de çok teşekkürler, bunu yazdım bir kenara.

DDR3 RAM'in size avantajı ne olacak ki bu kadar DDR3 diye tutturuyorsunuz?

Bu kadar avantajı varsa söyleyin bilelim ki,ben de şu DDR makinemi değiştireyim.

Aşağıdaki notebook güzel ama DDR2 RAMli.Bundan daha iyisini bulacağınızı pek sanmıyorum.

Fiyat aralığını biraz geçiyor ama.eSata girişi ve HD4650 Mobility ekran kartı var.Olumsuz yorum duymadım henüz.

bende bu bilgisayarı tavsiye ediyorum 3 ay önce aynısını aldım süper ısınma sorunu diye bişey yok ve hız süper marka olarak amerikada en fazla satılan markalardan mış araştırdım. ben çok memnunum tekrar birtane daha alsam yine aynısını alırım.

*

Valla @Candemir arkadaşımızın ilk verdiği laptop'ın ekran kartı daha iyi.

Ama Dell'in de harddiski 7200RPM,eğer harddiskle yoğun çalışacaksanız ciddi fark olacaktır aralarında.

Oyun performansı önemliyse Casper derim.

Genel performans daha önemliyse Dell derim.

Ama ben olsam Casper'ı alırım.Çünkü ileride harddiski değiştirme şansınız var zaten Laptoplarda.Yetersiz gelirse 7200RPM sonradan alınabilir.Ama ekran kartı değişimi çok zor ve pahalı.Garanti dışı bırakıyor Laptop'u.

Yalnız açıkçası Casper'ın satış sonrası desteğinden pek memnun olmadığımı söyleyeyim.

Mesela geçen komşulara sürücü indirmek sürücü sitelerine girdim (ki o da FTP üzerinden) hala 2007 yılından kalma sürücüler var.

Valla @Candemir arkadaşımızın ilk verdiği laptop'ın ekran kartı daha iyi.

Ama Dell'in de harddiski 7200RPM,eğer harddiskle yoğun çalışacaksanız ciddi fark olacaktır aralarında.

Oyun performansı önemliyse Casper derim.

Genel performans daha önemliyse Dell derim.

Ama ben olsam Casper'ı alırım.Çünkü ileride harddiski değiştirme şansınız var zaten Laptoplarda.Yetersiz gelirse 7200RPM sonradan alınabilir.Ama ekran kartı değişimi çok zor ve pahalı.Garanti dışı bırakıyor Laptop'u.

Yalnız açıkçası Casper'ın satış sonrası desteğinden pek memnun olmadığımı söyleyeyim.

Mesela geçen komşulara sürücü indirmek sürücü sitelerine girdim (ki o da FTP üzerinden) hala 2007 yılından kalma sürücüler var.

Bende de Casper Laptop vardı. Hiçbir sorun çıkarmadığı için servisle işim olmadı. Laptoptan çok memnundum ama özellikleri düşüktü bu yüzden sattım.

Aslında Casper almak en mantıklısı gibi geliyor bana. Fiyat ve performans açısından diğerleriyle arasında çok fark var.

Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

tavsiye ederim bu laptopu :=)

Hem markası hemde özellikleri çok hoş ancak fiyatı biraz fazla ve ödeme seçenekleri iyi değil :)

Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.

Studio 1557-BQ72P45 DELL DÜNYASI

İŞLEMCİ: Intel Core i7-720QM 1.60 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 2.6 GHz.) 6 MB Cache Bellek İşlemci
RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.8 GB) Ram
HDD: 500 GB SATA (7200 Rpm) HDD
OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer
EKRAN KARTI: ATI® Mobility Radeon™ HD 4570 Max. 2302 Mb Vga (512 mb paylaşımsız)

ATI® Mobility Radeon™ HD 4570 Max. 2302 Mb Vga (512 mb paylaşımsız)
500 GB SATA (7200 Rpm) HDD
Microsoft Windows® Vista Premium Ing-Tr

1.755 TL

Casper Nirvana CN-BMQI720A

İşlemci Üreticisi Intel®
Ekran Boyutu 15,6"
Ağırlık 2,90 kg
Bellek 4 GB
Disk Kapasitesi 500 GB
Ekran Kartı Türü Harici
İşlemci Modeli Core İ7
İşlemci Numarası i7-720QM
İşlemci Hızı 1,60 GHz
Ekran Kartı 2 GB DDR3 Nvidia Geforce GT240M Ekran Kartı (1 GB Ayrılmış Bellek)
Ekran Kartı Belleği 1 GB
İşletim Sistemi Windows 7 Home Premium
Kablosuz Ağ 802.11b,802.11g

1803 TL

HP Pavilion DV6-2060ET VS053EA HP DÜNYASI

İŞLEMCİ: Intel Core i7-720QM 1.60 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 2.6 GHz.) 6 MB Cache Bellek İşlemci
RAM: 4 GB DDR3 800 Mhz. (Max.8 GB) Ram
HDD: 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce GT 230M Max 2815 MB Ekran Kartı

Webcam, Bluetooth, HDMI.
NVIDIA GeForce GT 230M 1 GB Paylaşımsız Ekran Kartı
Microsoft Windows® 7 Home Premium Ing-Tr.(64-Bit)
Ürün Detay Özellikleri
Stok Bilgisi Sor

2000 TL

Lenovo IdeaPad Y550 324156U LENOVO DÜNYASI

RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.8 GB) Ram
HDD: 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
EKRAN KARTI: Nvidia GeForce GT 240M 1024 Mb paylaşımsız ekran kartı

4 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.8 GB) Ram
500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
Microsoft Windows® 7 Home Premium Tr / İng.(64 bit)

2.220 TL

Laptoplarda hangi ekran kartı hangisinden daha iyi ? İşte :

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...